Zašto volite Strelce?

Strana 4 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Zašto volite Strelce?

Počalji  Blizanac taj Sub Okt 10, 2009 2:10 pm

Pa niko da mi kaze je su li strelcevi ti k0ji se rano odvajaju od PORODICE ..? Smile)

Blizanac

Broj poruka : 14
Datum upisa : 03.10.2009

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Čarobnica taj Sub Okt 10, 2009 3:29 pm

sM1 ::Pa niko da mi kaze je su li strelcevi ti k0ji se rano odvajaju od PORODICE ..? Smile)

To ne zavisi samo do znaka, zavisi od položaja drugih planeta i aspekata, položaja vladara 4. kuće i njegovih aspekata...

Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Ned Okt 11, 2009 7:39 am

Blizanac ::Pa niko da mi kaze je su li strelcevi ti k0ji se rano odvajaju od PORODICE ..? Smile)

Ja sam ti vec odgovorila, ali si izgleda to preskocila.

Naravno da sve zavisi od horoskopa osobe, ali onako okvirno Stelci se ne odvajaju od doma, lako i rano. Oni vole da idu i lutaju ali da se vrate kuci posle toga. Jupiter je egzaltiran u Raku, tako da on voli toplinu doma, za Jupiterijance je tipicno da se iseljavaju iz roditeljske kuce tek kad naprave toplinu doma sa partnerom.

Ovo se naravno odnosi na nase krajeve, u zapadnom svetu se SVI jako rano odvoje od porodicnog doma, to je normalno i gotovo pod moranje, tako da nema veze koji si znak, to je razlicita kultura, pa je primenljivost astrologije drugacije u tom smislu.

Budi malo konkretnija u postavci pitanja, jer ovakvim tipom pitanja se udaljavas od astrologije vise nego sto je ucis.

Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 41
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  alea taj Uto Jan 26, 2010 4:30 pm

Inspirisali su me Menorini citaiti sa početka teme. Smile

Evo neke moje teorije: ja sam vrlo izraženi strelac, dupli, vladar 9.p (prirodno polje strelca) mi je SO, zatim tu u konjukciji sa SO je u Fortuna, i NE, a i SMČ mi je u strelcu.
Vladar JU u 2. p u vodoliji i dispozitor stelijuma pravi 60 ASC0NE0SO, a pravi i 120 PL, koji je vladar MO i 12. p. (koji je u 12. p kojim opet vlada JU) i tako, imam jaako puno, čak najviše strelca u sebi...čak mi je taj vrljavi SA dispozitor JU, pa je preko njega on u raku, a dispozicijom je u 12. p opet njim vlada JU...kada se sve izvrti, opet dođem na to da mi je JUPITER najistaknutiji u karti.

Nego, palo mi je nešto na pamet, što ima veze sa samom mitologijom.

Jupiter je uz pomoć svoje braće savladao svoga oca Saturna, koji je u strahu da će se ostvariti kletva njegovog oca Urana, koga je on kasrtirao i njegove genitalije bacio u more, dakle, SA je u strahu jeo svu svoju decu, ali je JU bio spašen tako, što je njegova majka svome mužu dala crni kamen koji je ovaj progutao. Nakon desetogodišnje borbe, JU je uspeo da pobedi svog oca SA uz pomoć svoje braće, i da postane vrhovni bog, bog Neba i Groma, ali milosrdan, pavedan, plemenit i mudar, jer uostalom ko, uzimajući u obzir hijerarhiju planeta u Sunčevom sistemu, može da naređuje jednom JUPITERU, koji je najveća planeta ( planeta džin, čak nešto između zvezde i planete) i ima toliko jaku gravitaciju, da bi mogao bi da drži ceo sistem na okupu oko sebe, kada ne bi bilo Sunca? On je sve ono što SA nije bio. Uz to, JUPITER je često silazio među ljude i "opštio" sa mnogo žena (odatle se strelac vezuje i za promiskuitetne osobe)...

Zašto ovo pričam: obično osobe sa vrlo izraženim SA ne vole tu lakoću, bezbrižnosti i prirodnost jednog strelca. O tome govori i to, što je 9. p polje prvo nakon 8. p koje je polje smrti, ovo je polje nakon njega, dakle nebesa i Gospod...daje ljude jake vere, ispravnosti i morala, pravednosti, mudrosti, ljubavi prema znanju i učenju, putovanjima...naravno, sve to aflikovan JU može da poništi, kao što kaže Mile Dupor, niži tip strelca " na repu društva"...
Pa SA inače simbolizuje i strah, a JU blagost.

Jak i dobar SA je spreman na težak rad, i samim svojim položajem nagoveštava da će čoveku "sudbina" biti da mukotrpno radi, da mu je sve u životu rezultat borbe, napora, u sve ti ljudi moraju da ulažu mnogo truda, zato život ne gledaju kao radost već kao težak i naporan rad, ali koji, ako se isplati, vodi čoveka u Zenit, na MC, zato se kaže da nagrada koju daje SA je nagrada nakon mnogo muke...dok stelčevima, tj. JU sve ide lagano bez muke, to je najveći benefik u horoskopu, ljudi koji su često rođeni pod srećnom zvezdom...

Tako da izražena serija 9. (strelac) daje ljude kojima je mnogo toga poklonjeno u ovom životu,( karmičko 9. p) a što su zaslužili smrću ( 8. p ) u prošlom životu.

alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  -menora- taj Uto Jan 26, 2010 6:48 pm

Alea draga ljubi te bakica Menora -e pa da i ja jednom nekoga inspirisem bounce ... lepa pricha Very Happy ...vidis sada sam iz ovoga tvoga teksta skontala da mi strelci znamo da se udruzimo, znamo da okupimo ljude "oko sebe" i udruzimo snage,da ulijemo drugima optimizam i snagu za borbu,zar ne ??? ... strelci lako "zaraze" ljude oko sebe nekom svojom idejom , daju polet ljudima za akciju itd...

... i cini mi se da se strelac najvise obraduje drugom strelcu (to nije cini mi se toliko izrazeno kod drugih znakova),kao da pripadamo nekakvoj istoj "sekti" i kao da lako prepoznajemo jedni druge ... i bas pre neki dan, upoznajem devojku, pricam joj neke svoje sportske avanture sa letovanja a ona posle svega nekoliko minuta mi kaze : ti si isto garant strelac Very Happy ... a ona prava strelicica ,sve sa prelepim sirokim strelcevskim osmehom opustena i draga - zavolela sam je isti sekund flower ... sta cu kada strelce obozavam Very Happy

-menora-

Broj poruka : 181
Godina : 43
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Uto Jan 26, 2010 11:30 pm

-menora- ::Alea draga ljubi te bakica Menora -e pa da i ja jednom nekoga inspirisem bounce ... lepa pricha Very Happy ...vidis sada sam iz ovoga tvoga teksta skontala da mi strelci znamo da se udruzimo, znamo da okupimo ljude "oko sebe" i udruzimo snage,da ulijemo drugima optimizam i snagu za borbu,zar ne ??? ... strelci lako "zaraze" ljude oko sebe nekom svojom idejom , daju polet ljudima za akciju itd...

... i cini mi se da se strelac najvise obraduje drugom strelcu (to nije cini mi se toliko izrazeno kod drugih znakova),kao da pripadamo nekakvoj istoj "sekti" i kao da lako prepoznajemo jedni druge ... i bas pre neki dan, upoznajem devojku, pricam joj neke svoje sportske avanture sa letovanja a ona posle svega nekoliko minuta mi kaze : ti si isto garant strelac Very Happy ... a ona prava strelicica ,sve sa prelepim sirokim strelcevskim osmehom opustena i draga - zavolela sam je isti sekund flower ... sta cu kada strelce obozavam Very Happy

Meni izgleda bakice još uvek radi VE 0 SA, još kad bi sve bakice bile kao ti i još Strelčevi, gde bi mi kraj bio.... Smile

DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  alea taj Sre Jan 27, 2010 11:52 am

Draga Menora i dragi Duše, jesi me inspirisala da mi krenu reči koje su mi već dugo u glavi...

Nego, JU je ušao u ribe i pravi 90 na naš znak.
A kako je moje SO na 1,5* strelca, već pravi 90, i pošto mi je JU u 3. p a SO mi je vladar 9. p i tu je između 12. i 1. p to je uticalo da malko počnem više da morališem ali i pišem...konačno malo samoljublja, nedostaje mi ga ponekad zbog ovog Neptuna.

A da volim strelčeve, pa volim ih!!! Smile I sva SO, MO, VE i ASC u strelcu volim...jer svi imaju slične karakteristike...

alea

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  zelena dolina taj Sre Jan 27, 2010 1:52 pm

nisam strelac ali imam stelijum u strelcu i vladar AC-venera u strelcu.......................................... ono sto sam primetila da mi je 70% momaka bilo u znaku strelca ili AC strelac, ostali su bili lav,vodolija i bik (sto li bik nemam pojma, ali bikovi me ne zaboravljaju ni posle 20 godina!) i ja volim strelce ali me nerviraju zato sto vole da flertuju a ja volim da stavim cizmu na mog muskarca hehheheh... a svi znamo da streelac najvise voli slobodu...ne znam sta mi bog salje te strelceve koji vole slobodu kad je medju nam uvek rat, ja bi da zavladam sa njim a on ne da Very Happy
Najvise volim njihovu bezazlenost i osmeh koji opcinjava Very Happy volela bi da imam dete u znaku strelca Very Happy

zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 45
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  mina taj Sre Jan 27, 2010 2:03 pm

I ja sam dupli strelac

Spontana, prirodna, nesebicna, bezazlena...ponekad smotana kao slon u staklarskoj radnji...ponekad odvalim nesto ne znajuci da sam mozda povredila nekog jer nisam upucena u dogadjaje tipa lupim nesto...a i ispostavi se da sam u pravu i time bezazleno nekog mozda uvredila...

Da volim slobodu ali ne po svaku cenu...vise sam po sistemu slobodnog duha ali zna se sta je konzerva (saturn u 4. ) i treba da se zna neki red (mada ga retko ima Sad)

Kazu da strelci mnogo vole da putuju...nekada da...sada totalno mentalno...misao je ipak najbrza pa eto mene od svemira do atoma...

Moje dete je podznak strelac...

znaci posto se sve nasledjuje ona je nasledila moj podznak a od bake znak (vaga)

a deca moga brata ima sva (njih troje) podznak u Vagi...maltene sa Suncu moje cerke i majke...

mina

Broj poruka : 34
Datum upisa : 12.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  zelena dolina taj Sre Jan 27, 2010 2:15 pm

mina ::I ja sam dupli strelac

Spontana, prirodna, nesebicna, bezazlena...ponekad smotana kao slon u staklarskoj radnji...ponekad odvalim nesto ne znajuci da sam mozda povredila nekog jer nisam upucena u dogadjaje tipa lupim nesto...a i ispostavi se da sam u pravu i time bezazleno nekog mozda uvredila...

Da volim slobodu ali ne po svaku cenu...vise sam po sistemu slobodnog duha ali zna se sta je konzerva (saturn u 4. ) i treba da se zna neki red (mada ga retko ima Sad)

Kazu da strelci mnogo vole da putuju...nekada da...sada totalno mentalno...misao je ipak najbrza pa eto mene od svemira do atoma...

Moje dete je podznak strelac...

znaci posto se sve nasledjuje ona je nasledila moj podznak a od bake znak (vaga)

a deca moga brata ima sva (njih troje) podznak u Vagi...maltene sa Suncu moje cerke i majke...
DIVNO si ovo objasnila, pogotov boldovano hahahhahah posebno ovo "ponekad smotana kao slon u staklarskoj radnji...ponekad odvalim nesto ne znajuci da sam mozda povredila nekog jer nisam upucena u dogadjaje tipa lupim nesto..." Very Happy ovo je bas odlika strelceva clown flower

zelena dolina

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  alea taj Sre Jan 27, 2010 3:31 pm

Hej Mina dupli strelac, kao i ja! Smile

I ja sam ponekad jako smotana...a što znam da lupetam to je čudo jedno!
Pre neki dan sam ispred zgrade pala sa stepenice žureći na posao, jer je bio led, i odvalila štiklu na čizmama koje sam debelo platila...onda sam trčala da se preobujem dok me čeka taxi, pa sam zatvorila šal vratima, pa mi usput ispala torba i šminka itd...tako izgleda moj polazak na posao...mogu misliti šta je mislio taxista u tom momentu!

A lupetam naročito kada mi se spava ili kada se tek probudim! Onda odvaljujem najveće gluposti i nevezuše...Smile

I to da bubnem u sred nečije priče s neba pa u rebra najveću glupost, za to sam expert!

alea

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  mina taj Sre Jan 27, 2010 3:41 pm

I to da bubnem u sred nečije priče s neba pa u rebra najveću glupost, za to sam expert!

Isti slucaj Smile

elem sto se smotanosti tice tu sam bez premca..npr. taman se stavi novi stolnjak ili npr. odem na slavu...prva sam kojoj ce se prosuti vino ili ce delovi hrane onako padati po belom ustirkanom stolnjaku...

a sto se tice da mi sve poispada treba da me vidis kad idem sa pijace...to se kotrljaju jabuke, ruke mi vecito pune nekih kesa i kesetina...apa drapa stil...i naravno ne da ne umem da parkiram kola...cudo jedno...svi znaju da sam ja...uvek su mi kola nakrivno parkirana tik uz druga kola i cude se kako ne zakacim kad izlazim...ali ne ja idem logikom kako usla tako samo izadjem...hahaaha

mina

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  zelena dolina taj Sre Jan 27, 2010 4:05 pm

hehhehehe crkoh od smeha...i sebe pronalazim u vasem pisanju ali vas dve ste me presisale!
BAS STE SLATKE !!! BUBIM JA MOJE SMOTANE STRELCEVE Smile

zelena dolina

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  mina taj Sre Jan 27, 2010 4:18 pm

I mi tebe Zelena dolino Smile I love you

Eto valjda sada shvatas one tvoje strelceve muskarce sto su ti se svojevremeno vrzmali po zivotu....naravno u pozitivnom smislu...mislim da strelcevi stvarno nisu zlonamerni niti da su pakosni...takvi su kakvi su....i ako povrede to je ipak samo ili slucajno ili u neverici zasto ih neko drugi izvredja pa ajd i oni mentalno da se obracunaju sa nekim pa mu svasta kazu....

to je bar kod mene slucaj Smile

mina

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  alea taj Sre Jan 27, 2010 4:35 pm

zelena dolina ::hehhehehe crkoh od smeha...i sebe pronalazim u vasem pisanju ali vas dve ste me presisale!
BAS STE SLATKE !!! BUBIM JA MOJE SMOTANE STRELCEVE Smile

Pa vau...naravno da se volimo kada je tvoj JU0NE0MA na mom SO0NE0ASC, i kada je tvoj MO skoro na mom DC a ME na mojoj VE, a i SO na mom JU!!! I tvoja VE je na mom SMČ, u 1. kući, egzaktno!
I čitav taj tvoj stelijum u 3. p je na mom stelijumu u 1. p.

Tako da ja tebe svršeno "osećam" iliti razumem, moja draga Zelena Dolino!!! Smile

A što je čudno, ja se nekako uvek izvučem na šarm iz svojih gluposti. Ono kao, ma svi znaju da sam ja tako malo, pa se onda nasmejem sama sebi ( tj. najčešće se i šalim da sopstveni račun, ne volim da se podsmevam drugome, uvek kada se nekome nešto tako desi, ja mu stanem u odbranu, jer mi bude žao čoveka, ali se redovno cerekam samoj sebi)...pa mi valjda ni gluposti ne uzimaju za zlo.

A što se tiče vožnje, bolje da ne pričam, ionako kao žene važimo za loše vozače...ja se parkiram 100-200 m od posla, jer ne umem da uđem između dva automobila ako je parking sa leve strane...hahahaha....sramota i reći....

IZVINITE DOBRI LJUDI SA OVOG FORUMA, ALI NAMA STRELČEVIMA TRANZITNI JUPITER PRAVI 90 SA NATALNIM SUNCEM, TAKO DA SE SADA MALO VIŠE HVALIMO NEGO ŠTO JE PRISTOJNO....tako da nam nemojte ove hvalospeve uzeti za zlo!!! Smile

alea

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  mina taj Sre Jan 27, 2010 5:05 pm

A što se tiče vožnje, bolje da ne pričam, ionako kao žene važimo za loše vozače...ja se parkiram 100-200 m od posla, jer ne umem da uđem između dva automobila ako je parking sa leve strane...hahahaha....sramota i reći....

Pa da li je moguce ne mogu da verujem...ista prica...dakle stvarno da covek ne poveruje..polozila voznju iz 4.puta...da ne pricam da sam celim tockom onako klecavih kolena stala na ivicnjak i rekla instruktoru pa dobro sta sad...klecaju mi kolena...a on kaze a rucnu sto nisi spustila...rekoh ajde bre covece gledala sam nazad da ne udarim u ivicnjak...i buuup pravo o ivicnjak...policajci i onaj narod se valjao od smeha....sledeci put drmnem jednu rakijicu i rekoh ili sad ili nikad....

A sto se tice cerekanja na sopstveni racun treba da me cujete...pa ljudi se valjaju od smeha jer pravim kerefeke, imitiram...itd...i tacno je uvek stanem u u odbranu drugih...po sistemu sazaljiva priroda....a nekada sam umela zaista da se smejem onako od srca da mi suze idu...doduse sad sve manje stisle godine Sad

A da ovaj tranzitni Jupiter hmmm meni pravi kvadrat na ASC, JMC i Merkur tacno gde su vama dvema stelijumi...ma ne nismo se raspricale. Tebi je Alea tvoje Sunce tacno na mom ASC/JMC/Merkur (3 stepena strelca) Venera ti je egzaktno na mom Marsu, Jupiter tvoj orbis 5 konjukcija moja Venera, tvoj Mars sekstil moj Mesec i Jupiter konjukcija u Blizancima, i svasta jos nesto Smile

mina

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  -menora- taj Sre Jan 27, 2010 7:32 pm

E kakve su strelicice , umirem od smeha ... da se i ja prikljucim u club odvaljivanja gluposti,lupetanja itd ... al' sam extra vozac,polozila iz prve ko od sale bounce

-menora-

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  -menora- taj Sre Jan 27, 2010 7:36 pm

zelena dolina ::nisam strelac ali imam stelijum u strelcu i vladar AC-venera u strelcu.......................................... ono sto sam primetila da mi je 70% momaka bilo u znaku strelca ili AC strelac, ostali su bili lav,vodolija i bik (sto li bik nemam pojma, ali bikovi me ne zaboravljaju ni posle 20 godina!) i ja volim strelce ali me nerviraju zato sto vole da flertuju a ja volim da stavim cizmu na mog muskarca hehheheh... a svi znamo da streelac najvise voli slobodu...ne znam sta mi bog salje te strelceve koji vole slobodu kad je medju nam uvek rat, ja bi da zavladam sa njim a on ne da Very Happy
Najvise volim njihovu bezazlenost i osmeh koji opcinjava Very Happy volela bi da imam dete u znaku strelca Very Happy

i ja bih volela da mi dete bude strelac ili vodolija Laughing ...

-menora-

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  hajkula taj Sre Jan 27, 2010 11:40 pm

-menora- :: volela bi da imam dete u znaku strelca Very Happy

i ja bih volela da mi dete bude strelac ili vodolija Laughing ...[/quote]

Ne znate sta zelite Cool

Najbolje je dete jarac. Nema brige s njim. Fine su i cerke lavice. Naravno, bitno je da mesec i merkur imaju dobar aspekt. Cak mislim da je to u stvari najbolje, ma gde da je sunce.

hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  -menora- taj Čet Jan 28, 2010 12:14 am

hajkula ::
Ne znate sta zelite Cool

Najbolje je dete jarac. Nema brige s njim. Fine su i cerke lavice. Naravno, bitno je da mesec i merkur imaju dobar aspekt. Cak mislim da je to u stvari najbolje, ma gde da je sunce.

da ali ne bih volela da mi dete bude ceo zivot stegnuto i preozbiljno Cool ...samo veselo veselo

-menora-

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  alea taj Pet Jan 29, 2010 10:52 am

Za decu strelčeve je jako važno da se na njih ne vrši preveliki pritisak. Ona se najbolje razvijaju kada se u njih ima poverenja, i pusti ih se da sama istražuju život. Naravno, roditelj bi trebao tu da pazi da dete ne ode u krajnost, ali, svaki strelac je u srcu istraživač, i uvek će pronaći nešto da istražuje i analizira, samo ga treba pustiti i paziti da ne odluta predaleko. Jer ako ga stalno sputavamo, to bi bilo isto kao kada biste ponija vezali lancem, on bi vremenom postao jako nesrećan.

Sećam se, kada sma ja bila dete, meni je najzanimljivija igra bila u dedinoj šupi, gde je bilo svega i svačega! Onda bih ja od starih igračaka pravila nove, od točkova od kamiona pravila sam rošule, jer ih nisam imala, koje su naravno pukle čim sam na njih stala...ali entuzijazam da ja to uradim i ideja je bila najbitnija od svega! Umesto da sedim i plačem za rošulama koje nemam, kao moja sestra, ja sam se sama prihvatala posla! Sa puno nade sam pristupala tom ozbiljnom poslu!

Isto tako, često sam kopala po babinoj bašti, i redovno dobijala batina, jer sam bila ubeđena da ću pronaći neke zakopane igračke ( čitaj "zakopano blago" ) i jednom sam ih i pronašla...samo sam zaboravila da sam iste te lego kockice prethodno ja i zakopala.

Omiljeno mesto za razmišljanje mi je bio krov šupe, na koji se niko drugi nije penjao jer je bio vrlo trošan i truo, ali ja sam naravno bila neustrašiva, jer se tu presavijala grana kajsije, i dok tako sedim i razmišljam o svrsi svog života i smišljam nove izume, ja bih jela kajsije, sve dok ne pokvarim stomak...

I srećna sam i zahvalna mojim roditeljima, što su me od malena putili da se razvijam bez rigoroznog kažnjavanja i naredbi. A uostalom, i kada pokušamo strelca da ukalupimo, naići ćemo na veliki otpor, jer je to Sizifov posao...on ume da bude do besvesti tvrdoglav!

alea

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milica taj Pet Jan 29, 2010 7:15 pm

Alea, bas si se simpaticno opisala. Very Happy

Ja poznajem jako malo strelčeva, osim jedne od mojih najboljih drugarica i to je to.
Čudno mi je da me nikad neki strelac nije privukao, jer mi je drugi deo pete kuće u znaku strelca.
Međutim, asc. strelac konstantno!
Moj sadašnji dečko sa kojim sam već treću godinu u vezi, je asc. strelac.
Moja najveća ljubav, fatalna, je bio asc. strelac.

Moja naj drugarica-strelac, nije reprezentativan primerak strelca, jer ima i veneru i mesec u jarcu u kvadratu sa saturnom...tako da....a podznak lav- sunce u strelcu 0Neptun- odrazilo joj se prilično na psihu. Sad

Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  jassna taj Sub Jan 30, 2010 5:00 pm

Meni je Lilit u Strelcu..

Moj decko je Strelac, asc. Ribe, Mesec u Biku..Jako dobar covek, osvojio me je svojom dobrotom, ali je fora u tome sto ja nisam zadovoljna komunikacijom koju imam sa njim, tj. uglavnom me ne zanima sta on prica, ne ume da me zainteresuje pricom, nemamo ista interesovanja..ne znam sta ce tu biti, a ni ne mogu da razmisljam o tome sada...

Uglavnom, imam lepo misljenje o Strelcevima, imam ih dosta u svom okruzenju..I svi su malcice pogubljeni, ali dobri sunny

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  zelena dolina taj Sre Apr 28, 2010 10:53 am

i ja ih volim i osudjena sam na njih Smile
mislila sam da sledeci put pobegnem kad mi naleti strelac Very Happy

zelena dolina