muzika

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

muzika

Počalji  malkav taj Ned Jul 24, 2011 8:36 pm

kakvu muziku slusate i koja planeta bi bila "odgovorna za to", koji aspekt ili planeta u odredjenoj kuci?

meni 4 planete u 12 kuci i vezice sa neptunom vuku na sporu, depresivnu, pomalo i "religioznu" muziku.

opet sa druge strane volim i brzi rnr i punk a nemam cime to drugo da objasnim nego marsom u lavu.

dok mi npr pop muzika u bilo kojoj varijanti nije ni malo bliska.

malkav

Broj poruka : 93
Godina : 40
Локација : zemun
Datum upisa : 11.06.2011

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: muzika

Počalji  Vodolijica/Dragana taj Čet Jul 28, 2011 4:13 pm

Mislim da je naklonjenost odredjenoj vrsti muzike uglavnom "sprovedena" kroz kuce koje dominiraju natalom. To mi je nakako najlogichnije scratch
Rekla bih da interesovanje ka pop i opsteprihvacenoj muzici daje cesto naglasena peta ili sedma kuca (otvorena kreativnost, igranke, javnost, popularnost = pop).
Mislim da razvijena deveta (kao naglaseno obrazovanje) cesto daje sklonost ka klasici, mozda ka jazz-u (narochito onom pomalo nerazumljivom i "rashtimovanom" - u koji se treba bash udubiti Wink
Mislim da nekakav hard-rock i metal potpada pod prvu i osmu (rogati ovan + opsesivna shkorpija).
Folk bih dodelila cetvrtoj i drugoj (koreni i domacca-sigurnost), a psihodeliju i ambijentalnu - dvanaestoj.
Za muzichke talente verovatno treba dobro postavljen i naglashen neptun, ribe i venera/vaga. Dok bih za "glas kao u slavuja" odredila da to moraju biti verovatno dobro aspektovani mesec, merkur i uopshte naglasheni blizanci.
Eto mozda sam neshto propustila, ali ovako se meni na prvi pogled chini

Vodolijica/Dragana

Broj poruka : 121
Godina : 31
Локација : Beograd
Datum upisa : 30.05.2011

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu