12.kuca saturn

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

12.kuca saturn

Počalji  Lima taj Ned Nov 23, 2008 1:34 am

12. kuca: podsvijest; sto projektiramo na intimne veze; snovi; skriveni strahovi i neprijatelji; pozrtvovnost; sluzenje .

Saturn u 12 kuci daje velike strahove i problem nedostatka unutrasnje snage. U potrazi je za zivotnom stabilnoscu... Jedini izlaz iz ove situacije je duhovni rast, rad na sebi i svojim kompleksima, naravno u sklopu sa ostalim planetama i aspektima koje prave. Neobhodno je promjeniti stav prema sebi i prema situacijama koje se desavaju u zivotu i samim tim dobijemo zlatan kljucic pomocu kojeg mozemo preokrenuti zivotni put. Mislim, da je to pravilan put da bi se dobila dozvola velikih resursa 12 kuce.

Negde sam procitala da je Saturn u 12.kuci tezak karmicki dug mada ne znam koliko to mora da bude tacno.Trazila sam na topiku o Saturnu i o karmickim horoskopima ali nisam nista u tom smislu nasla, tako da i mene zanima znacenje toga.
kako bi vi rekli za moju 12.kucu saturn u djevici vladar u 4.kucu ,4.kuca vladar me0so u 12.kucu i pravi sextil

Lima

Broj poruka : 39
Godina : 36
Datum upisa : 31.10.2008

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: 12.kuca saturn

Počalji  beskrajnost taj Sre Nov 26, 2008 3:51 am

Ja isto imam poziciju ovu saturna.

beskrajnost

Broj poruka : 54
Godina : 33
Datum upisa : 01.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  capella taj Pon Dec 01, 2008 1:07 am

Kod mene je još i u Raku-mom granućem znaku.

Najgora moguća kombinacija 12-Rak još i 90 Mars u Ovnu.

Ali ja ge ne osjetim u opisima navedenih položaja i aspekata. Čak ni Saturnov povratak nije bio strašan. Donio mi je prekretnicu u profesiji, završio sve što sam godinama vukla nedovršeno a u prelasku preko ASC me doveo u liniju sunny

capella

Broj poruka : 28
Datum upisa : 30.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Pon Dec 01, 2008 1:14 am

Gde je signifikatro Saturn i u kojim aspektima? Mislim na Mesec, ako ti je Saturn u Raku?

Natalna karta mog oca:
http://www.fotorola.com/uploads/5df8f9144c.jpg

Filip:
http://www.fotorola.com/uploads/df40930d7d.gif

Astrotanja

Broj poruka : 4037
Godina : 51
Datum upisa : 22.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  capella taj Pon Dec 01, 2008 1:15 am

Mjesec i Sunce u konjunkciju u XI, skoro u XII.

capella

Broj poruka : 28
Datum upisa : 30.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  daniel astro taj Pet Jan 16, 2009 5:06 pm

Ako vas nešto više zanima o Saturnu u 12 polju, pročitajte rad Snežane Rajković- Saturn i Mars u 12 polju horoskopa, koji možete naći na www.keplerunited.org pod "astrološki članci". Inače ona je moj dragi prijatelj i veliki majstor pera i astrologije. Nije loše da saznate nešto više o tome, jer to nećete naći u astrološkim udzbenicima.Lep pozdrav
www.myspace.com/astrologija

daniel astro

Broj poruka : 29
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Strelica taj Sre Apr 01, 2009 12:11 pm

Ja kad bih birala gde da ga smestim,ja bih ga smestila u 12.

Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 34
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

Pogledaj profil korisnika http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Izida taj Pon Apr 06, 2009 7:33 pm

Ja bih ga totalno izbrisala iz moje karte... Crying or Very sad

Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Strelica taj Pon Apr 06, 2009 7:35 pm

pandora* ::Ja bih ga totalno izbrisala iz moje karte... Crying or Very sad

Aaaahahahahahaaaaaa.... Ma daj...ne zezaj. Pa sta bi onda,ko bi ti spasio Sunce?

Strelica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Izida taj Pon Apr 06, 2009 8:13 pm

Mene ili ti moje Sunce..pa vidi sta mi SA uradi, upropasti me nacisto..ahhaha..salim se ali iskreno da ti kazem ja ga se pribojavam nekako, nikako mi nije jasan i jednostavno ne znam sta hoce od mene, ne razumem ga uopste Exclamation

Izida

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Strelica taj Pon Apr 06, 2009 8:15 pm

pandora* ::Mene ili ti moje Sunce..pa vidi sta mi SA uradi, upropasti me nacisto..ahhaha..salim se ali iskreno da ti kazem ja ga se pribojavam nekako, nikako mi nije jasan i jednostavno ne znam sta hoce od mene, ne razumem ga uopste Exclamation

Upravo to! Da ga razumes... Laughing

Strelica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Izida taj Uto Apr 07, 2009 11:18 am

Pa skapirala sam ja njega ali ne znam sta vise jos hoce od mene..naucila sam lekciju ali nikako da me strefi neka sreca pa da mu ja pokazem sve ono sto me je naucio, da mu ja pokazem da je shvacen..a kad pogledas malo bolje njeg. disp. je NE u Skorpiji u 9 kuci i u lepom su trigonu-veliki vodeni trigon..ne bi trebalo da ima problema Very Happy

Izida

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  alea taj Ned Jul 29, 2012 10:40 am

Strelica ::
pandora* ::Mene ili ti moje Sunce..pa vidi sta mi SA uradi, upropasti me nacisto..ahhaha..salim se ali iskreno da ti kazem ja ga se pribojavam nekako, nikako mi nije jasan i jednostavno ne znam sta hoce od mene, ne razumem ga uopste Exclamation

Upravo to! Da ga razumes... Laughing

Ono sto je smesteno u 12. to ne moze da se razume, sto je i logicno, jer je potpuno sakriveno i nejasno coveku, tisti ga a ne zna zbog cega ni kako da se izbori sa tim.

SA se u 12. kuci raduje jer je najveci malefik pa mu prija da muci coveka. Rolling Eyes

alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Sub Avg 18, 2012 2:47 pm

Interesantno je da osobe koji imaju Satruan u natalnoj 12. kriju svoju destruktivnost, strahove,ili nezadovoljstva i tek ako ih malo bolje upazaš vidiš koliko tu ima ograničenja i koliko sami sebe koče sumnjama i strahovima koje nose u sebe. Bavljenje duhovnošću ili poslom vezanim za pomaganje drugima, posebno medicinom, je ono što može umanjiti negativno dejstvo ovog Saturna. Izolacija je često prisutna u njihovom životu, nekada svesna i to je najbolje, a nekada karmička, boravkom u bolnici, zdravstvenim problemima u nekom periodu života. Kada se osoba suoči sa svojim strahovima i počne da radi na njihovom pretvaranju u pokretačku snagu, ili bar na njihovom oslaobađanju onda će joj biti lakše i uspeće da nadvlada nepteljski uticaj Saturna. Ona treba da najpre sgaleda objektivno, razumno, iskustveno svoje strahove , ograničenja, prpreke unutrašnje na št aupućuje priroda planete Saturn. Na koji način će ona to uraditi zavisi od dispoztora Saturna, njegovog položaja ali i od aspekata koji Saturn pravi u natalu i njegovih aspekata. Često se izlaz nađe. Recimo ako je nekome Saturn u 12. u Vagi, a Venera dispozitor Satrurna u 2. u sesktilu sa Saturnom, a ujedno je Venera i vladar horoskopa, ta osoba će kroz finasisjku stabilnost, sigurne prihode, dobru i stalnu zaradu uspeti da se oslobodi strahova i da stekne veći mir i stabilnost. sunny

Natalna karta mog oca:
http://www.fotorola.com/uploads/5df8f9144c.jpg

Filip:
http://www.fotorola.com/uploads/df40930d7d.gif

Astrotanja

Broj poruka : 4037
Godina : 51
Datum upisa : 22.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tanja1 taj Sub Avg 18, 2012 6:10 pm

Da bi neko, molim vas, mogao da mi kaze nesto o stelijumu u 12 kuci. Imam Saturn i jos tri planete tamo (Merkur, Neptun i Uran). Veliko hvala unapred.

Tanja1

Broj poruka : 118
Datum upisa : 22.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  sara taj Sre Avg 22, 2012 4:12 pm

Astrotanja ::Interesantno je da osobe koji imaju Satruan u natalnoj 12. kriju svoju destruktivnost, strahove,ili nezadovoljstva i tek ako ih malo bolje upazaš vidiš koliko tu ima ograničenja i koliko sami sebe koče sumnjama i strahovima koje nose u sebe. Bavljenje duhovnošću ili poslom vezanim za pomaganje drugima, posebno medicinom, je ono što može umanjiti negativno dejstvo ovog Saturna. Izolacija je često prisutna u njihovom životu, nekada svesna i to je najbolje, a nekada karmička, boravkom u bolnici, zdravstvenim problemima u nekom periodu života. Kada se osoba suoči sa svojim strahovima i počne da radi na njihovom pretvaranju u pokretačku snagu, ili bar na njihovom oslaobađanju onda će joj biti lakše i uspeće da nadvlada nepteljski uticaj Saturna. Ona treba da najpre sgaleda objektivno, razumno, iskustveno svoje strahove , ograničenja, prpreke unutrašnje na št aupućuje priroda planete Saturn. Na koji način će ona to uraditi zavisi od dispoztora Saturna, njegovog položaja ali i od aspekata koji Saturn pravi u natalu i njegovih aspekata. Često se izlaz nađe. Recimo ako je nekome Saturn u 12. u Vagi, a Venera dispozitor Satrurna u 2. u sesktilu sa Saturnom, a ujedno je Venera i vladar horoskopa, ta osoba će kroz finasisjku stabilnost, sigurne prihode, dobru i stalnu zaradu uspeti da se oslobodi strahova i da stekne veći mir i stabilnost. sunny
Astrotanja, jako mi se sviđa ovaj vaš odgovor i ovo vaše izlaganje, u ovom slučaju kada je astrolog i edukator i tako reći u ulozi psihologa, kada se u izlaganju postavi situacija realno onakva kakva je, ali valjda ima izlaza iz te situacije i time se pokaže izlaz iz nje..prije davno, ja i mnogi drugi često puta odemo kod astrologa i na kraju on nam ništa ne kaže od silnog uvijanja, ja sam za to da se objasni gdje je što, zašto, kako se osjećamo u tom slučaju i kako izaci iz toga ako je situacija teška... Laughing

sara

Broj poruka : 179
Datum upisa : 09.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tanja1 taj Sre Mar 27, 2013 6:04 pm

Astrotanja ::Ona treba da najpre sgaleda objektivno, razumno, iskustveno svoje strahove , ograničenja, prpreke unutrašnje na št aupućuje priroda planete Saturn. Na koji način će ona to uraditi zavisi od dispoztora Saturna, njegovog položaja ali i od aspekata koji Saturn pravi u natalu i njegovih aspekata. Često se izlaz nađe. Recimo ako je nekome Saturn u 12. u Vagi, a Venera dispozitor Satrurna u 2. u sesktilu sa Saturnom, a ujedno je Venera i vladar horoskopa, ta osoba će kroz finasisjku stabilnost, sigurne prihode, dobru i stalnu zaradu uspeti da se oslobodi strahova i da stekne veći mir i stabilnost. sunny

Pozdrav,
Sta je izlaz u slucaju Sa u 12. u Jarcu? A ujedno je i vladar horoskopa.... Hvala unapred I love you

Tanja1

Broj poruka : 118
Datum upisa : 22.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 7:30 am

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma: