Dupla vodolija resila da se skrasi a mozda bi stala i na ludi kamen :))))))

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Dupla vodolija resila da se skrasi a mozda bi stala i na ludi kamen :))))))

Počalji  venus_pisces taj Uto Avg 02, 2011 6:09 pm

Karta mi je u potpisu...

Vladar mog 5 polja, kao i venera i mesec u potpunosti opisuju moj ljubavni zivot...kad pogledate u kakvim su aspektima i poljima, bice vam jasno o cemu pricam Smile ... e, ali meni je dosta mog povrsnog merkura i egzaltirane venere koja cesto ide u krajnost...ja bih da se skrasim! Smile

Zadnje dve godine ljubavni zivot mi je blago receno haotican ( mada,realno sa svojih 26 godina ne mogu se pohvaliti nekim filmskim i divnim ljubavnim pricama), mnogo promasaja...uletanje iz veze u vezu koje su uglavnom bile povrsne...generalno se osecam nesrecno po tom pitanju... ove godine sam upoznala nekog ko me je bas odusevio i jako privukao...on se uklapa u moj natal 99%, ali i ta je prica poprilicno komplikovana jer kod mene ne moze drugacije.

Volela bih da mi neko kaze kada bi ja mogla da udjem u nesto ozbiljno sto ce voditi ka braku(ili sam mozda vec u tom periodu) i kakav bi brak mogao biti?? ... moje 7 polje mi je dosta konfuzno jer vladar So bas nije najbolje postavljeno...pa bih volela da cujem sta vi mislite Smile

Jako reagujem na tranzite saturna, da li bi mogao da mi donese pomak na ljubavnom planu kad sledece godine udje u skorpiju i stane na Pl?

venus_pisces

Broj poruka : 72
Godina : 31
Datum upisa : 03.06.2011

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: Dupla vodolija resila da se skrasi a mozda bi stala i na ludi kamen :))))))

Počalji  vagica taj Pet Avg 19, 2011 6:04 pm

Istovremeno ce , dosavsi na plutona, graditi 90 prema So vladaru 7.Saturn prema suncu ovako postavljen u tranzitima ni za sunce po sebi nije nimalo lak...mozda da sacekas malo...inace za strpljivije, najbolje je udati se posle saturnovog povratka Evil or Very Mad koji bi sve da menja...

vagica

Broj poruka : 12
Локација : novi sad
Datum upisa : 18.08.2011

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu