Molim za pomoć oko utvrđivanja predispozicija za bolesti.

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Molim za pomoć oko utvrđivanja predispozicija za bolesti.

Počalji  Marlen taj Sub Jul 02, 2011 10:26 pm

Pozdrav svima, sve pohvale za forum!
Bavim se natalnom astrologijom duže vreme, kažem 'bavim se', to nije istina, ja samo učim i velika sam neznalica za sada, priznajem.
Što se astrologije tiče, interesuje me SVE, pa između ostalog i astromedicina. Do sada sam naučila dosta o kućama, planetama, aspektima, njihovim uticajima, ali kada treba da izvedem neki zaključak i sagledam celinu, ne ide mi baš sjajno.
Što se astromedicine tiče, zanima me za koje bolesti imam predispozicije? Kako to da posmatram u natalnoj? Posmatram 6. kuću, vrh moje 6. kuće je u Vodoliji, vladar Uran mi je na samom kraju 4. kuće, tako da smatram da pripada 5-oj kući...
Evo moje natalne, pa ako je neko raspoložen i ima vremena da baci pogled, bila bih puno zahvalna!
Hvala veliko unapred ! I love you http://imageshack.us/photo/my-images/683/21747211926631482012010.jpg/

Marlen

Broj poruka : 22
Datum upisa : 21.03.2011

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: Molim za pomoć oko utvrđivanja predispozicija za bolesti.

Počalji  Vodolijica/Dragana taj Pon Avg 01, 2011 1:08 am

Mislim da se ovakvim pitanjima - bolje rečeno odgovorima ljudi mogu veoma opteretiti, a poznato je da većina bolesti (naročito onih najtežih) potiče dobrim delom iz stanja u kojima je čovek opterećen strepnjama i strahovima - koji opako slabe organizam.. Zato mislim da ne trebaš ovako nešto ni da istražuješ.
Jedi i spavaj kako treba, nešto treniraj i trudi se da budeš raspoložena. To je najbolje što ikad možeš preduzeti u vezi sa svojim zdravljem.
To je moje mišljenje, a neko drugi nek eventualno odgovori na tvoje pitanje, ako ima potrebu.
Smatram da je ovde zanimljivo pričati o ljubavi, poslu, prilikama, putovanjima.... i sličnom, a - kad će ko da umre ili se razboli (i od čega) radije bih preskočila da analiziram i sebi i drugima.

Vodolijica/Dragana

Broj poruka : 121
Godina : 31
Локација : Beograd
Datum upisa : 30.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Marlen taj Pon Avg 01, 2011 11:16 am

Hvala ti, nisam ja od onih koji se opterećuju, u astrologiji sve prognoze i dobre i loše shvatam kao PREDISPOZICIJE, a da li će se ostvariti ili ne, zavisi dosta i od nas samih.
A lepo je znati zdravstveno šta nam je osetljivo i ugroženo, pa raditi na preventivi...i naravno ne opterećivati se...ako svi oni koji imaju kvadrat Saturna i Meseca ubede sebe da će dobiti rak, dobiće ga...

Marlen

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Vodolijica/Dragana taj Pon Avg 01, 2011 10:36 pm

Slažem se, imaš prava da tako nešto znaš ako te zaista interesuje i uskladu sa tim pozivam i ja druge da ti odgovore.
Ali dobro razmisli koliko se -nećeš- opteretiti ako ti neko naprimer nađe "potencijalan problem sa štitnom žlezdom ili nešto sa nervnim sistemom ili nedajbože nešto gore (da sad ne pišem)"..
(napominjem da nisam pogledala tvoj natal i da ovo što sam nabrojala samo proizvoljno pišem).
Mislim da bi se svako bar uplašio (a to nije dobro.. imati *jasnu* pretpostavku da svaki čas možeš da se razboliš je ustvari čak - jako loše).
A uz to, kako god da okreneš: svakako ti ostaje to da trebaš da vodiš računa o sebi, svaki dan, bilo da ćeš se ikada razboleti ili ne, zar ne?
Tako da preporučujem da čuvaš zdravlje onako uopšteno Smile a da ovde pričamo o: ljubavi, poslu, putovanjima .. cheers
Naravno, ti si ta koja odlučuje.

Vodolijica/Dragana

Broj poruka : 121
Godina : 31
Локација : Beograd
Datum upisa : 30.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Marlen taj Uto Avg 02, 2011 11:45 am

Sa štitnom žlezdom imam problema, slučajno si pogodila Very Happy
Ma ceo svet je bolestan, nisam upoznala još nikoga ko ne 'kuburi' s nečim...bilo da smo mladi ili stari, starosne granice više ne postoje...Zbog toga mislim da je dobro poznavati astromedicinu i astrologiju uopšte, može da pomogne.
Hvala ti u svakom slučaju i veliki pozzzz!! cheers

Marlen

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 5:07 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu