Intuicija

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Intuicija

Počalji  Milica taj Sub Jun 25, 2011 10:45 am

Pretraživala sam forum i ne mogu da verujem da nemamo ovu temu. Very Happy

Imam jako naglašenu intuiciju. Tačno osetim da li će se neke stvari desiti ili neće. Osećam da li će me neko nazvati, da li ću nekog sresti....

Situacija od juče: nisam trenutno u BG-u, već u Banja Luci. U BL mi živi dečko.
Pre dve godine, na letovanju sam upoznala jedan par iz Banja Luke. Videla sam ih poslednji put u januaru prošle godine. Ona studira u BG-u, a on živi u BL.

Elem, u BL sam došla pre 5 dana. Nisu mi pali na pamet do sinoć. Sinoć smo izašli da šetamo i u jednom momentu fleš kroz glavu- srešću ih !
I srela sam ih. Very Happy

Nakon čitavih 10 minuta hoda.

BL nije mali grad pa da mislite da ćete sresti iste ljude na šetalištu. Ima oko 300 hiljada stanovnika...ali eto, meni je moja intuicija još jednom odradila. Wink

Astrološki, tipične pokazatelje imam u natalu:
Vladar ascedenta MO u raku u 12. polju
- MO 180 NE
- vladar 3. i 12. ME u ribama 90 NE
- ME 120 UR

Nadam se da će se pojačavati s godinama.

Kako kod vas stoje stvari?I love you

Wink I love you I love you

Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: Intuicija

Počalji  EMA66 taj Sub Jun 25, 2011 6:19 pm

Milica ::Pretraživala sam forum i ne mogu da verujem da nemamo ovu temu. Very Happy

Imam jako naglašenu intuiciju. Tačno osetim da li će se neke stvari desiti ili neće. Osećam da li će me neko nazvati, da li ću nekog sresti....

Situacija od juče: nisam trenutno u BG-u, već u Banja Luci. U BL mi živi dečko.
Pre dve godine, na letovanju sam upoznala jedan par iz Banja Luke. Videla sam ih poslednji put u januaru prošle godine. Ona studira u BG-u, a on živi u BL.

Elem, u BL sam došla pre 5 dana. Nisu mi pali na pamet do sinoć. Sinoć smo izašli da šetamo i u jednom momentu fleš kroz glavu- srešću ih !
I srela sam ih. Very Happy

Nakon čitavih 10 minuta hoda.

BL nije mali grad pa da mislite da ćete sresti iste ljude na šetalištu. Ima oko 300 hiljada stanovnika...ali eto, meni je moja intuicija još jednom odradila. Wink

Astrološki, tipične pokazatelje imam u natalu:
Vladar ascedenta MO u raku u 12. polju
- MO 180 NE
- vladar 3. i 12. ME u ribama 90 NE
- ME 120 UR

Nadam se da će se pojačavati s godinama.

kod mene je ovako , skoro isto kao kod tebe

ja sam ovih dana pomislila na jednu osobu koju dugo nisam videla i pomilih u sebi boze sta li ona radi..

Kako kod vas stoje stvari?I love you

Wink I love you I love you

kod mene je isto kao i kod tebe... desavaju mi se cesto takve stvari....

ovih dana sam pomilila na jednu osobu koju dugo nisam videla niti znam sta se desava u njenom zivotu niti kako zivi...

he .. juce me ona nazvala... da me pita kako sam i sta radim.. i to mi se desava vrlo cesto i prati me ceo zivot

isto tako pozelim neki film stari da odlgedam a koji je na mene ostavio dubok utisa.. prodje dva dana kad film na TV

o smrtnim slucajevima.. necu da pricam.. osetim da ce to da se desi nekoj osobi i za dva tri meseca to se stvarno desi...i uglavnom osobama s kojima sam jako bliska

trudim se da svoju intuiciju iskoristim za druge stvari u pozitivnom smislu... tj da upozorim...

Very Happy
mesec u ribama
mesec trigon neptun
mars opozicija uran.. a to mi se uopste nesvidja
mars trigon neptun
vladar 3 u 11 kuci

pozdrav

ema

EMA66

Broj poruka : 137
Godina : 50
Datum upisa : 27.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  malamo taj Sub Jun 25, 2011 6:33 pm

evo kako kod mene stoje stvari po pitanju intuicije
kao i kod tebe i meni je MO vladar AC s tim sto je meni otisao u 3. kucu u znak Device i to na 6. stepen (opet stepen Device) a 3. kuca je prirodna kuca Blizanaca, pa ne znam koliko su Devica i Blizanac intuitivni obzirom da su merkurovski i da je u pitanju zemlja, vazduh. nekako intuiciju vise vezem za vodene znake..
taj moj MO je u trigonu sa NE, mozda mi to daje na intuiciji s tim sto ja imam problem sa stalnim klackanjem izmedju emocije/intuicije (AC u raku) i razuma (SO i ME u vodoliji). ME mi je u 8., ne znam da li to daje na intuiciji..
u svakom slucaju, kad dopustim intuiciji da odradi svoje onda nikad ne pogresim. samo je problem sto je cesto drzim pod kontrolom.
ti sa MO u raku u 12. sto je prirodna kuca riba (voda, voda...) trebalo bi da imas "glasniju" intuiciju Smile
cesto mi se desava da kada jako puno razmisljam (nicim izazvana!) o nekoj osobi iz svoje proslosti, ta ista osoba me nazove posle nekog vremena ili je slucajno sretnem (narocito ako je SA retro Wink ). ponekad mi se desi da neku osobu s kojom se nisam videla godinama sanjam nekoliko noci uzastopno i onda obavezno dobijem vest o toj osobi, tipa da joj se nesto krupno desilo u zivotu.
kad malo bolje razmislim, cini mi se da jacu intuiciju imam za ljude koji me okruzuju, nego za samu sebe..
ema, koliko se ja secam ti si prava jedna "ribica" Smile sa punom cini mi se 10 i 11 kucom (prirodna kuca jarca i vodolije) pa pusti tom neptunu/jupiteru da odrade svoje Wink

malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milica taj Sub Jun 25, 2011 8:53 pm

Malamo, imam ja izuzetnu intuiciju.
Ali jučerašnja situacija me je podstakla da otvorim temu.
Inače, imala sam u životu bukvalno vidvovnjačkih situacija.
U polu snu, samo počnu slike da mi lete o nekim događajima....ia na kraju, zaista od detalja do detalja bude tako. Suspect
Mnogo puta tako...I što sam starija, izraženije je.

Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  EMA66 taj Ned Jun 26, 2011 9:55 pm

Milica ::Malamo, imam ja izuzetnu intuiciju.
Ali jučerašnja situacija me je podstakla da otvorim temu.
Inače, imala sam u životu bukvalno vidvovnjačkih situacija.
U polu snu, samo počnu slike da mi lete o nekim događajima....ia na kraju, zaista od detalja do detalja bude tako. Suspect
Mnogo puta tako...I što sam starija, izraženije je.

ema, koliko se ja secam ti si prava jedna "ribica" Smile sa punom cini mi se 10 i 11 kucom (prirodna kuca jarca i vodolije) pa pusti tom neptunu/jupiteru da odrade svoje Wink

jeste malamo.... 10 kuca mi je puna i jaka 4 planete ( sunce,saturn, merkur i mars) samo mi je mesec u 11 kuci i u ribama naravno.. gde bi bile...Smile))) Very Happy

ne mogu se pohvaliti.. snovima.... nekako jako retko sanjam... a kada sam umorna... ja ni poslednji zemljotres u kraljevu nisam osetila... cheers

prosto me bilo sramota... Sad

EMA66

Broj poruka : 137
Godina : 50
Datum upisa : 27.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 9:55 am

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh