Molim za pomoć oko utvrđivanja predispozicija za bolesti.

Ići dole

Molim za pomoć oko utvrđivanja predispozicija za bolesti.

Počalji  Marlen taj Sub Jul 02, 2011 10:26 pm

Pozdrav svima, sve pohvale za forum!
Bavim se natalnom astrologijom duže vreme, kažem 'bavim se', to nije istina, ja samo učim i velika sam neznalica za sada, priznajem.
Što se astrologije tiče, interesuje me SVE, pa između ostalog i astromedicina. Do sada sam naučila dosta o kućama, planetama, aspektima, njihovim uticajima, ali kada treba da izvedem neki zaključak i sagledam celinu, ne ide mi baš sjajno.
Što se astromedicine tiče, zanima me za koje bolesti imam predispozicije? Kako to da posmatram u natalnoj? Posmatram 6. kuću, vrh moje 6. kuće je u Vodoliji, vladar Uran mi je na samom kraju 4. kuće, tako da smatram da pripada 5-oj kući...
Evo moje natalne, pa ako je neko raspoložen i ima vremena da baci pogled, bila bih puno zahvalna!
Hvala veliko unapred ! I love you https://redcdn.net/ihimg/photo/my-images/683/21747211926631482012010.jpg/

Marlen

Broj poruka : 22
Datum upisa : 21.03.2011

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: Molim za pomoć oko utvrđivanja predispozicija za bolesti.

Počalji  Vodolijica/Dragana taj Pon Avg 01, 2011 1:08 am

Mislim da se ovakvim pitanjima - bolje rečeno odgovorima ljudi mogu veoma opteretiti, a poznato je da većina bolesti (naročito onih najtežih) potiče dobrim delom iz stanja u kojima je čovek opterećen strepnjama i strahovima - koji opako slabe organizam.. Zato mislim da ne trebaš ovako nešto ni da istražuješ.
Jedi i spavaj kako treba, nešto treniraj i trudi se da budeš raspoložena. To je najbolje što ikad možeš preduzeti u vezi sa svojim zdravljem.
To je moje mišljenje, a neko drugi nek eventualno odgovori na tvoje pitanje, ako ima potrebu.
Smatram da je ovde zanimljivo pričati o ljubavi, poslu, prilikama, putovanjima.... i sličnom, a - kad će ko da umre ili se razboli (i od čega) radije bih preskočila da analiziram i sebi i drugima.
Vodolijica/Dragana

Broj poruka : 121
Godina : 33
Локација : Beograd
Datum upisa : 30.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Marlen taj Pon Avg 01, 2011 11:16 am

Hvala ti, nisam ja od onih koji se opterećuju, u astrologiji sve prognoze i dobre i loše shvatam kao PREDISPOZICIJE, a da li će se ostvariti ili ne, zavisi dosta i od nas samih.
A lepo je znati zdravstveno šta nam je osetljivo i ugroženo, pa raditi na preventivi...i naravno ne opterećivati se...ako svi oni koji imaju kvadrat Saturna i Meseca ubede sebe da će dobiti rak, dobiće ga...

Marlen

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Vodolijica/Dragana taj Pon Avg 01, 2011 10:36 pm

Slažem se, imaš prava da tako nešto znaš ako te zaista interesuje i uskladu sa tim pozivam i ja druge da ti odgovore.
Ali dobro razmisli koliko se -nećeš- opteretiti ako ti neko naprimer nađe "potencijalan problem sa štitnom žlezdom ili nešto sa nervnim sistemom ili nedajbože nešto gore (da sad ne pišem)"..
(napominjem da nisam pogledala tvoj natal i da ovo što sam nabrojala samo proizvoljno pišem).
Mislim da bi se svako bar uplašio (a to nije dobro.. imati *jasnu* pretpostavku da svaki čas možeš da se razboliš je ustvari čak - jako loše).
A uz to, kako god da okreneš: svakako ti ostaje to da trebaš da vodiš računa o sebi, svaki dan, bilo da ćeš se ikada razboleti ili ne, zar ne?
Tako da preporučujem da čuvaš zdravlje onako uopšteno Smile a da ovde pričamo o: ljubavi, poslu, putovanjima .. cheers
Naravno, ti si ta koja odlučuje.
Vodolijica/Dragana

Broj poruka : 121
Godina : 33
Локација : Beograd
Datum upisa : 30.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Marlen taj Uto Avg 02, 2011 11:45 am

Sa štitnom žlezdom imam problema, slučajno si pogodila Very Happy
Ma ceo svet je bolestan, nisam upoznala još nikoga ko ne 'kuburi' s nečim...bilo da smo mladi ili stari, starosne granice više ne postoje...Zbog toga mislim da je dobro poznavati astromedicinu i astrologiju uopšte, može da pomogne.
Hvala ti u svakom slučaju i veliki pozzzz!! cheers

Marlen

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu