Venera u opoziciji sa Uranom

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Venera u opoziciji sa Uranom

Počalji  Čarobnica taj Sre Nov 19, 2008 3:24 pm

Astrotanja ::Venera u kvadratu sa Saturn se manifestuje često i kao sumnja u ljubav, ili uzdržanost, nekada strah od veze, odnosno od povređenostu u vezu, pa otuda često javlja i izvesna rezevrisanost prema drugima, ili je to i povlačenje, ili ne verovanje mogućnost da im se dogodi ljubav. U pravo ta sumnja, nedostatak vere u ljubav je i pesimistički, ili negativan stav i to udaljava osobu od ljubavi.

Tanja hvala još jednom na objašnjenju...Ovo je bar kako ja mislim prošlo vreme, trajalo je od 2001.-2007. godine. Našla sam okidač a to je da ljubav radja ljubav flower Jednom mi je jedna prijateljica savetovala da se potrudim da budem više znak nego podznak:)

Daniel, jasno je to što si rekao, stvar je u nama samima šta god radili. Hiljadu sam puta to osetila. Mogu satima da sedim s drugaricama ili da idem na kakav kurs, ples ali kad dodjem kući sama sam sa svojim mislima, brigama i niko mi ne može pomoći do same sebe. Hvala sunny

Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Snezana taj Sub Nov 22, 2008 12:31 am

pa ćete biti u prilici da gledate uspešnu i istrajnu osobu sa Saturn-Mars konjunkcijom u 12 polju, gde je stari Mile prognozirao strašna krvoprolića i nebrojene masakre

A zasto ne bi ovo bila genetika coveka ciji su pretci upravo bili ucesnici masakra, sto je iz mog iskustva na nekoliko natala potvrdjeno, a dobro znamo da covek sto je obrazovaniji, sto vise radi na sebi to lakse savladava lose aspekte i onda pred sobom vidimo odlicnog lekara Ma0Sa u XII ciji su pretci bili ratnici.
I kada kazemo da je u genetici bilo puno mucenih zena, mi tada trazimo najbolji nacin kako da osobi pomognemo jer ona muku svoju nosi upravo iz svoje genetike.

Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Venera-Uran

Počalji  brankako taj Ned Nov 23, 2008 2:53 am

Pozdrav svima!!!
Ah taj uran....
Konfuzija ziva ????

brankako
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  lado06 taj Pet Nov 28, 2008 1:17 pm

meni je VE90UR. VE u 10.kuci u blizancima a UR 12.kuca u devici. da li ovaj aspekt ima veze i sa poslom jer je VE u 10.kuci? ili znaci neobicnost u vezi?

lado06

Broj poruka : 244
Godina : 49
Datum upisa : 09.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Strelica taj Uto Mar 03, 2009 4:53 am

Venera 90 Uran donosi neobicnu zelju da se svaka veza razbuca,ja bih to tako nazvala,pogotovo,ako je Uran u 5. u Skorpiji.
Ja to iz najbolje namere,posto imam bas puno drugara i poznanika koji imaju ovakav polozaj. Opozicija i konjukcija se daju prevazici a kvadrat trazi mnogo. Zene sa ovim aspektom imaju probleme sa odrzavanjem trudnoce

Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 34
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

Pogledaj profil korisnika http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Uto Mar 03, 2009 12:27 pm

Lado o6. tebi je uran vl. 6.u 12. u kvadratu sa Venerom u 10. u Blizancima imože doneti dvostruke poslove, koji nglo mogu da predtaniu, kao i da dođe naglo do prekida u poslu. Kako je Venera vl. 9. u 10. to mogu biti i iznenadna putovanja u vezi posla. sunny

Natalna karta mog oca:
http://www.fotorola.com/uploads/5df8f9144c.jpg

Filip:
http://www.fotorola.com/uploads/df40930d7d.gif

Astrotanja

Broj poruka : 4037
Godina : 51
Datum upisa : 22.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Bambola taj Uto Mar 03, 2009 2:29 pm

...

Poslednji izmenio Žoržet dana Sub Jun 08, 2013 11:09 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Bambola

Broj poruka : 190
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Uto Mar 03, 2009 7:16 pm

Pozerkice, često uspevaju veze koje imaju isti aspekt, pa se bolje razumeju, jer imaju slična očekivanja i ljubavne potrebe i želje. alien

Natalna karta mog oca:
http://www.fotorola.com/uploads/5df8f9144c.jpg

Filip:
http://www.fotorola.com/uploads/df40930d7d.gif

Astrotanja

Broj poruka : 4037
Godina : 51
Datum upisa : 22.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Flora taj Sub Avg 22, 2009 5:37 pm

Moja dobra drugarica mi je sinoc poslala poruku da "ne može više ovako i da će uskoro verovatno da se razvede ili rastane sa mužom!"
Ona je Blizanac-Ovan, sa VE na ACS i UR na DC u opoziciji. Šta mislite da li ova opozicija nužno donosi razvod tj. rastanak od muža?
Muž joj je dupla Vaga i nešto mladji od nje.

Evo i linka do njene karte sa današnjim tranzitima.
Iskreno ni malo mi se ne svidja tranzit SA u Vagi koji je očekuje...

http://www.dodaj.rs/f/1c/Og/2ICq0N4J/x.gif

Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Sub Avg 22, 2009 6:33 pm

Flora ::Moja dobra drugarica mi je sinoc poslala poruku da "ne može više ovako i da će uskoro verovatno da se razvede ili rastane sa mužom!"
Ona je Blizanac-Ovan, sa VE na ACS i UR na DC u opoziciji. Šta mislite da li ova opozicija nužno donosi razvod tj. rastanak od muža?
Muž joj je dupla Vaga i nešto mladji od nje.

Evo i linka do njene karte sa današnjim tranzitima.
Iskreno ni malo mi se ne svidja tranzit SA u Vagi koji je očekuje...

http://www.dodaj.rs/f/1c/Og/2ICq0N4J/x.gif

Pa u pravu si sta da ti kazem, da joj sledi tezak period - sledi... Po mom iskustvu VE i UR u losem aspektu, narocito 180, vodi u razvod, ranije to nije bilo tako, kad su brakovi trajali, cutalo se i trpelo, sa pocetkom Uranove ere, sve se to menja, svako razvija svoju individualnost i niko ne trpi... Kod nje nije samo to, umesan je i Mars, a pri tome su VE i MA vladari 1/7... Zatim vrhovi pomenutih kuca su na zadnjim stepenima, sve to vuce u razvod...
Tiranin u kuci je MA u 4, pa ko tu koga tiranise, ne znam, rekla bih medjusobno... Sad ce Saturn da joj dotakne MO, ta tuga ti je poznata... Ali ne mora taj SA da donese odmah razvod, on muci polako i kida veze natenane (uopste ne znam kako se ovo pise - zajedno ili odvojeno), ali njoj i UR dolazi u 180 sa tim, pa je druga polovina sledece godine, stvarno nezgodna... Pluton takodje kvadrira sve to a ona vec natalno ima MO 0 PL, 90 SA 0 ME, pa ce taj T kvadrad, da udari i po braku, i porodici, po zdravlju, novcaniku, imace osecaj da joj se ceo zivot rusi...
Jel njoj majka ziva i bolesna (operisana) ili je preminula? Ako je ziva ni njoj se dobro ne pise...

Rekla bih da muz tu nesto i krije, laze je za nesto, a ni ona ne govori sve... za njega mi cak lici da ima i ljubavnicu. Puna 12 kuca (6 kuca), sa ljudskim znakom - Devicom na vrhu, pa produzetak u Vagi - veze, a ME 60 VE; 90 MO - porodica, zena... Pa je zenu stavio iza ledja, a ljubavnica mu gore visoko u 9, u znaku njegovog MC, sve pisem po derivatnim kucama... Vladar njegove 5 - UR (znaci opet ljudski znak) evo ga i on u 12, u losem aspektu sa vladarima 1 i 7, gotovo sam sigurna da je afera u pitanju... Saznaje ona za to iz 2 razloga - ME koji je vladar 12 kuce ima 60 sa VE, sa Asc, u 3 kuci, pa ce joj neko reci, a i u istom je znaku sa vladarem Asc, pa pre ili kasnije dolazi do MA, sto je ona... Dispozitor tih planeta u 12 je Venera pa ako gledamo iz tog ugla, opet je to na Asc, u 90 sa MA sto je ona, pa uz buku i lom, ona to otkriva... Jeste da je na kraju znaka, pa mozda otkriva kasno, mozda cak kad sve prodje, ali ce saznati... Nije iskljuceno ni da poznaje tu devojku...
Ovo ja pisem tebi, ne moras ti njoj reci ako vec ne zna... Niko ne voli glasnike, a i nece joj pomoci, na vec svu muku koju ima...ali ovo je tek pocetak, glavni razvoj situacije je sledece godine, sto se njenih emotivnih muka tice...

Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 41
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  lado06 taj Sub Avg 22, 2009 6:47 pm

Strelica ::Venera 90 Uran donosi neobicnu zelju da se svaka veza razbuca,ja bih to tako nazvala,pogotovo,ako je Uran u 5. u Skorpiji.
Ja to iz najbolje namere,posto imam bas puno drugara i poznanika koji imaju ovakav polozaj. Opozicija i konjukcija se daju prevazici a kvadrat trazi mnogo. Zene sa ovim aspektom imaju probleme sa odrzavanjem trudnoce

Strelice hvala ti na trudu Very Happy ali nemam takvih zelja ....da razbucam vezu affraid Zanimljivo ni probleme ni sa jednom trudnocom nisam imala. Trudnoce sam extra lako podnosila i isto tako se exspresno lako porodila.
A veze .... Shocked dajem im vestacko disanje da opstanu.
U svakom slucaju hvala. flower
Hvala i Astrotanji flower jer mi se cini da ce pre biti nagli prekidi posla.A za putovanja scratch ne verujem...ne volim putovanja

lado06

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Flora taj Sub Avg 22, 2009 7:39 pm

Hvala ti Tajnice... flower
Ne znam, ali uvek kada gledam natalnu kartu nekome koga poznajem dobro, imam problem da sumljam u svoje tumacenje i stalno zaustavljam sebe...Kada uzmem natal nekog koga ne poznajem, nemam tu barijeru...
Verovatno ta nesigurnost potice od svoje svesnosti koliko znam tj. ne znam astrologiju!

Generalno oni se sve losije slazu, jer su razliciti po karakteru, odgovornosti, itd i mislim da se verbalno povredjuju uzajamno.
Ja znam samo neki segment svega toga, ali videla sam tugu u njenim ocima i suze kada smo se videle...
Ne znam to sto si napisala za ljubavnicu, da li je ima ili ne?!
To necu nikada ni pitati, ali mi smo otvorene i iskrene jedna prema drugoj tako da ne verujem da mi ne bi rekla za to...
Druzimo se od srednje skole i to prijateljstvo je opstalo, ojacalo i pored nase fizicke udaljenosti!
Ali znam da su im seksualne navike/apetiti potpuno razlicite, pa me ne bi ni zacudilo.
I bez toga imaju dovoljno problema i nesuglasica!

Njena majka je ziva i zdrava...
Koliko znam sklona je prelomima...lomila je ruku, nogu cini mi se dva puta.
Mozda je cak losije zdravstveno stanje njenog oca nego majke!
Hvala jos jednom! sunny

Flora

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Izida taj Sub Avg 22, 2009 8:02 pm

...

Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 6:24 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Sub Avg 22, 2009 8:30 pm

pandora* ::Ona ce to da sazna...JU0NE otkriva najskrivenije i najbolje cuvane tajne, kod nje ce to biti preko prijatelja ili od drugih ljudi sve jedno je kako ali ona nece sama moci da provali o cemu se radi, samo naslucuje da nesto nije u redu ali ne zna sta...pricam jer je meni licno ova konjukcija u 1 natalnoj donela upravo ovo ali sam ja do toga morala doci sama, sama sam sve saznala posle 6 meseci... Question Question

Sve se slazem... Bravo!!!
Samo nije konjukcija u ovom slucaju, nego je 90, ali slicno je objasnjenje, jos je sve u aspektu sa SO, koje sve iznosi na svetlo dana...

Tajna

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Izida taj Sub Avg 22, 2009 8:58 pm

....

Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 6:24 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Izida

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Sub Avg 22, 2009 8:59 pm

pandora* ::
Tajna ::
pandora* ::Ona ce to da sazna...JU0NE otkriva najskrivenije i najbolje cuvane tajne, kod nje ce to biti preko prijatelja ili od drugih ljudi sve jedno je kako ali ona nece sama moci da provali o cemu se radi, samo naslucuje da nesto nije u redu ali ne zna sta...pricam jer je meni licno ova konjukcija u 1 natalnoj donela upravo ovo ali sam ja do toga morala doci sama, sama sam sve saznala posle 6 meseci... Question Question

Sve se slazem... Bravo!!!
Samo nije konjukcija u ovom slucaju, nego je 90, ali slicno je objasnjenje, jos je sve u aspektu sa SO, koje sve iznosi na svetlo dana...

Da ona ima natalno JU90NE i sa SO pa ce i da sazna kad tad, ali ja sam sada mislila na ovu tranzitnu konjukciju JU0NE koja je njoj u 11...mora da otkrije pomocu drugih i to uskoro..JU u Oktobru krece direktno a NE u Novembru pa negde tamo krajem godine oni ce biti egzaktno u konjukciji pa 180 sa tran.MA koji ce njoj biti u 5 nat. i na sve to jos 90 sa tranz. VE u njenoj 7 kuci..ne znam mozda gresim...

Aaaaaaaaaaa, sad kapiram, da to moze da bude okidac, narocito jer je u Aq... Moze biti, moze...

Tajna

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Izida taj Sub Avg 22, 2009 9:07 pm

..........

Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 6:25 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Izida

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Flora taj Sub Avg 22, 2009 9:10 pm

Hvala Vam svima sto ste se ukljucili na temu!
Ne znam koliko ima veze sto je JU90NE generaciski aspekt. Svi rodjeni 1974 imaju JU u ribama 90 NE u strelcu, samo je pitanje u kojoj su kuci locirni...Imam ga i ja...
E sada jedno glupo pitanje, ali kakva je sansa da ta druga devojka, zena nije njegova ljubavnica vec njegova majka, za koju je on na neki cudan nacin vezan, a ona im je napravila puno problema...???
Ona je bila protiv tog braka, a sada stalno pravi neki razdor i sukob izmedju njih!

P.S. Pandora draga, ne verujem da sam ja ta...
Osim toga mi se ne vidjamo tako cesto, deli nas 300 km i nemam ni jedan realan argument
No

Poslednji izmenio Flora dana Sub Avg 22, 2009 9:18 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Flora

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Izida taj Sub Avg 22, 2009 9:16 pm

...

Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 6:25 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Izida

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Sub Avg 22, 2009 9:19 pm

pandora* ::
Flora ::
Hvala Vam svima sto ste se ukljucili na temu!
Ne znam koliko ima veze sto je JU90NE generaciski aspekt. Svi rodjeni 1974 imaju JU u ribama 90 NE u strelcu, samo je pitanje u kojoj su kuci locirni...Imam ga i ja...
E sada jedno glupo pitanje, ali kakva je sansa da ta druga devojka, zena nije njegova ljubavnica vec njegova majka, za koju je on na neki cudan nacin vezan, a ona im je napravila puno problema...???
Ona je bila protiv tog braka, a sada stalno pravi neki razdor i sukob izmedju njih!

Jeste generaciski ali nemaju svi 90SO...

Ne verujem, ona za to zna ali ovo je nesto sto ona ne zna i sto tek treba da sazna..ne znam kako se gleda svekrva u njenom horoskopu..

Slazem se, moze da se vidi i vezanost za majku, ali krenula sam od tajni... a ona to sigurno nije...
Slazem se da je JU /NE generaciski aspekt, ali oni koji to imaju u aspektu sa licnom planetom to zive vise nego drugi. Kod nje je to bas naglaseno, a i pored toga, dala sam objasnjenje ne koristeci taj aspekt, bas zato sto je generaciski... Kod nje to u mnogome opisuje muza, jer sve ide preko SO...
Mozda nisam u pravu, meni to lici na preljubu...

Tajna

Nazad na vrh Ići dole

re:

Počalji  IVA taj Pon Avg 24, 2009 2:00 am

ljubav moze neocekivano i naglo da se prekine , donosi krah , raskid , rusi tajnu vezu ili brak, ali donosi i amoralnost vise veza odjednom sklonost ka slobodnoj ljubavi. osoba sa ovim aspektom ne moze i ne zeli sebe da sputava u svakom seksualnom kontaktu.
avanture sa losim krajem sklonost ka perverzijama orgijama a moguce i homoseksualnost. opasan porodjaj.
prekid odnosa naglo i radikalno , u jednom momentu mu se zgadi i pita se sta je radila s anjim.do nastrananosti dovodi drama i antagonizam. tajne veze sa ovim aspektom nisu moguce i uvek ce biti otkrivene.

IVA

Broj poruka : 420
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Sre Avg 26, 2009 9:58 pm

zorzet ::Meni su Venera i Uran u inkonjukciji, ona u Ribama u IX, on u Vagi, u IV.
Nikakve tu normalne veze nisu bile moguce; sto zbog moga (zasad) nedostiznog ideala vjecne ljubavi i vjernosti, sto zbog straha od sputanosti i zavisnosti o drugome. Mada, vjerujem da ce jednog dana doci neko ko me razumije i ko ce htjeti ostati tu pored mene a i ja pored njega, tako osjecajnog i pametnog, Very Happy !

PROBAJ PONOVO DA POSTAVIŠ NATALNU KARTU JER MENI IZLAZE NEKE FOTOGRAFIJE KOJE NEMAJU VEZE SA HOROSKOPOM

DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  hajkula taj Sre Avg 26, 2009 11:36 pm

Gloria ::...osoba sa ovim aspektom ne moze i ne zeli sebe da sputava u svakom seksualnom kontaktu.
avanture sa losim krajem sklonost ka perverzijama orgijama a moguce i homoseksualnost. opasan porodjaj.
prekid odnosa naglo i radikalno , u jednom momentu mu se zgadi i pita se sta je radila s anjim.do nastrananosti dovodi drama i antagonizam. tajne veze sa ovim aspektom nisu moguce i uvek ce biti otkrivene.

Ne mora da je sama osoba sklona avanturama, nastranostima, da je porodaj opasan. Osoba moze da zivi sa osecanjem da nema srece u ljubavi. Nju partner ostavlja zbog druge. Osoba sa mesecom u 4 kuci na primer, ili mesec sa saturnom u vezi, ili ta venera ima sekstil, trigon sa saturnom ili mesecom, pa je posevecena porodici, a muz je taj koji ide iz avanture u avanturu, tako da je ta opozicija venere i urana, prikaz njene - njenih suparnica.

Porodjaj moze da bude brz, iznenada uopste ne mora da bude opasan, uopste ne znaci opasnost, samo brzinu.

hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  lado06 taj Ned Avg 30, 2009 12:02 am

Ja moram reci kako ja dozivljavam aspekt VE90UR.
Ako je UR brzina ....ja sam se brzo porodila.

Ne volim da me guse ljubomorom, nisam pristalica toga da veza mora se ozvaniciti papirom, svidjaju mi se neobicni ljudi, ne volim sputavanja....

lado06

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Ned Avg 30, 2009 12:05 am

lado06 ::Ja moram reci kako ja dozivljavam aspekt VE90UR.
Ako je UR brzina ....ja sam se brzo porodila.

Ne volim da me guse ljubomorom, nisam pristalica toga da veza mora se ozvaniciti papirom, svidjaju mi se neobicni ljudi, ne volim sputavanja....

Jel si ti jos u vezi sa tim sa kim imas dete? Taj aspekt pored ovog sto si navela, opisuje i rastave, veze nemaju kontinuitet...

Tajna

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 7:39 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći