7. ili 9. ?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

7. ili 9. ?

Počalji  malamo taj Pet Avg 19, 2011 11:16 pm

hello! sunny
imam jedno kratko pitanje, ako bi neko znao odgovor, jako bi mi znacilo za dalje tumacenje horoskopa.
ako sam bila u vezi 3 godine i zivela sa tim istim deckom u zajednickom stanu 1,5 godinu u vanbracnoj zajednici (znaci- pranje, ciscenje, peglanje, kuvanje, pokusavanje da ostanem u drugom stanju i td.) , da li sam time astroloski bila u braku i prozivela svoju 7. kucu pa sad treba da obratim paznju na 9.?
posle koliko vremena provedenog u vanbracnoj zajednici smatrate da je veza iz 5. presla u 7. i da li je tu bitan kvantitet ili kvalitet zajednice?
hvala na bilo kakvom odgovoru! flower

malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: 7. ili 9. ?

Počalji  liliputian taj Sre Avg 31, 2011 5:39 pm

Ja bih rekla da se u tvom slucaju gleda deveto polje...

liliputian

Broj poruka : 6
Datum upisa : 30.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  MamaIja taj Sre Avg 31, 2011 6:40 pm

Moje, laičko, mišljenje je da se ta tvoja veza gleda kao brak, ali i sledeća ozbiljna veza se gleda kroz 7 kuću, a samo kao pomoćna kuća se uzima 9kuća.
7 kuća su partneri, koliko znam, i oni na poslu i oni u kući - to je kako kažu TI ZONA.
9 kuća je već nešto drugo - daleki putevi i visoko školovanje, ali i kao pomoćna za drugi brak!

Verovatno će ti se javiti i neko stručniji!

MamaIja

Broj poruka : 20
Datum upisa : 07.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  oneandonly taj Čet Sep 01, 2011 10:50 am

Ja bih gledala 9. kuću... Onda moraš obavezno da pogledaš i 8, jer onda ona opisuje dešavanja posle te prve vanbračne zajednice i govori šta dovodi do drugog braka, odnosno kako doći do 9. kuće. Meni se to jasno pokazalo u mom horoskopu,i ima smisla. Very Happy tebi, malamo, kreće Saturn da pravi konjukcije sa planetama u 5 kući, onda nastavlja kroz 6... Iskreno mislim da kada dođe na Urana da će tada kod tebe doći do promena u emotivnim vezama. I te promene će biti drastične. Volela bih da vidim šta bi Astrotanja odgovorila, ipak mi je ona za to ekspert. Ja tek učim.
Pozdrav!!! cheers sunny

oneandonly

Broj poruka : 52
Godina : 40
Локација : Niš
Datum upisa : 21.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  malamo taj Čet Sep 01, 2011 11:00 am

hvala devojke! sunny

i ja bih volela da cujem misljenje astrotanje - posle koliko godina zajednickog zivota mozemo smatrati da je veza astoloski bila BRAK.

mislim da je 1,5 god malo za ispunjenje simbolike 7. kuce, ali svakako da svaki brak prvo gledamo kroz 7. a onda drugi kroz 9., treci kroz 11. i td.

jako mi je bitan odgovor na ovo pitanje, jer mi venera u 7. ima lose aspekte, ali zato sunce u 9. ima jako dobre. dipozitor je isti - saturn, koji u ovom slucaju pravi kvadrat sa venerom u 7., ali zato pravi trigon sa suncem u 9. sto je bitna razlika.

HVALA! flower

malamo

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  oneandonly taj Čet Sep 01, 2011 11:08 am

1,5 godina nije malo. Ljudi se uzimaju, zakonski potpišu papire i razvedu se posle 3. meseca... Pravi primer ti je horoskop Liz Tejlor... koliko je brakova imala, nema astrologa koji nije radio njenu kartu i bavio se njenim ljubavnim zivotom...računali su svaku vezu iako je jedna trajala svega 6 meseci Very Happy

oneandonly

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  malamo taj Čet Sep 01, 2011 11:27 am

na neki nacin bi bilo bolje za mene da ukljucim i 9. u pricu i da gledam aspekte, jer trigoni sunca sa marsom, saturnom i plutonom, prilicno olaksavaju situaciju..
sad sam se bas zainteresovala za ovo, ne samo zbog sebe, nego da razmotrimo ovo pitanje da bih znala za ubuduce kako da gledam sunny

malamo

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  oneandonly taj Čet Sep 01, 2011 12:08 pm

Gledaj 9!!! I nešto promeni kod sebe... Ako se dobro sećam, Saturn treba da napravi konjukciju sa Marsom a ubrzo i sa Plutonom... Tu će Saturn od tebe tražiti veliku zrelost.Tražiće ti da odbaciš sve loše, da prošistiš život, da odrasteš na neki način... Prošla ja sve to pre par dana... i bio je "jako zanimljiv period" Mad

oneandonly

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  malamo taj Čet Sep 01, 2011 12:10 pm

saturn prvo pravi kojnukciju sa marsom pa sa saturnom pa sa plutonom. ako cu da gledam 9. odlicno! eto mi trigona sa suncem sunny

malamo

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 9:18 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu