Zašto volite Strelce?

Strana 3 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Zašto volite Strelce?

Počalji  DUH taj Ned Avg 16, 2009 10:46 pm

hajkula ::Ne stoji to sto ste pisali za Sanju. Ti Duh-e bas umes da lupis i nastupis neotesano a da ne pominjem grubost. I Tajna ume grubo da prospe. Nisam ni ja slatkoreciva, na protiv. Samo kada udjes u neciju kucu, treba da postujes pravila. Ako ti ne odgovara, odes. Ako ne postujes oteraju te.
`ebi ga.
Ovde se Astrotanja drzi u mnogo cemu po strani, tu smo Tajna i/ili ja pa te sredjujemo a nadje se jos po neko, zavisi od teme Laughing . ...

Šta hoćeš da kažeš da nisam poštovao pravila njenog foruma, pa ako nisam navedi mi gde nisam ispoštovao njena pravila ????

DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Ned Avg 16, 2009 11:53 pm

hajkula ::Ne stoji to sto ste pisali za Sanju. Ti Duh-e bas umes da lupis i nastupis neotesano a da ne pominjem grubost. I Tajna ume grubo da prospe. Nisam ni ja slatkoreciva, na protiv. Samo kada udjes u neciju kucu, treba da postujes pravila. Ako ti ne odgovara, odes. Ako ne postujes oteraju te.
`ebi ga.
Ovde se Astrotanja drzi u mnogo cemu po strani, tu smo Tajna i/ili ja pa te sredjujemo a nadje se jos po neko, zavisi od teme Laughing . ...

Sa ovim se ni ja ne slazem. Mi smo a priori oboje rekli da cemo pravilo postovati ali smo dalje imali diskusiju na temu tog pravila i to pod slobodnim temama. Sto se grubosti tice, ja se zapalim i bivam gruba, to ne poricem, ali ako cemo posteno Parkerica je prva moj stav prozvala suludim na sta sam ja prozvala njenog Merkura i nacin rezonovanja.

I da dodam ona je na vise postova odgovarala sa nekom moralnom upadicom, nego sto je dala konkretne astoloske uvide. Jednostavno mislim da je bilo nepravedno i zato reagujem!

Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 41
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Kocka je bacena taj Pon Avg 17, 2009 11:48 pm

Tajna ::

Sa ovim se ni ja ne slazem. Mi smo a priori oboje rekli da cemo pravilo postovati ali smo dalje imali diskusiju na temu tog pravila i to pod slobodnim temama. Sto se grubosti tice, ja se zapalim i bivam gruba, to ne poricem, ali ako cemo posteno Parkerica je prva moj stav prozvala suludim na sta sam ja prozvala njenog Merkura i nacin rezonovanja.

Obe se ponasaju kao sujetne siparice a ne kao zrele zene! Narocito Sanja koja ima stav da svi treba da je uvazavaju samo zato sto je vlasnik sajta a ne po njenom znanju astrologije.
I da dodam ona je na vise postova odgovarala sa nekom moralnom upadicom, nego sto je dala konkretne astoloske uvide. Za nju kao astologa cula nisam niti mislim da je dala neki znacajan doprinos astologiji, u poredjenju sa nekim ozbiljnim i priznatim astrolozima. Ima previse gord stav za tako sitnu ribu kao sto je ona.

Ona cak nije vredna ni ove diskusije, tako da nista vise necu dodavati na ovu temu! Jednostavno mislim da je bilo nepravedno i zato reagujem!
Potpuno se slažem...Sanjin pistup na forumu je baš bio u fazonu ja sam gazda i vi treba da me slušate.Mene je imala razloga da izbaci,jer sam joj odgovorila,verovatno bih i ja to isto uradila i znala sam da će me izbaciti ako joj budem tako odgovorila,ali me nije bilo briga.Bila je dosadna i namerno sam htela tako da joj odgovorim,da shvati više da nije popila svu pamet sveta i da shvati da je niko neće trpeti takvu.A o njenom znanju neću mnogo pisati,jer samo to što je potpuno prekopirala stil pisanja i izražavanja od Gorana Milekića govori sve o njoj i njenoj originalnosti i inventivnosti.A meni taj poetičan stil izražavanje nešto uopšte ne paše!!!

Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 31
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Uto Avg 18, 2009 12:52 pm

Zamolila bih vas samo bez vređanja , jer je to ono što je nepisano pravilo ovog foruma.
Argumntovano objašnjenje sa astrološkim objašenjenjem možete davati, to je u redu, ali bez vređanja, molim vas da ne bi morala da brišem postove. sunny

Natalna karta mog oca:
http://www.fotorola.com/uploads/5df8f9144c.jpg

Filip:
http://www.fotorola.com/uploads/df40930d7d.gif

Astrotanja

Broj poruka : 4039
Godina : 51
Datum upisa : 22.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  joki22 taj Uto Avg 18, 2009 1:02 pm

Iz mog iskustva muski Strelcevi su dobri ljudi i zato ih volim.
Sanjin forum nije za poredjenje sa Astrotanjim. Ovaj forum je pozitivan i prijateljski. Nadam se da ce takav i ostati, jer Astrotanja je stvarno super!

joki22

Broj poruka : 275
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Strelica taj Uto Avg 18, 2009 1:36 pm

I ako ima vise psiholoski pristup u prognozama je mnogo bolja od mnogih koji se prognozama samo i bave. Mislim, Sanja je odlicna i to svi mi znamo, ne vidim cemu ono "sitna riba", "nije vredna diskusije", "nije inventivna"... U najmanju ruku je vredna diskusije... Mislim da ovo nije korektno, ipak. Tajna, iznenadila si me, iskreno...

Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 34
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

Pogledaj profil korisnika http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Kocka je bacena taj Uto Avg 18, 2009 1:41 pm

Astrotanja ::Zamolila bih vas samo bez vređanja , jer je to ono što je nepisano pravilo ovog foruma.
Argumntovano objašnjenje sa astrološkim objašenjenjem možete davati, to je u redu, ali bez vređanja, molim vas da ne bi morala da brišem postove. sunny

Ok,Tanja u pravu si,neće biti više nekog vređanja,barem ne sa moje strane

Kocka je bacena

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Uto Avg 18, 2009 2:01 pm

Strelica ::I ako ima vise psiholoski pristup u prognozama je mnogo bolja od mnogih koji se prognozama samo i bave. Mislim, Sanja je odlicna i to svi mi znamo, ne vidim cemu ono "sitna riba", "nije vredna diskusije", "nije inventivna"... U najmanju ruku je vredna diskusije... Mislim da ovo nije korektno, ipak. Tajna, iznenadila si me, iskreno...

Neću da ulazim u Sanjine astrološke mogućnosti jer ih ne znam pošto u postovima retko kaže nešto konkretno, više kontroliše svoj forum, tako da ne znam koliko zna ali ne vidim razlog da neko ne sme ili nije korektno da za nekog konstatuje da je sujetan, što je daleko blaža varijanta od reči koje si ti meni uputila u jednom postu i za tebe je to naravno bilo u redu. Normalno ja nisam reagovao jer u tom trenutku to je više govorilo o tebi nego o meni ali kritikovati konstataciju, koja ne mora biti tačna, o nečijem karakteru i to rečima koje su u regularnoj upotrebi, ne vidim zašto bi bilo vredjanje, pogotovo što smo svi sujetni samo neko više neko manje a neko to lepo sakrije, dok postoje i oni kojima sujeta ne znači ništa pošto su solidno upoznali sebe i ego im nije veći od tela....

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Strelica taj Uto Avg 18, 2009 3:04 pm

Ama, ko bre nije sujetan?! Sta su ovi postovi...
Kad i kako sam te uvredila?

Strelica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Uto Avg 18, 2009 3:38 pm

Strelica ::Ama, ko bre nije sujetan?! Sta su ovi postovi...
Kad i kako sam te uvredila?

Ma koji je tebi andrak?! Kao prvo,vreme nije sigurno,ne znamo gde je asc. a drugo,oslanjas se na Merkur i njegov tranzit,jesi li ti odlepio pod stare dane?! Kakava namestaljka sta lupetas?! Kad sam ja rekla da je namestaljka,zadnji put te opominjem,veruj mi! Jer ovo je klasican da kazem bezobrazluk,necu ti ulaziti u natal i praviti analizu tvojih boljki,ali lista je oduga TVRDIM!
Nemas sta da radis inace,pa "zagrevas" teme... ZADNJI PUT! Mislim da je samoubistvo,ali nehoticno! Zasto mislim,objasnila sam na par strana ove teme,mislim da je to dovoljno. Jos jednom na temu,MISLIM,NE TVRDIM!!! Ti tvrdi i ako je tvoja "misija" da prosvetlis nekog na ovaj nacin,ja ti necu stajati na putu,naprotiv,kao da nisi "aktivan clan"

Ovo crveno je tvoj tekst sa Merlin Monro teme (10 strana), mislim mene reči ne vredjaju ali bi nekog ovo verovatno uvredilo. Normalno jednog Strelca kao ja ovo nije dotaklo ali eto čini mi se da je grublje od onoga što su rekli o Sanji

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Strelica taj Uto Avg 18, 2009 3:50 pm

Da, ja i dalje stojim iza toga. Jer sam probala i fino pa nije uspelo. Nisam te prozivala kao astrologa, vec tebe licno, kao lika i nisam te vredjala, to je tako. Ili si prolupao, pa me ne razumes na 20 strana, ili si bezobrazan, pa me namerno vozas. Stekla sam utisak da ti je cilj nesto drugo a ne da se dodje do zakljucka sta je, samoubistvo, ili ubistvo. Ne bih da kopiram sad sve strane, ali tu su...

Drugo, ja sam rekla da nije korektno reci da nije inventivna i da je sitna riba, jer cemu to?! Nema smisla, ona jeste dobar astrolog, tako bi reagovala i da su u pitanju, recimo Pedja Petkovic, Pedja Radovic... ma dosta njih, da ne nabrajam, ima puno kvalitetnih astrologa, ne ulazim u to kakvi su ljudi, mada to ide jedno uuz drugo, neizbezno je... A da se ljutimo, imamo pravo, uvek. I to je dobro! Jer, kako bismo neke teme zatvarali Laughing

Strelica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Uto Avg 18, 2009 6:13 pm

Strelica ::Da, ja i dalje stojim iza toga. Jer sam probala i fino pa nije uspelo. Nisam te prozivala kao astrologa, vec tebe licno, kao lika i nisam te vredjala, to je tako. Ili si prolupao, pa me ne razumes na 20 strana, ili si bezobrazan, pa me namerno vozas. Stekla sam utisak da ti je cilj nesto drugo a ne da se dodje do zakljucka sta je, samoubistvo, ili ubistvo. Ne bih da kopiram sad sve strane, ali tu su...

Drugo, ja sam rekla da nije korektno reci da nije inventivna i da je sitna riba, jer cemu to?! Nema smisla, ona jeste dobar astrolog, tako bi reagovala i da su u pitanju, recimo Pedja Petkovic, Pedja Radovic... ma dosta njih, da ne nabrajam, ima puno kvalitetnih astrologa, ne ulazim u to kakvi su ljudi, mada to ide jedno uuz drugo, neizbezno je... A da se ljutimo, imamo pravo, uvek. I to je dobro! Jer, kako bismo neke teme zatvarali Laughing

Svejedno ko je u pravu, taj tvoj post koji si kao meni lično uputila isto je što su one rekli o Sanji lično kao astrologu i imaju pravo na svoje mišljenje, bez obzira da li su u pravu i bile su daleko pristojnije ali neću da se raspravljam jer se postavljaš kao sudija, mislim ako želiš bilo koga u bilo čemu da kritikuješ moraš u svemu pružiti primer i samo zato sam reagovao na tvoje upozorenje njima

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Uto Avg 18, 2009 6:19 pm

Strelica ::I ako ima vise psiholoski pristup u prognozama je mnogo bolja od mnogih koji se prognozama samo i bave. Mislim, Sanja je odlicna i to svi mi znamo, ne vidim cemu ono "sitna riba", "nije vredna diskusije", "nije inventivna"... U najmanju ruku je vredna diskusije... Mislim da ovo nije korektno, ipak. Tajna, iznenadila si me, iskreno...

Sve sto vam se ne svidja brisite. Rekla sam da o Sanji necu vise pisati tako da ti ne mogu odgovoriti Strelice. Izvinjavam se ako sam nekog uvredila, to je samo moje misljenje, bazirano na licnom iskustvu. U krajnjoj liniji slazem se da nije lepo pricati o osobi koja nije prisutna, kao sto je besmisleno i iznositi licne dozivljaje o nekoj osobi na forumu. Zato slobodno brisite, moje ponasanje je bilo neprimereno, i nije u krajnjoj liniji ni bitno sta ja o njoj mislim!

Tajna

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Strelica taj Uto Avg 18, 2009 6:37 pm

DUH :: mislim ako želiš bilo koga u bilo čemu da kritikuješ moraš u svemu pružiti primer i samo zato sam reagovao na tvoje upozorenje njima[/color]

Pa je l' nisi nista naucio od mene, ili bilo koga drugog, do sad? Tajna, tvoja prijateljica, ima Me bre u Vodoliji i da ne nabrajam dalje, pa nista ni od nje nisi naucio, nije ti primer, ili sta? Samo zato sto si stariji? Ne razumem...
Duse, molim te, ne stavljaj mi reci u usta. Nisam nikog ni za sta opominjala, samo sam prijateljski brate rekla, kao "kolega" da nije dobro za nas da pljujemo po nekima, koji ipak jesu dobri astrolozi, nista vise!
A oglasila sam se bas na ovoj emi, zato sto volim Strelce Laughing Ne kao Vodolije, ali...volim.

Strelica

Nazad na vrh Ići dole

re:

Počalji  IVA taj Sre Avg 19, 2009 1:25 pm

sunny
ma strelcevi vrate osmeh na lice

Poslednji put izmenio Gloria dana Sub Okt 10, 2009 12:27 am, izmenio ukupno 2 puta

IVA

Broj poruka : 420
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Sre Avg 19, 2009 7:01 pm

Ja uopšte ne shvatam kako neko može uopšteno voleti bilo koji znak, to je generalizacija koja možda može samo teoretski biti interesantna ali u životu i Škorpija može biti mila...

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Sre Avg 19, 2009 8:13 pm

DUH ::Ja uopšte ne shvatam kako neko može uopšteno voleti bilo koji znak, to je generalizacija koja možda može samo teoretski biti interesantna ali u životu i Škorpija može biti mila...

Slazem se sa tobom. Jer Sunce u jednom znaku nije dovoljan pokazatelj osobe, ali najcesce uz Sunce ide bar i Merkur ili Venera. Pa se pise po toj osnovi... Nama se cesto svidja znak u kome nam je Venera, eto zasto ti bas napisa da su i Skorpije mile. Inace zamisli ovu temu kao da ima naslov - Pozitivne strane Strelca...

Tajna

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Sre Avg 19, 2009 8:19 pm

Slazem se sa tobom. Jer Sunce u jednom znaku nije dovoljan pokazatelj osobe, ali najcesce uz Sunce ide bar i Merkur ili Venera. Pa se pise po toj osnovi... Nama se cesto svidja znak u kome nam je Venera, eto zasto ti bas napisa da su i Skorpije mile. Inace zamisli ovu temu kao da ima naslov - Pozitivne strane Strelca...

Ma u redu je to ali me mrzi uopšteno da pišem, to manje više znaju svi koji dodju na bilo koji astro-forum

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Sre Avg 19, 2009 8:22 pm

DUH ::

Ma u redu je to ali me mrzi uopšteno da pišem, to manje više znaju svi koji dodju na bilo koji astro-forum

Pa ne tera te niko da odgovoris na svaku temu Exclamation
Idi odgovaraj tamo gde sam ti postavila pitanje...

Tajna

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Blizanac taj Sub Okt 03, 2009 9:43 pm

e poz...jel tacno to da strelac se rano odvoji od porodice ako nema uticaj na decu..? Arrow alien
Zna li neko..?
zzzz afro

Blizanac

Broj poruka : 14
Datum upisa : 03.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Uto Okt 06, 2009 7:15 am

sM1 ::e poz...jel tacno to da strelac se rano odvoji od porodice ako nema uticaj na decu..? Arrow alien
Zna li neko..?
zzzz afro

Sta znaci nema uticaj na decu?

Ne mislim da su strelci naglaseno ti koji se rano odvajaju od porodice, oni se uvek trude da uzivaju svoj komoditet koliko je to moguce...

Tajna

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milica taj Uto Okt 06, 2009 12:38 pm

Ja se dobro slažem sa Strelčevima, ženama. Njihovo Sunce mi padne u 5. polje, pa bude u trigonu sa mojim Suncem, u sekstilu sa Venerom, kao i stelijumom u Vagi...

Ne poznajem ni jednog muškarca rođenog u znaku Strelca, ali zato su mi duge veze redovno bile sa muškarcima koji su Asc. Strelac- prilično logično i zašto.

Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Blizanac taj Čet Okt 08, 2009 1:36 pm

sM1 ::e poz...jel tacno to da strelac se rano odvoji od porodice ako nema uticaj na decu..? Arrow alien
Zna li neko..?
zzzz afro

Sta znaci nema uticaj na decu?

Ne mislim da su strelci naglaseno ti koji se rano odvajaju od porodice, oni se uvek trude da uzivaju svoj komoditet koliko je to moguce...
pA znam jednog strelaca koji se odvojio od porodice a i procitao sam na NET... mada nema veze samo pitam da li je istina Very Happy

Blizanac

Broj poruka : 14
Datum upisa : 03.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Kocka je bacena taj Čet Okt 08, 2009 2:28 pm

Milica ::Ja se dobro slažem sa Strelčevima, ženama. Njihovo Sunce mi padne u 5. polje, pa bude u trigonu sa mojim Suncem, u sekstilu sa Venerom, kao i stelijumom u Vagi...

Ne poznajem ni jednog muškarca rođenog u znaku Strelca, ali zato su mi duge veze redovno bile sa muškarcima koji su Asc. Strelac- prilično logično i zašto.

a ja se jako dobro slažem sa ženama ovnovima,a njihovo sunce mi pada u 1. polje Wink

Kocka je bacena

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milica taj Pet Okt 09, 2009 5:05 pm

Moja najbolja drugarica je Strelac. Very Happy
Njeno Sunce u mom 5. polju, a Ascedent u 1. polju (strelac-lav)...,oje Suce u njenom 10. polju, a Asc. u 11. polju...logična je astrologija, veoma. Smile

Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 3:44 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh