Venera u opoziciji sa Uranom

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Venera u opoziciji sa Uranom

Počalji  lado06 taj Ned Avg 30, 2009 12:25 am

Jesam u vezi.Imam dvoje dece.Mada je bilo razlaza izmedju mene i supruga...pre 2 i po godine

lado06

Broj poruka : 244
Godina : 49
Datum upisa : 09.11.2008

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Ned Avg 30, 2009 6:01 am

lado06 ::Jesam u vezi.Imam dvoje dece.Mada je bilo razlaza izmedju mene i supruga...pre 2 i po godine

Pa da kad ti je Saturn kvadrirao vladara 1 i 7 i SO...

Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 41
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  nolita taj Ned Avg 30, 2009 10:44 am

ovaj lik koji mi se svida, ima ve180ur i svi kad to vide, odmah kazu razvod - ali iskreno ja nekak sumnjam u to, ponajvise jer je pretradicionalno odgojen. e sad, eventualno ako bi neka duza veza mogla oznacavat taj aspekt, pa se kroz to ispojit, moguce je...

da li mislite da ve180ur uvijek donosi razvod?

nolita

Broj poruka : 95
Godina : 32
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Ned Avg 30, 2009 10:46 am

nolita ::ovaj lik koji mi se svida, ima ve180ur i svi kad to vide, odmah kazu razvod - ali iskreno ja nekak sumnjam u to, ponajvise jer je pretradicionalno odgojen. e sad, eventualno ako bi neka duza veza mogla oznacavat taj aspekt, pa se kroz to ispojit, moguce je...

da li mislite da ve180ur uvijek donosi razvod?

Ranije nije gotovo nikada, mislim u proslim vekovima, sad cesto to daje, ali ipak treba pogledati vladare kuca i ostale planete, pa namesti njegov horoskop, pa da vidimo...

Tajna

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  nolita taj Ned Avg 30, 2009 10:53 am

http://s677.photobucket.com/albums/vv135/nolita1906/?action=view&current=on.gif

evo njegovog natala, a ja odoh gledat babe i dede i 29 stupanj, pa se javim Wink

nolita

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Ned Avg 30, 2009 12:54 pm

nolita ::http://s677.photobucket.com/albums/vv135/nolita1906/?action=view&current=on.gif

evo njegovog natala, a ja odoh gledat babe i dede i 29 stupanj, pa se javim Wink

Evo sta ja mislim, rekla bih da ce se on ipak razvesti, ali ne svojom voljom, nego ce zeni negde da prekipi u nekom trenutku. On nece to da inicira sigurno! U pravu si vrlo je tradicionalan i cak vrlo vezan za zenu, na svoj nacin. Ona je zato mnogo vazdusnija u principima od njega ali je i ona prizemljena. Ona vodi neki dvostruki zivot, igra svoju igru, i oboje u drustveno privacenom maniru odrzavaju brak. Tesko ce se ovo rasturiti i dugo ce trajati ali ce na zeninu inicijativu puci na kraju. Novac i materijalne vrednosti igraju veliku ulogu u njihovom braku. Naci ce ona nekog drugog u kog ce se zaljubiti i to ce biti kraj. Jel imaju decu?

Nije mi bas najjjasnije - jesi li ti u vezi sa njim a on je ozenjen? Koja je prica? On je vrlo vrlo materijalan i veliki komformista...

Tajna

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  nolita taj Ned Avg 30, 2009 12:58 pm

Tajna ::

Evo sta ja mislim, rekla bih da ce se on ipak razvesti, ali ne svojom voljom, nego ce zeni negde da prekipi u nekom trenutku. On nece to da inicira sigurno! U pravu si vrlo je tradicionalan i cak vrlo vezan za zenu, na svoj nacin. Ona je zato mnogo vazdusnija u principima od njega ali je i ona prizemljena. Ona vodi neki dvostruki zivot, igra svoju igru, i oboje u drustveno privacenom maniru odrzavaju brak. Tesko ce se ovo rasturiti i dugo ce trajati ali ce na zeninu inicijativu puci na kraju. Novac i materijalne vrednosti igraju veliku ulogu u njihovom braku. Naci ce ona nekog drugog u kog ce se zaljubiti i to ce biti kraj. Jel imaju decu?

Nije mi bas najjjasnije - jesi li ti u vezi sa njim a on je ozenjen? Koja je prica? On je vrlo vrlo materijalan i veliki komformista...

nismo u vezi, ustvari neko je navlacenje, ja se nadam nekoj vezi konkretnoj -no nekak sumnjam i ovo sto govoris da ce zeni prekipit, totalno mogu zamislit, ko da sebe gledam, lol.
nema on ni zenu ni djecu, skroz je u nekom svom svijetu...tko zna sto je u njegovoj glavi, valjda trazi savrsenu...

nolita

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Ned Avg 30, 2009 1:16 pm

nolita ::

nismo u vezi, ustvari neko je navlacenje, ja se nadam nekoj vezi konkretnoj -no nekak sumnjam i ovo sto govoris da ce zeni prekipit, totalno mogu zamislit, ko da sebe gledam, lol.
nema on ni zenu ni djecu, skroz je u nekom svom svijetu...tko zna sto je u njegovoj glavi, valjda trazi savrsenu...

Ma ako ti razmisljas da li bi mogla biti ta, slobodno hajde, bice on posvecen muz, uz razne nedostatke... Ali stvarno, ovaj ce da se veze za zenu, kad vec nije ozenjen... Sve bi tu na tebi bilo, mislim na odluke... Mozda bi on malo svrljao, retki su muski ovnovi koji ne prosetaju a ni bik ne zaostaje zbog senzualnosti... ako ces ti njemu da kuvas, lepo ga hranis, drzis dobro kucu, on ce uvek da se vrati... Dobro ce i da zaradi da vas obezbedi, on ti je onaj tipican muz, moras malo nekad da zazmuris to bi on hteo, ali ako pritegnes, bice on dobar... Dobro ga je mama vaspitala, postuje on zene... napravi mu dobru veceru, nali ga vinom, ima da se opusti i razbaskari...

Tajna

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  nolita taj Ned Avg 30, 2009 1:23 pm

razbaskari se on sa mnom, samo nikako da popusti i kaze, aj budi moja cura Very Happy
rekla sam da vidim sebe, jer se vec dosta dugo ovako navlacimo, pa meni na momente pukne film...ali opet nekak popustim.uff, bas sam slabic Rolling Eyes

nolita

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Ned Avg 30, 2009 1:30 pm

nolita ::razbaskari se on sa mnom, samo nikako da popusti i kaze, aj budi moja cura Very Happy
rekla sam da vidim sebe, jer se vec dosta dugo ovako navlacimo, pa meni na momente pukne film...ali opet nekak popustim.uff, bas sam slabic Rolling Eyes

Ma cool je on, samo veliki hedonista, uradi ga na uzivanje ako ti je stalo - ceskaj ga po vratu, glavi, usima, tu je osetljiv... Veliki mesozder napravi neku dobru klopu, napravi atmosferu, upali svece, obuci se seksi a neobicno, nece moci da odoli, budi izazovna a neosvojiva, drzi se hladno i gordo a ugadjaj mu...

Tajna

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  nolita taj Ned Avg 30, 2009 1:36 pm

[quote="Tajna"]
nolita :: drzi se hladno i gordo a ugadjaj mu...

trenutno sam u fazi da sam kao cool, vidjet cemo Wink

ps jel ti se da pliz pogledat nase tranzite, ima li sanse za nas - tipa njemu je taman bio egzaktni sa120ve, a mene ceka kvadrat...ali da ne offtopujemo ovdje, da me moderatori(ce) ne izbace Very Happy

nolita

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Ned Avg 30, 2009 1:43 pm

[quote="nolita"]
nolita :: drzi se hladno i gordo a ugadjaj mu...

trenutno sam u fazi da sam kao cool, vidjet cemo Wink

ps jel ti se da pliz pogledat nase tranzite, ima li sanse za nas - tipa njemu je taman bio egzaktni sa120ve, a mene ceka kvadrat...ali da ne offtopujemo ovdje, da me moderatori(ce) ne izbace Very Happy

Ajde ti otvori svoju temu, inace ce opet da me opomenu, ovde treba da se pise samo u Uranu i Veneri... Odgovoricu ti, samo ne ovde... Carobnica (administrator) ima STRASNOG Marsa i plasi decu po ulazima, tako da ne smem, grdice me...

Tajna

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  alea taj Pon Dec 28, 2009 4:37 pm

Do koliko stepeni se računa orbis VE 90 UR?
Pošto je meni VE na 18,29* a UR na 25* orbis je negde oko 7* pa ne znam da li radi ovaj kvadrat ili je to dejstvo MA 180 UR ( MA vladar V na vrhu V )...tako da ja ne umem da razlučim šta deluje od ova dva aspekta...

alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Musiclife taj Čet Maj 27, 2010 6:15 am

Sta bi znacio retrogradni uran u opoziciji sa venerom,pa u 9 kuci jarca ?

Musiclife

Broj poruka : 19
Datum upisa : 19.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Čet Maj 27, 2010 9:52 am

Ko je u 9. Uran, a Venera je u Raku, u trećoj? Ne vidim natal, a trebalo bi.

Šta je sa dispoztorima Urana?Kako su oni postavljeni i gde?Bez natalne sve je nagađanje. sunny

Natalna karta mog oca:
http://www.fotorola.com/uploads/5df8f9144c.jpg

Filip:
http://www.fotorola.com/uploads/df40930d7d.gif

Astrotanja

Broj poruka : 4037
Godina : 51
Datum upisa : 22.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Musiclife taj Čet Maj 27, 2010 2:52 pm

http://www.dodaj.rs/?3O/fG/1oXljpIy/moj-natal.png evo karte

Musiclife

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  elektica taj Pet Maj 28, 2010 4:18 am

zdravo! nova sam na ovom forumu. slucajno sam naletjela guglujuci i pokusavajuci da nadjem neko objasnjenje za ovu napast od aspekta. imam opoziciju venere i urana i mogu reci da sve sto ste rekli je u velikom dijelu nazalost primenjivo na mene. tako izgubim nekako posle odredjenog vremena osjecanja prema muskarcu. ljubavna osjecanja. samo tako odjednom osjetim da mi je taj muskarac postao vise prijatelj,osoba pored mene a nemam neke duboke emocije za nju. ono, fino nam je zajedno...ali ja bih promijenila. nesto bih novo. nadjm mu hiljadu nekih mana, vjerovatno da podsvjesno opravdam sebe. trazim znaci posle tog odredjenog perioda da bude savrsen (a sama sam DALEKO od savrsenog) a u pocetku veze nemam nikakve velike zahtjeve, prosto, svidja mi se bas takav kakav jeste. to je nesto sto me vrlo muci ... negdje u dubini duse nadam se i sanjam sresti muskarca koji meni odgovara 100% (ako ikad ukapiram sta mi odgovara posto vrlo brzo posle god -dvije ili cak brze ja izgubim interesovanje i idem dalje....ali dokle tako dalje?? to je besmisleno.zelim djecu. Sada sam u vezi-braku (brak pod neobicnim okolnostima:) ) ali ne znam jesam li spremna na taj korak tj za djecu...opet su me ufatile lude... opet se pitam jeli to to??? i da, muz mi mnooogo putuje, ne zivimo zajedno,vidimo se 3 puta mjesecno tako da se simbolika ovog aspekta ostvarila i u ovome.
molim vas bacite pogled ako imate vremena i dajte misljenje..... okacicu i njegovu kartu ako mislite da bi bilo korisno.hvala.

elektica

Broj poruka : 4
Datum upisa : 28.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Musiclife taj Sub Maj 29, 2010 12:36 am

al meni niko da odgovori Sad

Musiclife

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Sub Maj 29, 2010 1:41 am

Uran u 9 retrgradan donosi ponekad prekid u studiranju, ali sa mogućnošću nastavka. On može da donese i promene u životnoj filozofiji, ili religioznim stavovima. Nekada dolazi i do neobičnih i naglih daljih putovanja,koja mogu da razdvoje osobu od neke drage, zbog ili studiranja, ili putovanja, takođe može donositi perioduične, isprekidane veze, susretanja i razdvajanja i slično. simbolika je široka, ali isprekidanaost, nestalnost, nekontinuranost može biti vezanih i za komunikaciju, učenje, ili studiranje, putovanja i slično. sunny

Natalna karta mog oca:

Filip:

Astrotanja

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  elektica taj Sub Maj 29, 2010 8:27 am

please ,please ,please napisite nesto i meni I love you

elektica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Pon Maj 31, 2010 10:36 pm

Electra, za tebe sa Merkurom dispoztorom tvoje Venere na Ascdentu je važno da o svim svojim problemima, posebno ljubavnim pričaš, pišeš. Komunikacijom ćeš uspeti da rešiš bar deo svojih problema. Tebi zbog Urana i Jupitera u 7. odovaraju slobodne veze, ili se one bar pojavljuju, a zbog Venere u Blizancima, možda ti nije dovoljna samo jedna osoba. Sunce vl. 5. u 12. mogao bi ti doneti skriveno nezadovoljstvo zbog ljubavi, kao i uopšte izvesna nezadovoljstva, tendenciju ka depresivnisti i sl.
Moj osećaj da ti svoje potencijale nisi sve iskoristila i da postoje snažne unutrašnje kočnice kod tebe. Podsvesno je jako, ali kao da ga suzbijaš.
Značilo bi mi da vidim i partnerov natal. sunny

Natalna karta mog oca:

Filip:

Astrotanja

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  zelena dolina taj Uto Jun 01, 2010 9:46 am

zeka ::venera kvadrat saturn i jeste samovanje i kasna udaja negde oko 36 godine ,
Mozda je onaj ko ce ispuniti simboliku tvojih aspekata jos nevidljiv a po meni tek treba da se pojavi ,i da te ne bi ubila u pojam mozda i ovaj tek treba da se promeni i izadje na svetlo.

e pa ja imam VE kvadrat i po SA, onda znaci da se moram prilagoditi da bi se udala, a to ce tesko ici kod mene Very Happy

ps. one koje poznajem sa aspektom VE i UR umeju da budu perverznjaci a jos ako je VE u sco uuuuuuuuuuu ....e jedino ovo sve moze da omete MO u devici pa da licnost bude kontradiktorna sterlini perverznjak ! fuj Very Happy

zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 45
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  elektica taj Uto Jun 01, 2010 4:45 pm

Astrotanja , mnogo hvala na odgovoru! tako sam se obradovala ! ocekivala sam obavijest za novi odgovor na temu u e-mailu...i nije ga bilo Sad jutros..... slucajno provjerim ovdje, a vi mi odgovorili.

da vam kazem, uglavnom pisem o svojim ljubavnim "problemima", jer da pricam ...tesko sa kim mogu..ne mozete vi tek tako objasniti neke svoje komplikovane unutrasnje osjecaje .cak ni sebi. ako imam problem sa partnerom, e tu uvjek pricam, i uglavnom nadje se zajednicki jezik. ne samo sa ovim..u globalu generalno je bilo tako u mojim vezama. Kako to mislite: " podsvjesno je jako ali ga potiskujem". mislim da je ne jako, vec prejako. jel ne treba da se potiskuje? dajte mi neki praktican savjet. zasto kod mene dodje do nekog zasicenja, mozda je to sto sam ja negdje emotivno plitka...ili nekako podsvjesno zbog nesigurnosti biram partnere koji mi nisu "dorasli" pa ih samim tim brzo izgustiram. evo stavila sam kartu partnera, pa kad imadnete vremena vi bacite pogled. ovo je partner sa kojim razmisljam o djeci.........ali nijesam sigurna da sam spremna. medjutim godine idu...a ako budem ovako svima pronalazila dlaku u jajetu...bojim se necu se ni ostvariti kao majka.

punooo vam hvala. cheers

elektica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  elektica taj Čet Jun 03, 2010 5:33 pm

nemojte me zaboraviti molim vas drunken

elektica