stvari koje nerviraju

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

stvari koje nerviraju

Počalji  malkav taj Pet Jun 17, 2011 7:34 pm

sporo hodanje, sporo razmisljanje, penzioneri u toplesu, neprakticnost u bilo kojoj varijanti, posao, kasnjenje plate, okolisanje, bespotrebno komplikovanje stvari, zanovetanje, samosazaljenje, preteran egocentrizam, detaljisanje, cistoca, uvredljivost, klinci po busevima, penzioneri u spicu, guzve...

http://i53.tinypic.com/24zafph.gif

malkav

Broj poruka : 93
Godina : 40
Локација : zemun
Datum upisa : 11.06.2011

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: stvari koje nerviraju

Počalji  Milica taj Pet Jun 17, 2011 8:26 pm

malkav ::sporo hodanje, sporo razmisljanje, penzioneri u toplesu, neprakticnost u bilo kojoj varijanti, posao, kasnjenje plate, okolisanje, bespotrebno komplikovanje stvari, zanovetanje, samosazaljenje, preteran egocentrizam, detaljisanje, cistoca, uvredljivost, klinci po busevima, penzioneri u spicu, guzve...

http://i53.tinypic.com/24zafph.gif
Ti si isti tip kao moj dobar drug. Smile
Dupli blizanac sa MO u devici s tim što je njemu i ME u blizancima na ascedentu. Wink

Potpuno te razumem.

Volim blizanačku opuštenost. retko ste u stanju da činite velika zlodela.

Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  libra_girl taj Pon Jul 04, 2011 1:47 am

Haha Very Happy Ni ja ne volim spore ljude,pogotovo kad mi kilave u kupovini,ja udjem odmah vidim sta mi se svidja,probam,vidim cenu i gotovo Smile Ne volim guzvu,ljude koji kasne,nista da radim na brzinu(radije ustanem 1 h ranije da natenane sve uradim),ne volim recenice koje pocinju sta ce narod tj.drugi da kazu.
E da i ne volim ljude koji u svom recniku koriste suvise cico,duso,draga,kuco i maco,od takvih se jezim bounce

libra_girl

Broj poruka : 35
Datum upisa : 19.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Vodolijica/Dragana taj Sre Jul 06, 2011 11:20 am

Smile)) Libra, potpuno isto mislim kao i ti, baš si dobro napisala. Od "šta će narod da kaže.." i "slatka moja.." mi se diže kosa na glavi geek

Vodolijica/Dragana

Broj poruka : 121
Godina : 31
Локација : Beograd
Datum upisa : 30.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  malamo taj Sre Jul 06, 2011 12:07 pm

ljude bez vizije i energije, one koje uzimaju mrvice od zivota a znaju da kukaju na svoju sudbinu i smaraju okolo, one koji zabadaju nos u tuđe živote, "slinave" karaktere, malograđansku sredinu.
dodala bih na listu i damice koje su u mladosti bile ne bas tako fine i radile sve i svasta, a onda su se udale za "dobre prilike" pa sad izigravaju device marije i prosipaju price o postenju.
licemerje. spletkarenja u firmi.
sat koji me budi svakim radnim danom u 6.
ja sam jedna nadrdana vodolija Laughing

malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Mrvica6 taj Pet Apr 27, 2012 12:31 am

Kašnjenje, neodgovornost, ćutljivost, lenjost, bespotrebno laganje za neke gluposti, preterano samopouzdanje kao i samosazaljenje, kad neko sporo jede, sporo hoda, ne ume da čita ''između redova'', nesnalažljivost, autoriteti, šoping (što je čudno za mladu deojku kao što sam ja), neodlučnost, paničari...

Mrvica6

Broj poruka : 5
Godina : 24
Datum upisa : 26.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  sladjana taj Pet Apr 27, 2012 12:53 am

Bahatost, neodgovornost, ljude sa suncaricama kada je oblacno , klinke koje lice jedna na druge , ljubomoru na lepo, lazljivost na malo,,licemerije ....

sladjana

Broj poruka : 123
Datum upisa : 21.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 12:37 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma: