MACA I KUCA

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

MACA I KUCA

Počalji  EMA66 taj Uto Jun 28, 2011 11:40 pm

CAO DRUGARI.....

ZAMOLILO me jedno moje dete da pogledate ovu sinatriju
ovo moje dete "maca" je jako osetljivo i ima problem sa decacima... uvek se zaljubi u pogresne osobe.. kuka place i ja slucam njene probleme
sta da vam kaze.....

bila bih vam zahvalna da je pogledate i pojedinacno jer ja je isuvise dobro znam... tako da nisam kompetentna za bilo kakav savet a i pristrasna sam sto se tice nje ... gde bi mogla da upozna bududceg decka, kakav joj decko odgovara ??????.... htela bih da naglasim da do sad nije ni imala nijednu ozbiljunu vezu..... a zeljno je ocekuje i trudi se .... ali nista..... kako ona kaze NEMA SRECE U LJUBAVI...

unapred zahvalna

ema

ps maca i kuca

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

ipak.. da li mogao neko ovo da pogleda....bila bih zahvalna...
pozdrav

ema
Sad

EMA66

Broj poruka : 137
Godina : 50
Datum upisa : 27.08.2010

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: MACA I KUCA

Počalji  Vodolijica/Dragana taj Čet Jun 30, 2011 12:52 pm

Ima tu dosta privlačnosti i dobre energije između njih dvoje: „Sunca“ preko puta, venera kvadrat ven.konj.mars, Mars sekstil sunce.. Ona ga podstiče na pozitivno držanje i razmišljanje (jupiter trigon merkur).. On se njoj svakako ozbiljno dopada i postoji mogućnost prave bliskosti između njih (mesec na Ac-u). Ipak, rekla bih da ona pomalo voli da „ga drži na kratkom lancu“ ili prosto da njime na izvestan način manipuliše (pluton kvadrat sunce). Zahvaljujući istom aspektu ona njemu (bez obzira na sve) prosto ne izlazi iz glave, naravno ako su uopšte zajedno i ako ovo nije samo neka simpatija koju sreće ponekad u prolazu.
Ne dopada mi se naročito uran opozicija mesec i neptun opozicija venera i moglo bi tu biti naglih prekida, šokova, grubih razočarenja (sa njegove strane). Verovatno čak i prevara i laži.
Ipak ona njemu puno znači. Sama pozicija njenog sunca i merkura u njegovoj četvrtoj kući govori o tome koliko on sam (pogotovo ako su duže zajedno) mora biti za nju istinski emotivno vezan. Opet, sad vidim i da se on dobro udenuo u njen horoskop: mesec u njenu osmu, venera/mars u šestu, merkur/jupiter u četvrtu. Sve same „lične i personalne“ kuće Smile
Ovo sigurno nije beznačajna veza i može dugo potrajati. Ipak navijam za to da joj ovo ne čitaš (tvojoj ćerki). Biće čvršća u životu ako se već u mladosti navikne da samostalno pravi i procene i izbore (ljudi, situacija). Ona je dovoljno mlada, da može i da malo pogreši i promaši u ljubavi i po mom mišljenju ne treba joj ovo „pomagalo“ Smile
Neka se mi matori (koji smo već štošta ostvarili) zanimamo horoskopima, a nek omladina „trenira“ na primerima iz neposredne stvarnosti. Tako će imati priliku da izgradi mnogo konkretnije samopouzdanje. Basketball
Ali sama ćeš izabrati. Pozdravljam te Ema I love you

Vodolijica/Dragana

Broj poruka : 121
Godina : 31
Локација : Beograd
Datum upisa : 30.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  EMA66 taj Čet Jun 30, 2011 9:41 pm

Vodolijica/Dragana ::Ima tu dosta privlačnosti i dobre energije između njih dvoje: „Sunca“ preko puta, venera kvadrat ven.konj.mars, Mars sekstil sunce.. Ona ga podstiče na pozitivno držanje i razmišljanje (jupiter trigon merkur).. On se njoj svakako ozbiljno dopada i postoji mogućnost prave bliskosti između njih (mesec na Ac-u). Ipak, rekla bih da ona pomalo voli da „ga drži na kratkom lancu“ ili prosto da njime na izvestan način manipuliše (pluton kvadrat sunce). Zahvaljujući istom aspektu ona njemu (bez obzira na sve) prosto ne izlazi iz glave, naravno ako su uopšte zajedno i ako ovo nije samo neka simpatija koju sreće ponekad u prolazu.
Ne dopada mi se naročito uran opozicija mesec i neptun opozicija venera i moglo bi tu biti naglih prekida, šokova, grubih razočarenja (sa njegove strane). Verovatno čak i prevara i laži.
Ipak ona njemu puno znači. Sama pozicija njenog sunca i merkura u njegovoj četvrtoj kući govori o tome koliko on sam (pogotovo ako su duže zajedno) mora biti za nju istinski emotivno vezan. Opet, sad vidim i da se on dobro udenuo u njen horoskop: mesec u njenu osmu, venera/mars u šestu, merkur/jupiter u četvrtu. Sve same „lične i personalne“ kuće Smile
Ovo sigurno nije beznačajna veza i može dugo potrajati. Ipak navijam za to da joj ovo ne čitaš (tvojoj ćerki). Biće čvršća u životu ako se već u mladosti navikne da samostalno pravi i procene i izbore (ljudi, situacija). Ona je dovoljno mlada, da može i da malo pogreši i promaši u ljubavi i po mom mišljenju ne treba joj ovo „pomagalo“ Smile
Neka se mi matori (koji smo već štošta ostvarili) zanimamo horoskopima, a nek omladina „trenira“ na primerima iz neposredne stvarnosti. Tako će imati priliku da izgradi mnogo konkretnije samopouzdanje. Basketball
Ali sama ćeš izabrati. Pozdravljam te Ema I love you

vodolijice/draganice

hvala vam sto se pogledale ... ..u pravu ste.... horoskop... ali toliko me je molila... i eto popustih...

nije mi ceraka... ali kao da jeste .. dok sam studirala... bila sam joj bebi siterka.... od njenih 10 meseci... kontakt je ostao....

u medjuvremenu umrla joj majka... ( ja odavno nemam roditelje ) tako da smio sad same ali imamo jedno drugu... ( njen otac se pojavljuje samo ka finansijer a je odskoluje i postavi na svoje noge...

sto se tice nje i njega... ona jako pati.. ali je on jako cudan.. zivkaje u 5 ujutru i to kada je pripit... i ona tad odbije vidjenje... oni se jos fakticki muvaju.... da se tako izrazim... mislim da ona je vise zagrejana od njega... a mozda i on ali to ne pokazuje...
a sto verovatno utice na njegovu zatvrorenost i nemogucnost pokazivanja osecanja ( on je odrastao kod bake i deke )... i njega su roditelji ostavilai da zivi sanjima da im ne kvari karijete....

u svakom slucaju mnogo vam hvala sto se pogledale... i ja sam nesto sleicno videla ali.. opet pomislih bolje neko iskustniji .....

veliki pozdrav

ema

EMA66

Broj poruka : 137
Godina : 50
Datum upisa : 27.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Vodolijica/Dragana taj Sub Jul 02, 2011 11:24 pm

Nemoj je mnogo savetovati u ovako nečem, Ema, dovoljno je što si uz nju u svim drugim okolnostima. Neka je, neka se "čeliči" kroz bolje i lošije prilike u ljubavi. Preživeće i preboleće i naići će svakako neko bolji. Život je pred njom i - pa šta - ako u ovom trenutku nema pored sebe naprimer partnera za brak?...
Lično mislim da momak koji je "davi u 5" nije najbolji primer onoga što će joj "pasovati" u nečem ozbiljnijem.
A ti, lično, imaš sigurno veoma važnu ulogu u njenom životu i veoma bitan zadatak - kao njen oslonac, budući da je sticajem okolnosti bez roditelja.
Pokaži joj da je voliš, da je uvažavaš i da je slušaš. Pokaži joj da si uvek za nju -tu negde- i da se na tebe može osloniti. A tek onda, ako shvati da ima pored sebe podršku u vidu osobe kao što si ti - definitivno će lakše podnositi sve "udare" nesrećnih ljubavi koje je zaista mogu u životu "presresti".
Važna je ljubav. Brzinska veza nije. Prolazni momci i razočarenja - nisu.
Pokaži joj da je istinski voliš i da si uz nju, štagog glupo ili pametno uradila. Mnogo će joj to značiti i dobro učiniti.
I nemoj joj čitati ove "astrologijacije". Nek ovo ostane naša, zabava za pomalo "omatorele" I love you
Uostalom, seti se i sama koliko ti je značila i trebala astrologija i slične "forme" u ranijoj mladosti u kojoj ti je život bio "200 na sat".....
Wink Trebao ti je neko da lično porazgovaraš i da te sasluša i upravo to si najviše želela - od svega.

Vodolijica/Dragana

Broj poruka : 121
Godina : 31
Локација : Beograd
Datum upisa : 30.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 11:37 am

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh