Pogledaj me ocima deteta

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Pogledaj me ocima deteta

Počalji  alianna034 taj Pon Jun 27, 2011 12:43 pm

Postovani,
Imam veliki dilemu, ne umem da se snadjem u ovoj zavrzlami pa mi je potrebno da se konsultujem sa vama ovde u vezbaonici. Ja sam 2009. decembra meseca zavrsila Filoloski fakultet sa prosecnom ocenom 9.5 , profesor sam francuskog jezika i knjizevnosti. Ubrzo sam nasla neki posao na zameni i to je trajalo sve do pre par dana . Sada sam nezaposlena i po svim izgledima taj status cu imati jos dugo dugooo Volela bih da nastavim master studije na Fakultetu politickih nauka na smeru medjunarodne politike . Da li bi mi to bio pametan potez? Da li bi mi prelazak iz KG-a u BG doneo prosperitet ili ne? Molim vas, veoma mi je vazno da cujem sta mislite o tome na osnovu mojih aspekata . Unapred se zahvaljujem svima koji gvirnu Smile

alianna034

Broj poruka : 11
Godina : 31
Локација : kragujevac
Datum upisa : 05.09.2010

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: Pogledaj me ocima deteta

Počalji  Vodolijica/Dragana taj Pon Jun 27, 2011 10:00 pm

Navijam za tu m. politiku Very Happy
Ti si jedna izuzetno nadarena osoba sa velikim izgledima za uspeh.
Studije su morale biti *10* sa suncem i saturnom u devetoj i saturn konjukcija MC. Ti si kao stvorena za učenje,proučavanje i nadogradnju koja ne prestaje -bukvalno- ceo život.
9-ta i 10-ta kuća natrpana značajnim planetama za - čak- slavu.
Venera u vagi - sekstil neptun = lepotica, očaravajuća, bez daljnjeg.
Venera konjukcija pluton = opasna po život poput E.Prislija i E. Tejlor. Magična.
Jupiter na AC = sjajno. Sijaš. Zdravlje. Originalnost. Oreol sreće, energije i inovacije (vodolija) za ljude koji te znaju i koji imaju prilike da te sretnu.
Uran u desetoj = česte promene pravca karijere i sposobnost da stvari "pomeraš iz korena". Buntovnik (ali ne treba to da te žulja).
Jupiter trigon mars = opet energy, ali pazi - prevrni sve na nekakvu estetiku, jer položaj marsa ume da te ovde malo "omete"...
Kako god, jedna vrlo upadljiva persona. Magična, energična, inteligentna i lepa.
Sa bukvalno celim horoskopom iznad horizonta.
Usput: škorpija-vodolija (originale Very Happy
Probaj to iskoristiti.
A sad se nemoj uobraziti. Zaista imaš moćan horoskop.

P.S. Brak ti je možda slabija tačka. Ali druge stvari su na tvojoj strani.
Navijam da upišeš i studiraš to što želiš.

Pozdrav od I. i D.

Vodolijica/Dragana

Broj poruka : 121
Godina : 31
Локација : Beograd
Datum upisa : 30.05.2011

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu