RECEPCIJA PLANETA

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

RECEPCIJA PLANETA

Počalji  malamo taj Sre Avg 31, 2011 1:27 pm

pozdrav svim clanovima sunny
resih da otvorim malo ovu temu na forumu jer pretpostavljam da neki od vas imaju u svom horoskopu zamenu sedista planeta ili bar imaju nekog ko to natalno ima, pa me zanimaju vasa iskustva i misljenja po ovom pitanju Smile
recepcija planeta oznacava zamenu mesta odnosno zamenu sedista planeta kao i dostojanstvo tih planeta u znacima, od cega mnogo zavisi kvalitet prozivljenog iskustva kroz recepciju.
da pojasnim na svom primeru:
venera u jarcu u 7., saturn u vagi u 5. prirodno sediste ove venere je u vagi, dok je prirodno sediste saturna u jarcu. znaci doslo je do zamene sedista planeta.
ova venera u jarcu prirodno je da ce traziti svog saturna u mestu u kom je egzaltiran (a to je vaga) i da ce ga kao takvog voleti.
ono sto je lose je saturn u vagi koji ne moze bas najbolje da se oseti u drustvu venere u jarcu iz prostog razloga jer je venera tu u padu (mada o tome postoje razlicita misljenja).
drugaciji je slucaj sa pozitivnom recepcijom. npr. mesec u ribama, jupiter u raku, jer su oba znaka u egzaltaciji. tu imamo jedno pozitivno iskustvo.
na par mesta procitah da se recepcija planeta aktivira u kasnijim godinama zivota, i to tranzitom nekih bitnih planeta, a da ce efekat koji proizvede umnogome zavisi od aspekta receptovanih planeta. kod mene je to kvadrat, sto sigurno donosi teze okolnosti ili odlaganja (u mom slucaju rec je o braku koji trpi odlaganja, a recepciju ce verovatno aktivirati tranzitni saturn na natalni).
takodje, interesantne su i uzajamne recepcije u uporednim horoskopima. recimo, moj partner i ja imamo primer recepcije na relaciji merkur-mesec. meni je meses u devici, njemu merkur u raku, a obzirom da je rec o sekstilu, jako dobro se emotivno razumemo i umemo otvoreno da pricamo o svojim osecanjima. ponekad su reci i suvisne, znam kako se oseca i bez velikog pojasnjavanja.
ukoliko neko ima iskustva i znanja na ovu temu, bilo bi lepo da to podeli sa nama Wink

malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: RECEPCIJA PLANETA

Počalji  sara taj Pet Sep 02, 2011 7:37 pm

malamo Laughing ...da ja ne govorim nešto što je već rečeno...ali meni se ova tvoja recepcija saturna i venere nekako sviđa, jedino te "ubijaju" ovi kvadrati kod venere, nema natalne pa se slabije orjentiram... ali, globalno mislim da bi to moglo u konačnosti poručiti na dobro, vl. 5. venera je u 7. kući a vl. 7. kuće saturn je u vagi u 5. polju, ja mislim da bi tvoj konačni odabranik mogao stvarno biti osoba s kojom si ti već bila u vezi, koja čeka da veza sazri da bi krenula u nešto novo, znači da bi to mogla biti obnovljena veza iz prijašnji dana, ili ti tu osobu poznaješ, jer su saturn i venera zamjenili mjesta, signifikator tvoje venere je saturn u u vagi u 5. polju, dakle osoba koju već poznaješ...
...mene inače zanima ova recepcija planeta, pa mislim da ova recepcija saturna i venere smještenih u ljubavna polja, označava to da će tvoj saturn biti ispunjen tvojom vjernošću i požtvovnošću i strajnošću, što on voli, a da ti također voliš ozbiljnost a nikako šarlatanstvo u vezi, istog ste stava prema ljubavi, što bi ova recepcija planeta moglai i to predstavljati... možda će te se sresti na nekoj izložbi, možda na nekim ozbiljnijim mjestima, možda na nekoj izložbi slika, umjetnina ili kakvoj drugoj prezentaciji, nešto što voli ajmo tako reći (simbolika) saturna... ali ja mislim da je on tebi tu negdje što se kaže "pred vratima kuće..."
...a mislim da bi ti muškarac mogao čak biti i oženjen jer je to simbolika marsa u vagi, mars u vagi donosi oženjene muškarce, pošto mars predstavlja našeg potencijalnog muškaraca...možda ti tu simboliku muškarca donese tranzitni saturn, kažem možda, ako ti se sviđa ta mogućnost....

sara

Broj poruka : 179
Datum upisa : 09.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  malamo taj Pet Sep 02, 2011 8:01 pm

hvala sara! sunny
ne mislim ni ja da je recepcija saturna u vagi i venere u jarcu losa, ipak je venera u jarcu strpljiva, ozbiljna a saturn u vagi pravednik, pa se nekako slazu.
aj da vidimo sta ce doneti ta konjukcija saturna sa saturnom Smile , ne bih volela neke komplikacije, mada ce ovaj kvadrat to svakao doneti.
vec sam u dugoj vezi.
volela bih da neko jos nesto napise o recepciji, nezavisno od ove moje, cisto da vidimo znanja i iskustva..
mislim da su recepcije, ukoliko ih ima u natalu, bitne tacke horoskopa i da jako puno govore o osobi, ne znam zasto su zapostavljene..
ima astrologa koji neke od recepcija gledaju kao konjukcije, pretpostavljam one koje su pozitivne.
nisam nasla ovu temu na forumu, al ako neko jeste, nek me uputi flower
thanks! cat

malamo

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  sara taj Pet Sep 02, 2011 8:20 pm

... zanimljivo, imamo čak i sličnu natalnu kartu, ja imam također veneru u jarcu, ja sam u ljubavi savjesna i odgovorna osoba i volim takve ljude a vjerujem da si i ti takva, čakda smo i presavjesne, jel tako? imaš asc u raku, također mjesec u 3. kući u djevici, da li ti voliš puno da čitaš i da ti je znanje važno?...malo sam se odmakla od teme, ja imam mjesec u 3. kući u lavu, kako je pri kraju, uglavnom je lavlji, ali imam nešto i od djevice, jer sam u mladosti bila stidljiva...

sara

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Hocanka taj Pet Sep 02, 2011 8:40 pm

Cure, sta bi znacilo kada je Venera u Vodoliji u VII kuci, a takodje Mars u VII kuci?

Hocanka

Broj poruka : 30
Godina : 26
Datum upisa : 25.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  malamo taj Pet Sep 02, 2011 8:53 pm

sara,
sad sam bacila pogled na tvoju kartu.

dispozitor tvoje venere je u svom sedistu a meni u egzaltaciji. takodje, meni je skorpija ukljestena u 5., tako da mi 6. pocinje strelcem.
znanje mi je uvek bilo vazno jer mi je dispozitor meseca u devici- merkur u vodoliji pa se uvek najbolje osecam kad imam nesto da ucim, da se usavrsavam a pretpostavljam da sam pocela da se interesujem za astologiju zbog tog merkura u vodoliji u 8. (tim pre zbog sekstila sa uranom u strelcu).inace, so mi je u vodoliji.

pre neki dan sam trazila nesto po netu i naidjem na neko misljenje u modernoj astrologiji da je venera u jarcu u padu? ja je tako ne dozivljavam.. pre bih rekla da je prefinjena, savesna i odgovorna Very Happy

malamo

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  malamo taj Pet Sep 02, 2011 9:04 pm

vrh 7. u vodoliji i vrh 5. u strelcu mogu doneti teznju za vezama slobodnije forme, tim pre zbog venere i marsa u vodoliji. bitan intelektualni stimulans u vezama.
obzirom da je dispozitor u jarcu, moguc je svakako tradicionalni brak, recimo sa osobom uranovskog karaktera..
valjda sam nesto potrefila.. Wink

malamo

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  sara taj Pet Sep 02, 2011 9:10 pm

malamo...sunny vidiš slično je kao kod mene, meni je pak MO0UR u 3. kući, želja za znanjem i spoznajom i uvijek govorim o razvijenoj svijesti o svemu, to je meni jako bitno i važno, čak i u komunikaciji s nekim, samo ta svijest se godinama razvija, naravno znanjem i iskustvom,...nije slučajno da su se naše planete tamo našle...
...što se tiče venere u jarcu ja sam sve istražila i pišu na jednom forumu, da venera u jarcu nije u padu nego u djevici, a da je u jarcu neutralna ni dobra ni loša...i meni se čini tako kako kažeš... Laughing

sara

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  sara taj Uto Sep 06, 2011 5:28 pm

malamo ::hvala sara! sunny
ne mislim ni ja da je recepcija saturna u vagi i venere u jarcu losa, ipak je venera u jarcu strpljiva, ozbiljna a saturn u vagi pravednik, pa se nekako slazu.
sunny...ako gledamo i tumačimo tvog budućeg partnera kroz dostajanstvo planeta, ako ta podjela ima svoje značenje, onda će ti ovdje saturn dati ono najbolje od sebe, odgovornog, savjesnog, ozbiljnog, pošto je u vagi jako finog partnera, takav je i i u jarcu, pa čak i dobrog partnera, onda se ti ne trebaš plašiti saturna, samo trebaš dovesti svoju "akciju" do cilja...ali, ako gledamo nedostojanstvo planeta u vagi, onda bi tebe više moglo ugroziti utjecaj plutona i marsa, koji su ovdje u egzilu, oni bi mogli donjeti pomutnju, pošto su u konjukciji s saturnom, ali mislim da će se ovdje saturn "boriti" protiv njihovih ajmo reći negativnih osobina, zato jer je on ovdje u egzaltaciji... ili bi se moglo i ovako reći, posto su u konjukciji saturn će biti obojan energijom plutona i marsa, ali ipak će prevladavati pozitivne osobine saturna, kako gore navedoh...

sara

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  malamo taj Uto Sep 06, 2011 7:20 pm

sara

kad smo vec kod teme recepcije planeta, mozemo i ovako da gledamo:

slazem se da je mars u vagi u padu. ali pogledaj mu dispozitora, u koji znaj je otisao? dolazimo do jarca gde je mars egzaltiran! to bi moglo da znaci da je taj mars jako privucen od strane ove venere, u neku ruku magnetski, jer prirodno je da svaki znak vuce svome sedistu ili znaku egzaltacije. venera ovde njemu daje snagu i izdrzljivost koju mars u vagi nema. ona vlada ovim marsom u sedistu marsove egzaltacije. cak mozemo ici dotle da tvrdimo da je venera ovde ta koja je dominantna.

tako da imam jedan kao cudan "kvadtratni tougao" na relaciji mars- saturn- venera. mars u vagi, privucen kroz dispozitora svojoj egzaltaciji tj. veneri u jarcu, venera u jarcu privucena recepcijom u svoje sediste tj. saturn u vagi, saturn u vagi u svojoj egzaltaciji pravi konjukciju sa marsom. svi vladari 7 i 5.

ono sto govori o neminovnosti dogadjaja su aplikacioni aspekti ove tri planete, koje donose neko ostvarenje ali korz vreme, strpljenje i odlaganje na tom putu.

sto se tice plutona, ja zaista ne gledam da je u izgonu u vagi jer ne smatram da mu je egzaltacija u ovnu. kvadrat venere i plutona je separacioni, a izucavajuci desavanja u zivotu i kasnijem preklapanju sa aspektima i tranzitima u natalu, dosla sam do zakljucka da mi separacioni aspekti manje odradjuju (sto ne znaci da necu osetiti konjukciju tranzitnog saturna sa natalnim plutonom ).

a svakako se slazem sa tobom da se ovaj saturn, sa sve marsom i plutonom, nasao u prilicno skorpijskom okruzenju Very Happy

Poslednji izmenio malamo dana Uto Sep 06, 2011 7:47 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

malamo

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  malamo taj Uto Sep 06, 2011 7:35 pm

recimo, da je tebi mars u vagi a ne u raku, imale bi smo donekle slicnu pricu Very Happy
jupiter ti je u 7. u izgonu (jer je u raku u egzaltaciji) ali dispozitor mu je u svom sedistu. bolje sto ti je saturn u jarcu nego npr. u raku. to bi bila losa recepcija po dostojanstvima..
kao sto ti je i ova venera privucena svojim dispozitorom u sediste saturna.
definitivno, em ti je saturn vladar 7., em je u svom sedistu, em je dominantan Very Happy

malamo

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  sara taj Uto Sep 06, 2011 8:09 pm

sunny ...možda si u pravu s tom analizom... ali kako smo razgovarale o recepciji planeta ako ti nije indiskretno pitanje, gdje si sretala svoje partnere, da vidim koliko se to poklapa s ovom analizom, ja sam svoje ljubavi vjerovala ili ne, baš srela u kući...
...pa ja mislim da benfična planeta gdje god da se nađe, ona nema tako loš utjecaj (da, zavisi i od aspekata), samo ima slabiji utjecaj, u odnosu kako bi ona imala utjecaj u svom dostojanstvu, konkretno govorim za JU, koji ovdje stvarno nije loš, pisala sam puno o tome pa neću dalje, i kako vuče te svoje pozitivne aspekte, stvarno se to tako izdogađalo, baš u toj simbolici JU, a pak ovdje je SA u dominicilu, dakle našao se u 7. kući, što je prirodno polja vage, gdje je on tu opet u egzaltaciji, pa sad ako šta znače ta dostojanstva, pa ne može da bude tako loše...
...šta se tiče mog marsa, to ti je samo to što je rekla vodolijica-dragana par natezanja u smislu "kad ćeš farbati prostorije", ja sam inače radoholičar...sad bi ja opet proširila priču, na opoziciji, meni je to utjecaj obitelji i vanjskih faktora, stalno neka energija protiv, ali moj muž je njima stabilna i mudra (moram to reći za njega) ravnoteža, moju mamu (bez koje ja na ovom forumu očigledno nemogu-ali tako je ) ukoliko nešto ima protiv mene (a to su samo njezine gluposti), sasluša je i obavezno kaže smireno da nije ipak u pravu, tako da ja ovdje konačno imam totalnu podršku od mog partnera prema mojima...

sara

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  malamo taj Uto Sep 06, 2011 8:23 pm

prirodno je da od svog partnera imas stabilnost i podrsku jer to je ono sto ti zapravo trazis a to je i sto dobijas kroz ovog jarca na dc i saturna u jarcu u 7., kao sto rece u kuci svoje egzaltacije. sigurno se ne bi dobro osecala pored sarlatana i "kako cemo-lako cemo", neodgovorne osobe.
to isto, ili bar slicno, trazi moj vladar dc u egzaltaciji u vagi.
ovo sto sam ja zapazila za recepcije u mom natalu i odnos mars-venera-saturn sigurno da nesto znaci, ali nazalost nisam tako dobra u astrologiji da mogu do tancina da tvrdim sta to donosi.
a gde sam sretala momke? ma recimo da mogu da kazem da su mesta upoznavanja imala simboliku saturna u 5. na koncertu, na svadbi, na rodjendanu, u kaficu. pa cak je vecina njih imalo dobru karijeru ( ili sam ja u toku veze radila na njihovoj karijeri kroz podrsku i zrtvovanje dragocenog zajednickog vremena pa su i prosperirali- obicno negde pred raskid Laughing )

malamo

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  sara taj Uto Sep 06, 2011 9:47 pm

sunny ...ja mislim da trebaš malo mjenjati sebe, pošto ti je lična planeta u 7. polju, obavezno raditi na tim kvadratima venere i da to nije tako teško, da smanjiš stalna preispitivanja u vezi partnera, koliko je on dobar ili loš, da smanjiš nelagodu i unutarnju borbu i odbijanja potencijalnih prilika, strah i zatvorenost prema partneru ve90sa, (pogledati što podrazumjevaju drugi kvadrati i prilagoditi svom iskustvu) pa će i tvoj partner pokazati pozitivniju stranu jer će o tvom ponašanju uveliko ovisiti i njegovo raspoloženje, moguće da je i ovo simbolika recepcije...

sara

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  malamo taj Sre Sep 07, 2011 12:14 am

super zapazanje sara!
tacno je da ponasanje i raspolozenje mog partnera zavisi jako od mog raspolozenja (a ume da bude promeljivo- rak na ac, podrzan aflikovanom venerom koja stvara sumnju i distanciranje) sto je zaista simbolika recepcije.
to da treba da radim na sebi kad su u pitanju emotivne veze, veruj mi da sam shvatila tek sa ulaskom saturna u vagu. pre toga sam negirala da postoji bilo koji problem kad sam ja u pitanju (eto sta cini sunce u 9. u sve samim tigonima! Laughing )

malamo

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Hocanka taj Sre Sep 07, 2011 1:42 pm

malamo ::vrh 7. u vodoliji i vrh 5. u strelcu mogu doneti teznju za vezama slobodnije forme, tim pre zbog venere i marsa u vodoliji. bitan intelektualni stimulans u vezama.
obzirom da je dispozitor u jarcu, moguc je svakako tradicionalni brak, recimo sa osobom uranovskog karaktera..
valjda sam nesto potrefila.. Wink

Hvala, Malamo Smile

Ne razumem se mnogo u astrologiji ali ucim se polako...A sta bi trebalo da podrazumeva osoba uranovskog karaktera. Uran je planeta promena...samo da ne bude neki psihopata hahahahahahhahahaha Razz

Hocanka

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  malamo taj Sre Sep 07, 2011 2:09 pm

nisam ti ja bas neki astrolog.. hehe.. mozda ova vodolija i uran donesu neocekivai ulazak u brak. opisan je istovremeno i jarcem i vodolijom pa u sebi nosi kontradiktornost u vidu spoja konzervativnog i liberalnog.
mislim da vuce koren iz stabilne porodice. sarmantan sa puno energije ali one buntovnicke. verovatno se u tome ogleda vodolijski karakter. fatalista. a i sama veza fatalna.
mislim, jako napredan, nepredvidiv, buntovan, al mu dobru kocnicu daje saturn u jarcu. dobro je pa nece uraditi bas sve sto mu padne na pamet Very Happy

malamo

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Hocanka taj Sre Sep 07, 2011 6:28 pm

malamo ::nisam ti ja bas neki astrolog.. hehe.. mozda ova vodolija i uran donesu neocekivai ulazak u brak. opisan je istovremeno i jarcem i vodolijom pa u sebi nosi kontradiktornost u vidu spoja konzervativnog i liberalnog.
mislim da vuce koren iz stabilne porodice. sarmantan sa puno energije ali one buntovnicke. verovatno se u tome ogleda vodolijski karakter. fatalista. a i sama veza fatalna.
mislim, jako napredan, nepredvidiv, buntovan, al mu dobru kocnicu daje saturn u jarcu. dobro je pa nece uraditi bas sve sto mu padne na pamet Very Happy

Ma super objasnjeno Smile...hvalaa ti punoooo Smile ja ni to ne znam da prepoznam u natalu Smile
Uzgred kakav mi je ovaj solar za narednu godinu. Mogu li necem lepom da se nadam Smile please pregledaj ...nadam se da nisam dosadna Smile

Hocanka

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  sara taj Čet Sep 08, 2011 4:52 pm

malamo ::sara
sto se tice plutona, ja zaista ne gledam da je u izgonu u vagi jer ne smatram da mu je egzaltacija u ovnu.

a svakako se slazem sa tobom da se ovaj saturn, sa sve marsom i plutonom, nasao u prilicno skorpijskom okruzenju Very Happy
sunny ja baš smatram da je pluton u vagi u izgonu, jer sam ga puno istraživala i nije mi dugo bio jasan, mislila sam o njemu iz neznanja sve najbolje, jer ja imam pl120ju i doista sam takvu osobu srela, a ustvari je on općenito u partnerstvu:
pluton u vagi označava strastvenog i pomalo divljeg muškarca...
mars u vagi označava muškarca naklonjenog drugim ženama (iako to ne mora uvijek značiti)...
saturn u vagi označava kulturnog i finog muškarca, hladnog ili stabilnog ili možda muškarca umjerenog temperamenta...u šali govorim malamo-sad izaberi koji ti se sviđa...dobro kažu moje prijateljice skupa sa mnom, da od tri muškarca bi sklepao jednog pravog...(malo šale na fali)...zato malamo, nema savršenog...
...stvarno sam se stalno pitala zašto je saturn u vagi egzaltiran, sad znam zašto, kako je saturn u vagi fin, kulturan čovjek, životno iskustven, moguće i obrazovan, koji oko sebe ne voli nered, (što je neptun), ili divljeg plutona (ja tako kažem neznam da li sam u pravu), nego harmoniju što daje vaga, i još njegovu disciplinu-da je sve na svom mjestu, vaga to još uljepšava, što se njemu sviđa, te će on npr. tako fin i kulturan čovjek jednu vagu će povesti na otmjenija mjesta u kojima će ona uživati, npr. povest će je na jednu večeru ili ručak u jedan lijepi restoran, te će se on znati lijepo ponašati za stolom u čemu će vaga uživati, (sunce, mjesec ili venera u vagi)...
...jer ja imam sestru koja ima veneru u vagi, dok je bila djevojka ona je stalno maštala o mužu-finom gospodinu, lijepo odgojen, kulturnog ponašanja i za takvog se udala...uvijek bi komentirala nakon sastanka s nekim "jao kako grozno ponašnje"... i sada kad se vidimo to su nam najdraže priče..."
...malamo, saturn u vagi, kao i u jarcu daje i muškarca koji potiče iz fine obitelji, koji ima dobro porijeklo...evo vidiš, ne trebaš da se plašiš...Laughing

Poslednji put izmenio sara dana Pet Sep 23, 2011 2:17 pm, izmenio ukupno 2 puta

sara

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  malamo taj Čet Sep 08, 2011 5:18 pm

od ovog plutona bi uzela "strastven i divlji", od marsa u vagi ne bi nista uzela, a od saturna "fin i kultiran", ako nije problem Laughing
super si to zapazila kod svoje sestre. meni je vaga vladar 5. tako da se uzasavam nekulturnih muskaraca koji nemaju trunke manira i koji ne umeju da se ponasaju prema zenama! dzabe lepota, dzabe obrazovanje, ako ne ume da se postavi kao muskarac i da se zena pored njega oseti kao Zena. najgore je ako se ponasa kao "ortak" u vezi. Rolling Eyes

malamo

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  sara taj Čet Sep 08, 2011 5:51 pm

...sigurno da bi uzela strast, ali nemoj misliti da će tu strast taj muškarac(pluton) dijeliti samo s tobom, pretjerana strast vodi u izazov novog doživljaja, u eksperimente, zato se strast i zove strast, doživljaj trenutka...velika strast je popraćena također i kontra negativnim emocijama obavezno ljubomorom, ljutnjom, sržbom, što čovjeka dovodi u debalans energije, osoba gubi svoj unutarnji mir, i ne može misliti o drugom nečemu, sav je u tom filmu... kad čovjek izgara u tim pozitivno-negativnim emocijama, gubi mir u sebi te ne može biti harmoničan, i rasti, ne može imati vremena za druge stvari...ljubav i brak nisu samo strast, nego iskreno i istinsko osjećanje prema nekom (ako se to može pronaći) podrška, briga, zaštita, odgovornost, poštovanje prema osobi i njezinom životu...čovjek nije potr.stvar, nego je sazdan od puno potreba...ništa ne valja ni što je previše ni sto je premalo...uglavnom, ako se može pronaci idealno ja bi onda izabrala umjerenost...
...pošto imaš lijep aspekt između SA120SO, ja mislim da taj aspekt govori u konačnosti puno dobroga, a stvarno ti je lijepo aspektirano sunce...
p.s. dala sam primjer venere u vagi koja je tu u svom domicilu, nisam spominjala naše venere u jarcu jer govore da su hladne i tu u padu, (u šta nevjerujem... kažu da je tu neutralna...), a i meni je 5. polje kao i tebi u vagi...

sara

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  sara taj Pet Sep 09, 2011 8:55 am

... lapsus, "rekla sam čovjek nije samo stvar a mislila sam potr. stvar..." pišem, pišem onda kad ispravljam ostane kad-kad suvišna riječ, koja zvuči suvislo... ah štamparska greška, smisao se razumije...
...ma, malamo kad bi čovjek ovako sve vagao, analizirao nikad ne bi ništa u životu doživio, zato ti vjeruj u ljubav Laughing , u iskrenu emociju popraćenu strašću...

sara

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  malamo taj Pet Sep 09, 2011 9:34 am

hocanka,

jako interesantan solar za sledecu godinu. uglavnom ce se sve vrteti oko emotivnih odnosa. ono sto ni je najintesantnije jeste jupiter koji je natalno vladar tvoje 5. i 8. u solaru ti je tacno na dc, tako da imas mogucnost trudnoce (moguce i neplanirane zbog venere u 7. u kvadratu a neptunom u 4.) i ulaska u brak iz te trudnoce. natalni vladar braka ti je u 5.i u 12. sto po meni potvrdjuje mogucnost trudnoce, opet mozda neces ni posumnjati u pocetku da postoji mogucnost za to (12 kuca, obavijeno velom neke tajne ili neznanja). tako da natalni vladar 5. i 8. ti je u 7., natalni vladar 7. u 12.i 5., mesec u 8. uran kao vladar 7. u konjukciji sa suncem koji simbolizuje supruga a i vladar ti je 1.
stvari su prilicno jasne iz solara i tranzita, ja ti zelim to, a sad videcemo da li sam nesto pogodila (volela bih da jesam) sunny

sara,

hvala! flower sunny flower

malamo

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Hocanka taj Pet Sep 09, 2011 1:20 pm

malamo ::hocanka,

jako interesantan solar za sledecu godinu. uglavnom ce se sve vrteti oko emotivnih odnosa. ono sto ni je najintesantnije jeste jupiter koji je natalno vladar tvoje 5. i 8. u solaru ti je tacno na dc, tako da imas mogucnost trudnoce (moguce i neplanirane zbog venere u 7. u kvadratu a neptunom u 4.) i ulaska u brak iz te trudnoce. natalni vladar braka ti je u 5.i u 12. sto po meni potvrdjuje mogucnost trudnoce, opet mozda neces ni posumnjati u pocetku da postoji mogucnost za to (12 kuca, obavijeno velom neke tajne ili neznanja). tako da natalni vladar 5. i 8. ti je u 7., natalni vladar 7. u 12.i 5., mesec u 8. uran kao vladar 7. u konjukciji sa suncem koji simbolizuje supruga a i vladar ti je 1.
stvari su prilicno jasne iz solara i tranzita, ja ti zelim to, a sad videcemo da li sam nesto pogodila (volela bih da jesam) sunny

Malamo, hvala ti od srca Smile...sve neka bude samo ta trudnoca da se ne dogodi Razz...jos sam mlada Smile pravi si astrolog , svaka cast Very Happy pozdrav

Hocanka

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  malamo taj Pet Sep 09, 2011 1:27 pm

pa dobro, ako ne zelis da ostanes trudna onda znas sta treba tj. sta ne treba da radis lol!
u svakom slucaju, interesantna godina za emocije, samim tim sto je dc u biku, venera u 7, u svom sedistu. natalno venera takodje u 7... I love you
nisam ti ja nikakav astrolog, al nadam se da ce ti se javiti neko ko vise zna od mene, da valjano protumaci solar i natal. ovo je nesto sto je meni prvo skrenulo paznju. poz! sunny

malamo

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 3:27 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics