Zašto volite Strelce?

Strana 2 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Zašto volite Strelce?

Počalji  Zorica taj Pet Dec 19, 2008 2:19 pm

-menora- ::bounce Ariel pozdravi ga

Zorice izljubi decu flower ... kada treba bebiron da se rodi ? Very Happy

Bebica treba da se rodi od 25 decembra do 27 januara tako kazu doktori. Cmokic od nas za tebe Menora. I love you

Zorica

Broj poruka : 249
Godina : 50
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Strelica taj Uto Apr 14, 2009 7:33 pm

Sve ovo sto Tanja napisa za Strelce stoji,ali Boga mi,nije ni Zana daleko. Ja sam totalno neosetljiva za potrebe drugih,dok se ne jave,onda sam tu. Prilicno sam okrenuta sebi a pravdoljublje i istina su na prvom mestu,bez govora. Gladna znanja uve,ali to pojacava i Mesec u 9. Ono sto je sigurno i sto vazi za svakog strelca,jeste da ume tako da sokira,kao nijedan Uran pa ni sa Marsom u koaliciji...
Linda Gudmen je tako dobro obradila Sunce u znakovima,ja sam ocarana...

Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 34
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

Pogledaj profil korisnika http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  smesko taj Uto Apr 14, 2009 7:47 pm

Ono sto je sigurno i sto vazi za svakog strelca,jeste da ume tako da sokira,kao nijedan Uran pa ni sa Marsom u koaliciji...
ovo moram da potvrdim!ma, 100% je tacno!
volim, obozavam strelceve!
mioj deckojlo je strelac, moja najbolja drugfarica je podznak strelac..moj mesec je u strelcu..
ali da zna da sokria-zna oodlicno!nekako uvek nesto skriva..ali ne da alze..nego da li potisne, ili zeli najbolje pa ne kaze..i onda je to erupcija kada krene da izlazi napolje.

smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Čarobnica taj Uto Apr 14, 2009 7:57 pm

A kad šokira, onda šokirani umeju da se pozdrave zauvek s njima Suspect

Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Strelica taj Uto Apr 14, 2009 8:02 pm

Čarobnica ::A kad šokira, onda šokirani umeju da se pozdrave zauvek s njima Suspect

Da,da,sem ako taj sokirani nije Strelac! Eto tak'i smo ti mi... lol!

Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 34
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

Pogledaj profil korisnika http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Čarobnica taj Uto Apr 14, 2009 8:17 pm

Strelica ::
Da,da,sem ako taj sokirani nije Strelac! Eto tak'i smo ti mi... lol!

Naravno da nije Strelac Basketball

Čarobnica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  ivana..mansonxD taj Ned Jun 28, 2009 12:27 am

Strelcevi koje znam su super...Iako su ponekad detinjasti ali to im se oprasta jer su iskreni , prawedni , slobodoljubivi,...nekad malo impulsivni ali swe naj mogu da kazem za strelcewe Wink Wink Wink

ivana..mansonxD

Broj poruka : 22
Datum upisa : 22.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Sub Avg 15, 2009 2:35 pm

Pošto sam i ja Srelac, logično je ovde nešto da kažem. Teoretski Strelčevi bi trebali biti najsrećniji znak ali kada ne bi bilo drugih planeta, hoću da kažem da pisati generalno o bilo kom znaku nema neku validnost osim da pomenemo osobine koje kroz natal modifikuju ostale planete.

Uopštavanje znaka i ono pitanje tipa, kako se slažu recimo Ovan i Rak su pomalo besmislena jer na prvu loptu se ne slažu a uporedno mogu imati odlične aspekte i biti savršen par, što važi za svaka dva znaka, dakle to uopšteno je neupotrebljivo osim kao zabava za laku komunikaciju...

Jedino je istina da Strelčevima pomažu BOG ili NOVAC, ja nemam pare ali imam JU u 12p....

DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Sub Avg 15, 2009 5:43 pm

DUH ::Pošto sam i ja Srelac, logično je ovde nešto da kažem. Teoretski Strelčevi bi trebali biti najsrećniji znak ali kada ne bi bilo drugih planeta, hoću da kažem da pisati generalno o bilo kom znaku nema neku validnost osim da pomenemo osobine koje kroz natal modifikuju ostale planete.

Uopštavanje znaka i ono pitanje tipa, kako se slažu recimo Ovan i Rak su pomalo besmislena jer na prvu loptu se ne slažu a uporedno mogu imati odlične aspekte i biti savršen par, što važi za svaka dva znaka, dakle to uopšteno je neupotrebljivo osim kao zabava za laku komunikaciju...

Jedino je istina da Strelčevima pomažu BOG ili NOVAC, ja nemam pare ali imam JU u 12p....

Strelci imaju sirinu i razumevanje kako za sebe tako i za druge, prati ih sreca i vrlo su drustveni i zabavni, sa dobrim JU i vrlo moralni... Obozavam Strelce...

Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 41
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Sub Avg 15, 2009 6:19 pm

Tajna ::
Strelci imaju sirinu i razumevanje kako za sebe tako i za druge, prati ih sreca i vrlo su drustveni i zabavni, sa dobrim JU i vrlo moralni... Obozavam Strelce...

A što se ti i ja obožavamo 15 godina kada moj JU 90 NE ?

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  hajkula taj Sub Avg 15, 2009 8:08 pm

Njima se oprasta jer i sami nisu zlopamtila. Mislim da je za ili zbog njih smisljeno, para na paru ide. Kada imaju, daje im se (dobijaju) jos.
Bas se pitam zasto volim strelce Rolling Eyes ... ali ovo je tema zasto ih volimo. Sjajni su kada je dobro...
Krecu s visine, streme daleko. Puni su optimizma i vere, sve dok se ne sapletu, onda ustanu i idu dalje, ne obaziruci se na nevolje, probleme, oni to jednostavno ne vide, sve dok jednom ne bude ozbiljniji pad... e onda se pita(mo), sta bi? Gde je onaj (strelac)???? Nema nista tuznije od nesrecnog strelca.

hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Sub Avg 15, 2009 8:52 pm

hajkula ::Njima se oprasta jer i sami nisu zlopamtila. Mislim da je za ili zbog njih smisljeno, para na paru ide. Kada imaju, daje im se (dobijaju) jos.
Bas se pitam zasto volim strelce Rolling Eyes ... ali ovo je tema zasto ih volimo. Sjajni su kada je dobro...
Krecu s visine, streme daleko. Puni su optimizma i vere, sve dok se ne sapletu, onda ustanu i idu dalje, ne obaziruci se na nevolje, probleme, oni to jednostavno ne vide, sve dok jednom ne bude ozbiljniji pad... e onda se pita(mo), sta bi? Gde je onaj (strelac)???? Nema nista tuznije od nesrecnog strelca.

O tome se i radi, bez obzira na probleme u zivotu oni gotovo nikada nisu nesrecni a samo u mojoj porodici srelci su: moj otac, brat, sestric, ocuh, tetka, sestra od tetke, sestra od strica, brat od tetke (sve su rodjeni - tetka i stric i njihova deca)... prijatelje i da ne pominjevo. Ne videh ni jednog nesrecnog, uvek nadju radost i zadovoljstvo u zivotu.

Tajna

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Sub Avg 15, 2009 8:55 pm

DUH ::

A što se ti i ja obožavamo 15 godina kada moj JU 90 NE ?

Ovo naglaseno se odnosilo samo na moral, a volim ja i nemoralne Strelce. Sta da radim kad mi je VE 0 JU?

Tajna

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Sub Avg 15, 2009 9:08 pm

a volim ja i nemoralne Strelce. Sta da radim kad mi je VE 0 JU?

A u čemu sam ja nemoralan osim kada su žene u pitanju a to nije nemoral ili je bar društveno prihvatljiv ...

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Sub Avg 15, 2009 9:31 pm

a volim ja i nemoralne Strelce. Sta da radim kad mi je VE 0 JU?

A u čemu sam ja nemoralan osim kada su žene u pitanju a to nije nemoral ili je bar društveno prihvatljiv ...

Slazem se ali Lave, prica je o Strelcima a ne o tebi i ne o losim aspektima JU...

Tajna

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Sub Avg 15, 2009 9:56 pm

Slazem se ali Lave, prica je o Strelcima a ne o tebi i ne o losim aspektima JU...

Pa zašto, eto vidiš čak i nemoralana Strelac može da se voli, zar to nije u okviru teme...

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Sub Avg 15, 2009 10:02 pm

Pa zašto, eto vidiš čak i nemoralana Strelac može da se voli, zar to nije u okviru teme...

Dobro, a svako moze da se voli, cak i seriske ubice neko voli, najcesce mama...

Tajna

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Sub Avg 15, 2009 10:27 pm

Dobro, a svako moze da se voli, cak i seriske ubice neko voli, najcesce mama...
Pa tema je zašto volim Strelce, i ti si navela kuriozitet da mogu i nemoralni Strelci da se vole i šta je tu van teme, ne izazivaj mi MA lol! lol! lol!

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Čarobnica taj Sub Avg 15, 2009 10:41 pm

hajkula ::Njima se oprasta jer i sami nisu zlopamtila... Nema nista tuznije od nesrecnog strelca.

Ne opraštaju im uvek...da meni drugarica zna da kaže kad plačem pred njom da nije nikog videla da tako tužno plače, iz dubine duše...

Čarobnica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Kocka je bacena taj Ned Avg 16, 2009 12:40 pm

U poslednje vreme upoznala sam dosta strelaca i ono što sam primetila da su dobri ljudi,zaista ne poznajem nijednog lošeg strelca,vrlo su radoznali,i umeju biti excentrični,a ono što sam još primetila je i da su vrlo često visoko obrazovani

Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 31
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Ned Avg 16, 2009 8:26 pm

Kocka je bacena ::U poslednje vreme upoznala sam dosta strelaca i ono što sam primetila da su dobri ljudi,zaista ne poznajem nijednog lošeg strelca,vrlo su radoznali,i umeju biti excentrični,a ono što sam još primetila je i da su vrlo često visoko obrazovani

Ćao kockice i mene i Tajnu je Sanja izbacila sa njenog foruma a priča o prevazilaženju aspekata a mi smo dokaz koliko je ih je prevazišla, nego nisu svi strelci visoko obrazovani, Dupor kaže da niži tip Strelca duva u neku trubu na repu društva....

P.S. dobar ti je avatar

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Kocka je bacena taj Ned Avg 16, 2009 9:09 pm

Kocka je bacena ::U poslednje vreme upoznala sam dosta strelaca i ono što sam primetila da su dobri ljudi,zaista ne poznajem nijednog lošeg strelca,vrlo su radoznali,i umeju biti excentrični,a ono što sam još primetila je i da su vrlo često visoko obrazovani

Ćao kockice i mene i Tajnu je Sanja izbacila sa njenog foruma a priča o prevazilaženju aspekata a mi smo dokaz koliko je ih je prevazišla, nego nisu svi strelci visoko obrazovani, Dupor kaže da niži tip Strelca duva u neku trubu na repu društva....

P.S. dobar ti je avatar

Hahaha,zaboravih da je i Sanja strelac,ok povlačim onda ono da su svi strelčevi dobri ljudi,ali ajde neka bude velika većina....

Kocka je bacena

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Ned Avg 16, 2009 9:21 pm

Kocka je bacena ::

Hahaha,zaboravih da je i Sanja strelac,ok povlačim onda ono da su svi strelčevi dobri ljudi,ali ajde neka bude velika većina....

Ma nije ona loša samo je malo sujetna

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Kocka je bacena taj Ned Avg 16, 2009 9:27 pm

Kocka je bacena ::

Ma nije ona loša samo je malo sujetna

e,baš to!!!

Kocka je bacena

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  hajkula taj Ned Avg 16, 2009 9:51 pm

Ne stoji to sto ste pisali za Sanju. Ti Duh-e bas umes da lupis i nastupis neotesano a da ne pominjem grubost. I Tajna ume grubo da prospe. Nisam ni ja slatkoreciva, na protiv. Samo kada udjes u neciju kucu, treba da postujes pravila. Ako ti ne odgovara, odes. Ako ne postujes oteraju te.
`ebi ga.
Ovde se Astrotanja drzi u mnogo cemu po strani, tu smo Tajna i/ili ja pa te sredjujemo a nadje se jos po neko, zavisi od teme Laughing . ...

hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 10:40 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics