posao u inozemstvu

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

posao u inozemstvu

Počalji  Jane taj Čet Jun 23, 2011 6:54 pm

Ovo je karta jednog mog dragog prijatelja koji trenutno traži posao u inozemstvu, inače mu je još neko vrijeme tranzitni Sa u 10. kući ali pokušala sam analizirati ovu kartu uz pomoć horarne astrologije da vidim hoće li uspjeti dobiti posao u Australiji i vizu.

http://i254.photobucket.com/albums/hh105/Dunja_55/untitled-5.jpg

Asc u Lavu sto je pokazatelj energije koju trenutno ulaze u pronalazak posla. I vladar So 120 Mo koji je u 6. kuci, mozda intervjui koje ima skoro dnevno. Ali ne radjaju plodom. Iznenada nakon dolaska do zadnjeg kruga-nazalost nista. Mo u 6. kuci, vec je dosta i frustriran, htio bi da radi ali ne ide. Mozda konjukcija sa Ne utjece da ne vidi nesto pravilno sto bi moglo da pomogne...

Ju u svojoj prirodnoj kuci meni govori da postoji velika mogucnost odlaska a ovaj sekstil sa So u 11. moze da mu to omoguci uz pomoc prijatelja. U 10.kuci Ma i Ve. Ova Ve radi samo trigon sa Sa u 2.kuci dok je Ma zauzet kvadratom sa Mo-energija ali mozda pogresno usmjerena.

Ako vizu promatram kroz 3. kuću i Ve kao vladara, ona radi 120 Sa i ne bi trebalo da bude poteškoća jer jedino što treba jest dokazati srodstvo da se dotična dobije za tu zemlju.

Mislim da ce dobit posao ali vremenski ne znam odrediti kad a i zbunjuje me ovaj kvadrat Me, Sa, Pl, Ur.

Ako netko bude voljan dati svoje mišljenje, bila bih zahvalna.
Wink

Jane

Broj poruka : 186
Datum upisa : 03.11.2008

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: posao u inozemstvu

Počalji  Milica taj Čet Jun 23, 2011 7:26 pm

Jane, ajde postavi njegovu kartu, ako imaš dopust. Wink
Ja se nešto ne razumem u horarnu ali bih bacila pogled na natal.

Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Jane taj Čet Jun 23, 2011 8:23 pm

Evo natalnog, posao trenutno najvažniji. Pa pogledaj slobodno Smile

http://i254.photobucket.com/albums/hh105/Dunja_55/natal-1.gif

Jane

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milica taj Pet Jun 24, 2011 12:08 am

Jane ::Evo natalnog, posao trenutno najvažniji. Pa pogledaj slobodno Smile

http://i254.photobucket.com/albums/hh105/Dunja_55/natal-1.gif
Jane, je l' ovo neko pružanje usluga ? Brod, inostranstvo, konobarisanje?

Milica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Jane taj Pet Jun 24, 2011 9:27 am

On je inače stranac ali ne, posao je vezan uz IT, od tehničkih stvari do vođenja projekata.

Jane

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milica taj Pet Jun 24, 2011 11:23 am

Jane ::On je inače stranac ali ne, posao je vezan uz IT, od tehničkih stvari do vođenja projekata.
Ok. Mislim da definitivno ima šansu da ode u inostranstvo. E sad, kakvo inostranstvo? Smatram da bi mu najviše leglo nešto što je daleko, baš daleko, preko neke vode ili uz vodu.
Vladar 6. VE u strelcu 0 NE u strelcu pa sve u 1. - kao da je posao došao njemu sam, neko mu je ponudio.
Vladar 9. u 12. SO u škorpiji 0 SA- ovo ukazuje na otežane okolnosti osim ako nisu u pitanju neke daljine.
Čak bih bila sklona da kažem da bi mu najbolje bilo u nekoj arapskoj zemlji i na drugom kontinentu. Dakle, možda grešim, ali meni se tako čini.
Tranzitni JU mu je izašao iz trigona sa VE0NE i polako ulazi u trigon sa JU kao vladarom 4. i dolazi na MO- to je kraj jula meseca. Biće tu i opozicija na SO kao vladar 9., ali dosta široka, a JU će doći do 9' ako se ne varam i vratiti se nazad.
Njemu je, takođe, direktivni JU 90 natalni MO Wink A direktivno SO mu je 0 natalni UR u 1. i tačno u julu tr. MA pravi opoziciju na tu konjunkciju.

Eto, ja tipujem na jul. A ti javi kad je otišao. Smile

Milica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Vodolijica/Dragana taj Pet Jun 24, 2011 2:41 pm

Jane, verovatno je u pitanju greška ali postavila si dve različite karte: karta o kojoj pričaš u prvom postu (asc lav) nema veze sa kartom na koju Milica odgovara.. ("vladar 6. venera i sl..). Bar tako ja vidim kad sve ovo pootvaram.
Na koju kartu želiš odgovor u vezi sa Australijom od drugara na ovom forumu? (na škorpiju-lava ili na škorpiju-strelca?)

Vodolijica/Dragana

Broj poruka : 121
Godina : 31
Локација : Beograd
Datum upisa : 30.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milica taj Pet Jun 24, 2011 6:52 pm

Dragana, Jana je u prvom postu stavila horarnu natalnu kartu za pitanje ''hoće li njen drug otići?''. Wink

Ja samo moram da dodam, Jana tvom drugu sam posmatrala ima li preseljenja jer to ukazuje i na život i rad u inostranstvu. Zato sam posmatrala kakav aspekt pravi dir. JU na vladara 4. i na MO, kao i u kakvom stanju je nat UR i vladar 9. polja. Pošto pokazatelja preseljenja ima i to u vidu Jupitera, konstatovala sam da da će otići. Smile

Milica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Vodolijica/Dragana taj Pet Jun 24, 2011 8:24 pm

ups, malo sam prebrzo preletela pisamce, oprostite I love you

Vodolijica/Dragana

Broj poruka : 121
Godina : 31
Локација : Beograd
Datum upisa : 30.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Jane taj Sub Jun 25, 2011 6:33 pm

Vodolijica/Dragana ::ups, malo sam prebrzo preletela pisamce, oprostite I love you

ma nema problema, Milica je samo htjela vidjeti natal a prva karta se odnosila na horarno pitanje. Ja sam mu isto rekla da bi moj odgovor bio Da, u pitanju je konkretno Australija i mislim da će otići. Ali treba da se malo smiri i ovaj tr. Saturn u 10.

Jane

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milica taj Sub Jun 25, 2011 9:01 pm

Jane ::
Vodolijica/Dragana ::ups, malo sam prebrzo preletela pisamce, oprostite I love you

ma nema problema, Milica je samo htjela vidjeti natal a prva karta se odnosila na horarno pitanje. Ja sam mu isto rekla da bi moj odgovor bio Da, u pitanju je konkretno Australija i mislim da će otići. Ali treba da se malo smiri i ovaj tr. Saturn u 10.
Ok. Znači ipak je nešto preko vode. To je ve0ne, kao i so u 12.

Milica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Jane taj Pon Jun 27, 2011 11:33 am

Hvala na tvojim komentarima, slažem se. Samo mi se čini da će posao doći možda i poslije puta... To je ipak prioritet, put je praktički siguran. Wink

Jane

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milica taj Pon Jun 27, 2011 11:41 am

Selidba jeste sigurna. Wink A samim tim i put.

Zašto misliš da mu SA pravi pometnju za posao?
Ipak je na izlasku iz 10., a i u vagi je. Hoće on da da odlaganje, ali hoće i posao pa da mora mnogo da radi.

Milica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 11:18 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics