Mogucna trudnoca??????

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Mogucna trudnoca??????

Počalji  likac taj Uto Jan 24, 2012 10:54 pm

Ako neko bude imao vremena da me malo izbaci iz tripa,jer gledam moj solar za 2011/12 godinu i bojim se da sam nesto se istripovala jer sve mi nesto lici na trudnocu...jer..:
1.8 solarna u 5 natalnoj kuci
2.Pl0Ve u 8.solarnoj a 5.natalnoj - inace rekoh negde ta mi se konjukcija poklapa sad iz natala
3solarni Pl0natalni mesec u petoj natalnoj kuci a cini mi se i venera se konjugira sa njim
4.solarni dc na natalnoj petoj kuci
5.solarni mc eksakna konjukcija natalni dc

inace,to bi bila moja druga trudnoca,pre dve godine sam isto ostala trudna,ali nista od toga Sad Sad ,tako da sve ovo i nije tako strasno jer u pitanju je druaga trudnoca a to je 10 kuca,medjutim kao sto rekoh solarni mc na natalni dc, jos solarni ac na jedanesto polje a vladar u cetvrtom natalnom-merkur retro u konjukciji sa vladarem asc natalnim suncem koji je sad na vrh solarnog dc...i naravno stavar koja me je najvise ustvari navela na kraju na pomisao o trudnoci je konjukcija Ju i Mo na vrhu moje natalne desete kuce,inace mi je Ju vladar pete natalne,i to pada u solarnu 12.kucu-bolnica,...
i da smc mi je seta po petoj natalnoj kuci..haos
inace u progresije se slabo razumem,ali jedino sto znam je da mi je i progresivno sunce i progresivni mesec u petoj kuci....
ako neko bude imao vremena,mnogo bi mi znacilo da mi potvrdi ili da me razuveri da mozda gresim...hvala puno

likac

Broj poruka : 22
Datum upisa : 15.11.2011

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu