Jupi na MC-u

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Jupi na MC-u

Počalji  Natasha-77 taj Uto Jul 19, 2011 3:40 pm

Tranzitni Ju mi se nalazi egzaktno na MC-u...a posto je on inace vladar moje 5. a moj posao je vezan za decu i ples,racunam da ce mi doneti uspeh...pokusavam nesto da zapocnem ali se malo plasim da li ce to biti promasaj ili ce biti dobitak...a kako ja sada zivim u inostranstvu a Jupi predstavlja inostranstvo,onda racunam opet na njegovu pomoc..Uran je usao u moju 9. pa racunam da sam to ja tj.nesto novo sto donosim u inostranstvo.. cheers

Natasha-77

Broj poruka : 204
Godina : 38
Datum upisa : 12.10.2010

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Jupi na MC-u

Počalji  ena1976 taj Sre Jul 20, 2011 4:35 pm

Nataša, imam istu situaciju :Tranzitni Ju mi se nalazi egzaktno na MC-u i vladar je moje 5. Za sada mi se ništa ne dešava, ni na bolje - ni na gore No
Javi, ako bude nekih promena kod tebe cheers

ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Re: Jupi na MC-u

Počalji  Natasha-77 taj Sre Jul 20, 2011 6:09 pm

Pa kod mene su trenutno samo planovi i pregovori,razno razni kontakti pa cu videti ko mi najvise odgovara za saradnju sunny ...neverujem da je vezano za ljubav jer je 5. polje i polje ljubavi vise bih rekla da nam se pruza neka sansa u karijeri...javi i ti ako ti se nesto desi Very Happy ...a pazi tebi je i inace natalni Ju u konjukciji sa MC-om

Natasha-77

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Čet Jul 21, 2011 10:09 pm

Jupiter na Mc u Biku može povoljno da utiče na materijalnu situaciju, da poboljša položaj, ali ne mora kroz posao, ako osoba ne radi, to mogu biti i dobici,jer je vladar pete.

Nastasha-77 ovaj mesec ti nije dobar za početak posla vezan za rad sa decim, jer će tranizitni Mars u 11. biti u opoziciji sa planetama iz pete( rad sa decom) i u konjukciji sa natalnim Mesecom.

Moguća su neka obećanja koja neće biti ispunjena. Čuvaj se prevara, neiskrenosti nečije tokom jula sunny

Poslednji izmenio Astrotanja dana Pet Jul 22, 2011 11:56 am, izmenjeno ukupno 1 puta

Natalna karta mog oca:
http://www.fotorola.com/uploads/5df8f9144c.jpg

Filip:
http://www.fotorola.com/uploads/df40930d7d.gif

Astrotanja

Broj poruka : 4039
Godina : 51
Datum upisa : 22.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Natasha-77 taj Čet Jul 21, 2011 11:55 pm

Tanja,ja i neplaniram sada da krenem sa radom vec septembra...nadam se da ce zvezde tada biti naklonjenije

Natasha-77

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  ena1976 taj Uto Sep 20, 2011 8:44 pm

Natasha-77 ::Pa kod mene su trenutno samo planovi i pregovori,razno razni kontakti pa cu videti ko mi najvise odgovara za saradnju sunny ...neverujem da je vezano za ljubav jer je 5. polje i polje ljubavi vise bih rekla da nam se pruza neka sansa u karijeri...javi i ti ako ti se nesto desi Very Happy ...a pazi tebi je i inace natalni Ju u konjukciji sa MC-om

Nataša,
prvi boravak na MC-u nije mi doneo apsolutno ništa po pitanju karijere confused . Na ljubavnom planu je bilo nekih lepih trenutaka i to je sve što mi se dešavalo. Ceo septembar mi je katastrofa, i što se tiče posla i ljubavi Crying or Very sad
Čekam oktobar (mislim da oko 10-og ponovo dolazi tačno na MC) da vidim hoće li biti nekih promena na bolje Suspect

ena1976

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Natasha-77 taj Sre Sep 21, 2011 7:48 pm

Kod mene se sve svodi na cekanje...razgovori vezani za posao ali jos uvek nista konkretno,mada od oktobra ocekujem akciju,nadam se da cu uspeti Smile ...sledece nedelje trebalo bi da me pozovo za jedan posao,pa ti javljam sta se izdesavalo...a inace posto se 5. vezuje za decu,trnutno radimo na prosirenju porodice Very Happy ,pa moze da ukaze i nato flower

Natasha-77

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  ena1976 taj Čet Sep 22, 2011 9:36 pm

Od srca ti želim puno sreće u radu na proširenju porodice, kod mene ni to nije uspelo Crying or Very sad Kažem ti, totalna minus faza affraid

ena1976

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 6:49 am

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma: