Ovan/Lav

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Ovan/Lav

Počalji  EMA66 taj Sub Avg 27, 2011 8:21 pm

redwoman ::pa da, kako smo stariji, zreliji smo, pa nam se u skladu sa tim i kriterijumi menjaju. Ipak mislim da se prvi put najiskrenije voli, jer se tada potpuno dajemo, svaki sledeci put podsvesan strah nam ne da da se potpuno prepustimo osecanjima.
Inace, videh da je vas partner rodjen istog datuma, samo druge godine, kao i moj bivsi.Very Happy

iz prakse iz dana koje si provela s njim... da li on ume da voli.... ili samo zna za strast,,,,

videla sam dosta slican horoskop... teski su to ljudi... namucis se snjima... pa izgubis i volje za sledeci put cheers

EMA66

Broj poruka : 137
Godina : 50
Datum upisa : 27.08.2010

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  redwoman taj Sub Avg 27, 2011 9:23 pm

Teski? Mislim da je to blaga rec!Very Happy Nije bio toliko problem ta strast, koliko to sto sa njima ne moze da se prica, vec samo svadja, jer su nekako uvek oni u pravu. I da...iako me je nervirao i sve, cak i kada sam planirala da prekinem sve, uvek sam mu se vracala.
Na kraju, tj. tek posle 3god je poceo normalno da se ophodi, i tu je puklo, zeleo brak, a ja sam isuvise ambiciozna da se mlada udam...
Elem, da ne davim vise, u potpunosti razumem sta hoces reci. Ponekada covek treba da nastavi da se bori za nekoga, a ponekad...jednostavno treba pustiti nekog da ode...

redwoman

Broj poruka : 23
Godina : 26
Локација : Trstenik
Datum upisa : 27.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Lea_taurus taj Sub Avg 27, 2011 10:00 pm

EeE a kako znati, ako nisi pokusao??? Ja sam se 2 god borila za jednog Ovna/Lava, da bi mi on tek posle dve godine(naravno u tom momentu me on vise nije zanimao), priznao da me je voleo kao Boga i da nikoga nece voleti kao mene, a pri tom nije osoba koja lako izgovara reci koje imaju "tezinu"... Dakle, nikad ne odustaj!

Lea_taurus

Broj poruka : 11
Godina : 27
Локација : Tri metra iznad neba♥
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  redwoman taj Sub Avg 27, 2011 10:14 pm

3god sam bila sa ovim deckom, malo li je... Greska je sto pokusavamo nekog da menjamo, i da, taj neko se moze promeniti, ali privremeno. Cim vidimo da neko poseduje osobine, ne navike, koje mi ne mozemo da prihvatimo, treba prekinuti jer cemo zavoleti iluziju o tom muskarcu.
Pravi je onaj koji zna kada i sta treba da kaze, onaj kog cemo razumeti i kad cuti... Ali svi ti muskarci u nasim zivotima su tu da bismo nesto naucili.Smile

redwoman

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  EMA66 taj Sub Avg 27, 2011 10:43 pm

Leo_taurus ::EeE a kako znati, ako nisi pokusao??? Ja sam se 2 god borila za jednog Ovna/Lava, da bi mi on tek posle dve godine(naravno u tom momentu me on vise nije zanimao), priznao da me je voleo kao Boga i da nikoga nece voleti kao mene, a pri tom nije osoba koja lako izgovara reci koje imaju "tezinu"... Dakle, nikad ne odustaj!

pretpostavljam da u toj vezi nikada se nisi osecala da si njegova.. i da ne postoje osecanja.. ja imam taj problemmm

sta ce mi kada mi posle par godina kaze da me voleo... a dok smo bili zajedno ja to nisam osecala....

i ja polako odustajem.... Very Happy

EMA66

Broj poruka : 137
Godina : 50
Datum upisa : 27.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  redwoman taj Sub Avg 27, 2011 11:51 pm

EMA66 ::
Leo_taurus ::EeE a kako znati, ako nisi pokusao??? Ja sam se 2 god borila za jednog Ovna/Lava, da bi mi on tek posle dve godine(naravno u tom momentu me on vise nije zanimao), priznao da me je voleo kao Boga i da nikoga nece voleti kao mene, a pri tom nije osoba koja lako izgovara reci koje imaju "tezinu"... Dakle, nikad ne odustaj!

pretpostavljam da u toj vezi nikada se nisi osecala da si njegova.. i da ne postoje osecanja.. ja imam taj problemmm

sta ce mi kada mi posle par godina kaze da me voleo... a dok smo bili zajedno ja to nisam osecala....

i ja polako odustajem.... Very Happy

joooj, ispasce da mi, Ovan/Lav kombinacije, smo bezosecajni. Umemo mi da tako, ponekad izgledamo bezosecajno, ali verujte mi, sve je to odbrambeni mehanizam. Glumimo hladnocu, a u sebi kipimo... lol!

redwoman

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Lea_taurus taj Ned Avg 28, 2011 5:50 pm

To je apsolutno tacno, ali dok se vi smislite prodje voz... Isuvise analizirate i imate strah da ne budete povredjeni, kao da su samo vas povredjivali, i jako, jako oprezno ulazite u bilo koji vid odnosa. Sve u svemu, sa vama treba puno ljubavi i jos vise zivaca Smile

Lea_taurus

Broj poruka : 11
Godina : 27
Локација : Tri metra iznad neba♥
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 7:31 am

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2