jos jedna nova natalna karta :) pozz

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

jos jedna nova natalna karta :) pozz

Počalji  Danijella taj Čet Jul 21, 2011 11:12 pm

Volela bih ako neko moze da mi kaze nesto o mom trenutnom i buducem finansijskom stanju?
A moze i po koja rec o mojoj Natalnoj Karti. Konkretno me zanima da li cu dosta putovati,jer to volim.
Oce li me nekad u zivotu pogoditi neka veca kolicina novca ?I da li postoji sansa za privatan posao?
Mogucnost promene nekretnine?(volela bih da zivim u kuci,a ne u stanu)

[b]HVALA

Danijella

Broj poruka : 3
Datum upisa : 21.07.2011

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

please

Počalji  Danijella taj Ned Jul 24, 2011 1:09 pm

Nestrpiljiva sam,a niko mi ne odgovara od Vas meni dragih astrologa ! Sad

Danijella

Nazad na vrh Ići dole

Re: jos jedna nova natalna karta :) pozz

Počalji  Vodolijica/Dragana taj Pon Jul 25, 2011 2:17 pm

Saturn kao vladar druge (kuće novca) ne donosi lako stečene novce, a naročito ne - brzo bogaćenje, tako da sa takvom pozicijom svakako moraš malo da se potrudiš. Ipak, isti taj saturn u osmoj, podržan od neptuna i plutona daje mogućnost značajne materijalne bezbednosti, sposobnosti dobrog ulaganja i umeće - čuvanja - stečenog novca. Znači da nisi rasipna i da uglavnom umeš dobro da rukuješ sa finansijama. Jupiter u kvadratu sa saturnom ume ponekad da donese znatne apetite (što se novca i zarade tiče) i prevelika očekivanja, koja ne moraju uvek na kraju biti ostvarena. Kvadrat sa uranom podržava tu priču i donosi ponekad nagle i nepredviđene obrte situacije, u smislu: taman si počela da računaš da raspolažeš sa novcem namenjenim za nešto određeno, kad... Odjednom shvataš da taj novac i nije baš tako definitivno u tvojim rukama i da te od njega deli "još neka stepenica". Ili shvatiš da je nešto tebi do juče dohvatljivo - danas poskupelo.
Ipak, meni se čini da ćeš u jednom trenutku sigurno biti prilično stabilna (materijalno), u vidu nekog nasledstva, koje te tek očekuje.
Kako god, sve ovo uopšte nije loše. I jarac umešan u ove kuće svakako daje malo "natezanja", ali on uvek na kraju ostvari ono što je naumio.
Sa vladarom šeste u prvoj (u konj. sa suncem) - ti svakako poseduješ osobine lidera - u poslu - i mogla bi imati svoju da tako kažem "privatnu firmu". Ova pozicija govori da ćeš se dobro osećati u toj ulozi i veoma dobro snalaziti i slagati sa zaposlenima.
Ali tebe prilično inspiriše i timski rad, tako da nemoj zanemarivati i mogućnost rada u nekoj grupi. Timski rad, komunikacija i razmena informacija te čine srećnom i ispunjenom i gledaj da uvek budeš okružena dobrim radnim društvom. U celoj ovoj kombinaciji ne sviđa mi se jedino kvadrat sa plutonom. Ipak, jupiter je tu da drži stvari pod kontrolom.
Sve u svemu = ispunjenost i sreća na poslu, a zarada takođe (samo možda malo kasnije).
Putovanja te naravno interesuju i raduju (slično kao i posao), ali ti ne preporučujem život u inostranstvu. Radije kraća i češća putovanja.

p.s. U sebi nosiš neku težinu, tenziju i napetost, koja je prisutna uglavnom stalno. Probaj se malo opustiti i razonoditi. Ne donosi brze zaključke ni o čemu. Posao i ljudi oko tebe će ti u tome značajno pomoći.

Vodolijica/Dragana

Broj poruka : 121
Godina : 31
Локација : Beograd
Datum upisa : 30.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Danijella taj Pon Jul 25, 2011 6:29 pm

Hvala puno na odgovoru.
Ali recite mi jos da li postoji neka mogucnost promene stana, preseljenja, prosirenja zivotnog prostora isl?

Danijella

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 9:05 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma: