Davison za vezbu

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Davison za vezbu

Počalji  Wllastta taj Sub Nov 22, 2008 4:09 am

Postavicu Davison chart mog supruga i mene!
Evo kratkog uvoda: u braku smo devet godina! Konstantni su usponi i padovi-kod nas nema sredine ili je jako dobro ili je poooprilicno lose! Nisam objektivna, ne umem da provalim gde "skripi" pa sam eto postavila Davison sa tranzitima jer oni bas "rade"! Molim vas za pomoc - interesuje me sta vi mislite, onako objektivno, kakav nam period predstoji jer sam prilicno zabrinuta!

Wllastta

Broj poruka : 5
Godina : 38
Datum upisa : 15.11.2008

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: Davison za vezbu

Počalji  milady taj Pet Nov 28, 2008 11:39 pm

pa evo, da pokusam - tranzitni saturn pravi opoziciju sa venerom pa donosi zahladjenje u odnosu, pogotovo sto je saturn suvladar sedme kuce, mada su ve i sa u dejvisonu u trigonu pa valjda znace i trajanje odnosa Laughing

milady

Broj poruka : 1
Datum upisa : 08.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Sub Nov 29, 2008 12:24 am

Kod ovog metoda ne gledaju se tranit, jer on predstvlja vašu zajedničku energiju, i kao takava je neponovljiv i nepromenljiv.
Ono što je problem je kvadrat Mars i Merkura, i kvadrat Mars i Sunca. Kako je Mars signifikator Sunca, boba ega, svađe su te koje kvare odnos. Satrun je u trigonu sa Venerom i to je dobor za dugotrajnist veze i stabilnost. Mars je loše postavljan a kako on predstavlja muški princip i njegovo ponašanje u vezi, onda je tu potreba za dominiranjem i ostvarenjem njegovih potreba, želja na prvom mestu. Sukob može da se pojavi i zbog različitih težnji, kao i zbog pre svega partnerovog društvenog života, njegove potrebe da svoje egoističke potrebe zadovolji, ili i zbog nekog njegovog prijatelja itd. Mesec u Ovnu, koji predstavlja tebe Wlassto nije tako snažan kao njegovog sunce, tako da tu mesec doživljava tokom veze od oduševljenja do razočarenja, velike uspone i padove itd.

Natalna karta mog oca:
http://www.fotorola.com/uploads/5df8f9144c.jpg

Filip:
http://www.fotorola.com/uploads/df40930d7d.gif

Astrotanja

Broj poruka : 4037
Godina : 51
Datum upisa : 22.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  zeka taj Sub Nov 29, 2008 1:20 am

Stvari i ne zavise bas mnogo od tebe ,on je kao oluja kako dosla tako moze i da prodje kad se njemu cefne ,dokle ces se ti vracati unazad pa onda u sopstvenoj odbrani stipati i napadati uskoro moras da odlucis.

zeka

Broj poruka : 108
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Wllastta taj Sub Nov 29, 2008 4:44 am

Zahvaljujem svima na odgovorima, zaista od I love you .
A mene su ucili da je Davison osetljiv na tranzite jer je "ziv", zaseban horoskop scratch ?!
Volela bih da jos neko iznese svoje misljenje po pitanju Davisona i tranzita!

Mama HVALA PUNO, zaista je tako! Molim te, reci mi koji je to period kada bi bilo najpovoljnije doneti odluke (mislim onako astroloski, kada bi odluka bila racionalna i razumna)?

Wllastta

Broj poruka : 5
Godina : 38
Datum upisa : 15.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  mesmerized taj Sub Nov 29, 2008 3:49 pm

da, i ja sam cula da je Dejvison osetljiv na tranzite, narocito Saturna i Jupitera, ne bih bas znala zasto, ne znam mnogo o njima...

mesmerized

Broj poruka : 99
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  inja taj Sub Nov 29, 2008 6:02 pm

Isto i ja cuh da tranziti na Dejvison rade, mada nista ne bih imala protiv da se oni ne gledaju.

inja

Broj poruka : 155
Локација : trazi se nova...
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Nale 83 taj Sub Nov 29, 2008 8:26 pm

Da, evo i ja se pridruzujem armiji onih koji su culi da tranziti na Davison rade a i uverila sam se Shocked tako da... A meni generalno, nedostaju informacije o tumacenju Davison horoskopa. Vama?

Nale 83

Broj poruka : 98
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Čarobnica taj Čet Dec 18, 2008 3:35 pm

Nale 83 ::Da, evo i ja se pridruzujem armiji onih koji su culi da tranziti na Davison rade a i uverila sam se Shocked tako da... A meni generalno, nedostaju informacije o tumacenju Davison horoskopa. Vama?

Nedostaju, nedostaju Shocked

Čarobnica

Broj poruka : 1012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Nale 83 taj Čet Dec 18, 2008 7:51 pm

Carobnice, meni je najveci problem to sto se na svakom astro forumu na netu nadju isti podaci o tumacenju Davisona i to je to! Ne znam ni jednu dobru knjigu. U Imsiragicevoj "Astralne veze" je tako sturo odradjeno, bar za moj pojam. Mozes li mi ti preporuciti neku knjigu?
Imam jednu nedoumicu ASC je starija osoba u chartu a DC mladja. A kako tumacim kad je razlika svega par meseci? Isto ili ... ? Odgovor na ovo nigde ne mogu da pronadjem Shocked !
Znam da je off ali nam Vlasta valjda nece zameriti?

Nale 83

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  zeka taj Čet Dec 18, 2008 8:16 pm

Muskarca uvek simbolizuje sunce a zenu mesec a program sam pravi dejvison na osnovu datuma pa onda kombinujes,

zeka

Broj poruka : 108
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Čarobnica taj Čet Dec 18, 2008 8:25 pm

Nale 83 ::Carobnice, meni je najveci problem to sto se na svakom astro forumu na netu nadju isti podaci o tumacenju Davisona i to je to! Ne znam ni jednu dobru knjigu. U Imsiragicevoj "Astralne veze" je tako sturo odradjeno, bar za moj pojam. Mozes li mi ti preporuciti neku knjigu?
Imam jednu nedoumicu ASC je starija osoba u chartu a DC mladja. A kako tumacim kad je razlika svega par meseci? Isto ili ... ? Odgovor na ovo nigde ne mogu da pronadjem Shocked !
Znam da je off ali nam Vlasta valjda nece zameriti?

Draga i ja se snalazim za sada na netu, tako da ne znam niti jednu knjigu koja bi mogla time da se bavi. Proći ću ovih dana po knjižarama da vidim šta se nudi, možda iskopam nešto, pa ti javim:)

Čarobnica

Broj poruka : 1012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Nale 83 taj Pet Dec 19, 2008 3:20 am

Hvala draga, obavezno flower .

Nale 83

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  andjela pizelli taj Pon Avg 03, 2009 6:52 pm

Wllastta ::
A mene su ucili da je Davison osetljiv na tranzite jer je "ziv", zaseban horoskop scratch ?!
Volela bih da jos neko iznese svoje misljenje po pitanju Davisona i tranzita!

Moje dugogodishnje iskustvo u radu sa sinastrijama i dejvison horoskopom,kao dopunom ,pokazalo mi je da dejvison djeluje na tranzite.
Upravo imam situaciju da je tranzitni Uran nad Dejvison Venerom i veza od godinu ipo puca,niko nemoze vjerovat..zenska osoba u odnosu vec nasla drugog ...nevjerovatno..a kela se u ljubav No

Moze ti u avgustu biti krizica u ljubavi jer ce tranzitni Mars i Saturn praviti T kvadrat sa tvojom Dejvison Venerom ap se pripremi da amortizujes

andjela pizelli

Broj poruka : 25
Локација : montenegro
Datum upisa : 26.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Strelica taj Pon Avg 03, 2009 6:58 pm

Adjela, cekamo te k'o ozeblo sunce... Laughing

Mogu li se privalit' , kad si vec tu? Da li racunas konjukciju ve i ur i kako je vidis i naravno ovam ma i pl...
http://www.fotorola.com/uploads/fbc1a660a5.gif

Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 34
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

Pogledaj profil korisnika http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Izida taj Pon Avg 03, 2009 7:10 pm

....

Poslednji put izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 6:51 pm, izmenio ukupno 2 puta

Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  andjela pizelli taj Uto Avg 04, 2009 12:22 pm

Strelica ::Adjela, cekamo te k'o ozeblo sunce... Laughing

Mogu li se privalit' , kad si vec tu? Da li racunas konjukciju ve i ur i kako je vidis i naravno ovam ma i pl...
http://www.fotorola.com/uploads/fbc1a660a5.gif

Dejvison mi je samo dopuna u tumacenju sinastrije,tako da u velike dubioze ne ulazim,samo bacim pogled pogledam sto ima lose,jer dupor kaze da jedan los aspekt unisti 100 lijepih,nazalost

U ovom slucaju,DC je u Vodoliji,dispozitor Ur je Mars,kvadrat Pl...ako sinastrija nija dobra,lose predispozicije ako je dobra,ima nade
Obzirom da je muskarac u Dejvisonu predstavljen sa So i Ma,a kvadrira ga Pl,fatalnost je tu i sve sto slijedi iz ovog kvadrata,a muskarac voli, jer je u V kuci....

Mo i Ve ti,u inkonjukciji,stalno bi se morala prilagodjavati,Mo vladar XII kuce u kvadratu sa Ju iz V kuce,nekakva tajna bi ubijala ljubav...
Sada na DC konjukcija Ne i Ju...vladari V i VIII kuce,ljubav i sex....

andjela pizelli

Broj poruka : 25
Локација : montenegro
Datum upisa : 26.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  galaksija taj Uto Sep 14, 2010 7:31 pm

Ja sam se nedavno uverila u tacnost dejvison karte.Upoznala sam muskarca tacno na dan kad je u nasem dejvisonu mars i saturn bio na asc a uran i jupiter na dec.Znaci ove dve konjukcije su pravile opoziciju drugima dvema planetana na osi naseg dejvisona ASC-DESC.Poosto do veze jos nije doslo a dopadanje je obostrano nadam se da ce nesto morati biti okidac pocetka,konkretno ciljam na pun mesec 23 septembra koji ce biti na 0 ovna DESC naseg dejvisona.Mnoge planete iz dejvisona aspektuju nase licne pogotovo njegove i ja u ovom odnosu vec vidim potencijalnu sudbinu!Ako imate slicna iskustva pisite!

galaksija

Broj poruka : 193
Datum upisa : 02.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  galaksija taj Pon Okt 11, 2010 6:00 pm

Dejvison o kome sam pisala ovde kao da vec pocinje da deluje.Usledio je prvi kontakt nakon duzeg cutanja i to ulaskom merkura u prvo polje dejvisona!Znaci da ipak deluje na tranzite!

galaksija

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Aleksandra taj Čet Okt 14, 2010 5:16 pm

Molim vas za pomoć za ovaj dejvison! Radi se o dečku sa kojim nisam u vezi,samo mi se jako sviđa. Pošto ne živimo u istoj zemlji,viđamo se retko. Pre mesec i po dana otprilike smo se poslednji put videli. Sad nemamo nikakav kontakt. MEne interesuje da mi neko pomogne,da mi kaže da l će do skorog kontakta doći,i da l bi bilo pametno ja prva da stupim u kontakt...il da čekam da se opet vidimo,što može da bude za par meseci...molim vas,kažite mi šta da radim,prečesto mislim na njega...
Hvala

http://img215.imageshack.us/img215/77/astro64gw1008aleksandra.gif

Aleksandra

Broj poruka : 19
Datum upisa : 27.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  galaksija taj Čet Okt 14, 2010 6:18 pm

Aleksandra ::Molim vas za pomoć za ovaj dejvison! Radi se o dečku sa kojim nisam u vezi,samo mi se jako sviđa. Pošto ne živimo u istoj zemlji,viđamo se retko. Pre mesec i po dana otprilike smo se poslednji put videli. Sad nemamo nikakav kontakt. MEne interesuje da mi neko pomogne,da mi kaže da l će do skorog kontakta doći,i da l bi bilo pametno ja prva da stupim u kontakt...il da čekam da se opet vidimo,što može da bude za par meseci...molim vas,kažite mi šta da radim,prečesto mislim na njega...
Hvala

Draga moja,u tvojim recenicama kao da vidoh sebe i svoju pricu!pogledala sam tvoj dejvison predpostavljam da si ti mladji partner.Iz iskustva ti sad mogu reci da ce do kontakta doci cim merkur useta u prvo dejvison polje i to sa suncem zajedno,a to je za para dana.Meni se dogodilo da bas kad je merkur prosle sedmice usao u prvo dejvison polje stupim u kontakt sa momkom koji je moj san i na koga sam stalno mislila.jeste da sam ja porukom njega podsetila da postojim ali mi je uzvratio pozivom i vec smo zakazali sastanak!Tako da su i tvoje prognoze vrlo optimisticne.Gledajuci ovaj dejvison vidim da imate lepu perspektivu ali ti trebas da budes otvorenija kad je pokazivanje osecanja u pitaqnju da ne bih patila sa ovim mesecom u 12 polju.Veliki pozdrav i puno srece!!!!

galaksija

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Aleksandra taj Čet Okt 14, 2010 9:41 pm

galaksija ::
Aleksandra ::Molim vas za pomoć za ovaj dejvison! Radi se o dečku sa kojim nisam u vezi,samo mi se jako sviđa. Pošto ne živimo u istoj zemlji,viđamo se retko. Pre mesec i po dana otprilike smo se poslednji put videli. Sad nemamo nikakav kontakt. MEne interesuje da mi neko pomogne,da mi kaže da l će do skorog kontakta doći,i da l bi bilo pametno ja prva da stupim u kontakt...il da čekam da se opet vidimo,što može da bude za par meseci...molim vas,kažite mi šta da radim,prečesto mislim na njega...
Hvala

Draga moja,u tvojim recenicama kao da vidoh sebe i svoju pricu!pogledala sam tvoj dejvison predpostavljam da si ti mladji partner.Iz iskustva ti sad mogu reci da ce do kontakta doci cim merkur useta u prvo dejvison polje i to sa suncem zajedno,a to je za para dana.Meni se dogodilo da bas kad je merkur prosle sedmice usao u prvo dejvison polje stupim u kontakt sa momkom koji je moj san i na koga sam stalno mislila.jeste da sam ja porukom njega podsetila da postojim ali mi je uzvratio pozivom i vec smo zakazali sastanak!Tako da su i tvoje prognoze vrlo optimisticne.Gledajuci ovaj dejvison vidim da imate lepu perspektivu ali ti trebas da budes otvorenija kad je pokazivanje osecanja u pitaqnju da ne bih patila sa ovim mesecom u 12 polju.Veliki pozdrav i puno srece!!!!

Draga,ja sam starija...jel i dalje da se nadam njegovom kontaktu il ja da uzimam stvari u svoje ruke??? Znam da moram više da pokazujem osećanja,i to mi je žao što nisam dok smo bili u istom mestu....nadam se da on sad ne sumnja u moja osećanja prema njemu...jel možeš još da mi kažeš da l je istina,pošto mi je to rekao jedan kvazi astrolog(koji je rekao da sam ovan u podznaku),da bi on skrivao našu vezu??Jel to istina??
Hvala ti puno!!! Pozdrav

Aleksandra

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Čet Okt 14, 2010 10:58 pm

A da li su podaci ovog decka(MISLIM na tacno vreme rodjenja, tj.sat i minuti) tacni?

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Aleksandra taj Pet Okt 15, 2010 12:27 am

mila2710 ::A da li su podaci ovog decka(MISLIM na tacno vreme rodjenja, tj.sat i minuti) tacni?
Pa nisu u minut tačni al otprilike jesu.....Zašto???Jel to mnogo može da omaši u tumačenju???

Aleksandra

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Pet Okt 15, 2010 12:32 am

Aleksandra ::
mila2710 ::A da li su podaci ovog decka(MISLIM na tacno vreme rodjenja, tj.sat i minuti) tacni?
Pa nisu u minut tačni al otprilike jesu.....Zašto???Jel to mnogo može da omaši u tumačenju???
Pa da, naravno! Te Dejvison nije vazeci za tumacenje. Sorry No

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 6:38 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma: