Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd?

Strana 7 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd?

Počalji  Čarobnica taj Pon Feb 15, 2010 12:15 pm

Eoja, dobro nam došla sunny

Opusti se i uživaj, a mi ćemo da uživamo deleći znanje (i neznanje:)) s tobom jer koliko znam imaćemo šta i da naučimo flower

Čarobnica

Broj poruka: 1012
Datum upisa: 31.10.2008

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Eoja taj Pon Feb 15, 2010 1:17 pm

Čarobnica ::Eoja, dobro nam došla sunny

Opusti se i uživaj, a mi ćemo da uživamo deleći znanje (i neznanje:)) s tobom jer koliko znam imaćemo šta i da naučimo flower

Opuštila sam se skoro do nesvijesti Surprised ...Hvala na dobrodošlici i kontinentima Laughing .

Nego, budi Džek pa kaži ima li ''love do neba'' Laughing ...

Eoja

Broj poruka: 18
Godina: 33
Datum upisa: 14.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Čarobnica taj Pon Feb 15, 2010 2:10 pm

Eoja ::
Opuštila sam se skoro do nesvijesti Surprised ...Hvala na dobrodošlici i kontinentima Laughing .

I meni se čini da ćeš da imaš dobru penziju Very Happy

Mogla bi da zaradiš preko prijatelja, ali i kroz trgovinu...ti se beše baviš intelektualnim poslom koliko se sećam?

Čarobnica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Eoja taj Pon Feb 15, 2010 2:15 pm

Čarobnica ::

I meni se čini da ćeš da imaš dobru penziju Very Happy

Mogla bi da zaradiš preko prijatelja, ali i kroz trgovinu...ti se beše baviš intelektualnim poslom koliko se sećam?

Tupim zube Laughing , dobro se sjećaš. Šta bi drugo radio vladar Asc ME u 10...

Ali živim u nadi da ću od neke dobre ideje (UR u 3p, možda i astrologija) zaraditi neku veliku lovu (dispozitor PL u 2p) ili makar da će me drmnuti lova s lutrije (disp. PL je VE u 11, vrh 11 27 Ca) cheers .

Eoja

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Čarobnica taj Pon Feb 15, 2010 2:24 pm

Tupim zube Laughing , dobro se sjećaš. Šta bi drugo radio vladar Asc ME u 10...

Ali živim u nadi da ću od neke dobre ideje (UR u 3p, možda i astrologija) zaraditi neku veliku lovu (dispozitor PL u 2p) ili makar da će me drmnuti lova s lutrije (disp. PL je VE u 11, vrh 11 27 Ca) cheers .

S obzirom da je u kvadratu sa Ur, nisam sigurna, mada se sa njim nikad ne zna...

Čarobnica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Eoja taj Pon Feb 15, 2010 7:01 pm

Čarobnica ::[

S obzirom da je u kvadratu sa Ur, nisam sigurna, mada se sa njim nikad ne zna...

O, sudbino prokleta No . lol!

Ma, drmnuće me nešto, makar prodavačica na šalteru geek .

Eoja

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  tanjica taj Pon Feb 15, 2010 10:49 pm

flower drage moje,meni je 2.kuca u lavu,a vladar sunce otiso u 10.kucu koja je u ovnu. flower ne znam gde mogu ocekivati novac? flower

tanjica

Broj poruka: 97
Godina: 35
Локација: tu negde,iza duge
Datum upisa: 26.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Eoja taj Pon Feb 15, 2010 10:58 pm

tanjica ::flower drage moje,meni je 2.kuca u lavu,a vladar sunce otiso u 10.kucu koja je u ovnu. flower ne znam gde mogu ocekivati novac? flower

Pa, od posla koji radiš (10 -karijera), prosto k'o pasulj Very Happy .

SO u 10 obično daje lak put do uspjeha. Ako aspekti nisu teški i dispozitor afliktovan.

Eoja

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Uto Feb 16, 2010 11:00 am

Kod mene vlada opste misljenje da ce mi se to desiti (to=priliv novca - nesto znacajno, ispunjujuce) preko partnera. E sad Venera vladar 2 u 9oj.u Strelcu, pa u konjukciji sa Neptunom vladarem 12-og, neko kaze i novac koji dolazi neocekivano, tek ja ne vidoh ni paru od sopstvenog rada za sada. Pritom sam nedavno otkrila da su mi Pallas 20*Device i Juno 21*Skorpijona u sekstilu, pa mi rekose opet neki priliv preko partnera, Pallas u 6, Juno u 7. I da jedna predstavlja muziku. Suspect

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Eoja taj Uto Feb 16, 2010 1:19 pm

mila2710 ::Kod mene vlada opste misljenje da ce mi se to desiti (to=priliv novca - nesto znacajno, ispunjujuce) preko partnera. E sad Venera vladar 2 u 9oj.u Strelcu, pa u konjukciji sa Neptunom vladarem 12-og, neko kaze i novac koji dolazi neocekivano, tek ja ne vidoh ni paru od sopstvenog rada za sada. Pritom sam nedavno otkrila da su mi Pallas 20*Device i Juno 21*Skorpijona u sekstilu, pa mi rekose opet neki priliv preko partnera, Pallas u 6, Juno u 7. I da jedna predstavlja muziku. Suspect

Položaj vladara druge kuće sigurno više govori o načinu na koji zarađuješ negoli položaji planetoida i zvijezda nekretnica, osim toga sekstil među asteroidima (Juno i Palas su mjeseci Jupitera, ako se ne varam) nije među značajnim aspektima. Kada bismo uzimali u obzir sve to imali bismo na hiljade aspekata.

S obzirom da ti je VE, vladar druge otišla u deveto polje u znak Strijelca, ti bi mogla zarađivati novac kroz simboliku devetog polja (kao predavač na visokoškolskoj ustanovi, prevodilac, sudski tumač stranih jezika itd..., ovo je često pozicija ljudi kojima se preporučuje završiti visoko obrazovanje da bi mogli da zarađuju ili koji za novcem odlaze u inostranstvo, u tvom slučaju tim više jer je sve to u znaku Strijelca), dispozitor VE je JU u sedmom polju, odatle ideja astrolozima da ćeš profitirati od braka i da će te vrlo moguće muž izdržavati, osim toga, sve planete su ti skoncetrisane oko Desc, udaja će promijeniti tvoj život i dati mu posve novi tok. Ovo takođe ukazuje da je pronalazak partnera u fokusu tvojih interesovanja.
Čudno mi je da do sada nisi sama ništa zarađivala, s obzirom na godinu rođenja confused .

Eoja

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Uto Feb 16, 2010 1:42 pm

Obzirom na godinu rodjenja, i neadekvatne studije (u prevodu:ono sto je moj otac hteo da mi pomogne oko finansiranja)a to su studije engleskog jezika, koje me ionako nisu interesovale, zavrsile su se neslavno, kao prvo morala sam poceti da radim jer skolarina nije bila ni malo pristupacna a doslo je do izmena pa ni otac nije mogao da mi pomaze, a i skola se proslavila gbitkom licence, pa sve u svemu, ono sto nisam ni zelela nisam ni zavrsila. Tek one devojke koje su izgurale i tu 3 godinu, nisu ni dobile diplomu, krace smo za 4-6.oooe.
Mislim da mi nista vezano za inostr.i simbol 9-te/Strelca nije u domenu mojih interesovanja, dakle ne bih isla nigde "preko"..
Da li sam zaradjivala, ko i svi koji uspeju da zarade za hranu, odecu..ako mislis na to..

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Eoja taj Uto Feb 16, 2010 1:56 pm

Nisam mislila da te uvrijedim, ali sama si rekla da ''ne vidjeh ni paru od svog rada'', nešto u tom stilu. Ja ti napisah ono što jeste, a ti se se uvrijedila.

Never mind....

Zbogom.

Eoja

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Uto Feb 16, 2010 2:02 pm

Eoja ::Nisam mislila da te uvrijedim, ali sama si rekla da ''ne vidjeh ni paru od svog rada'', nešto u tom stilu. Ja ti napisah ono što jeste, a ti se se uvrijedila.

Never mind....

Zbogom.
Uvredljivo je kada neko zeli da ti pomogne samo ukoliko je po njegovom. Nisi me Ti uvredila, sada i jesam u nezavidnoj poziciji, nemam skolu i moram ti reci mnogo je lepo kada zaradjujes/dok sam zaradjivala svojim rukama.. bounce
Pomenula si skolu, odnosno ono sto mi se istice kroz natal, a ja tih interesovanja iskreno nisam imala kao profesiju..a sada ga i ne mogu ni zavrsiti! Da nije bilo prepreke oko novca, zavrsila bih ga pa opet ako bih zaradjivala od toga, ulozila u ono sto me iskreno zanima.. Smile

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Uto Feb 16, 2010 3:37 pm

Tanjice, za tebe je važnan ne svakodnevni posao, obaveze, nego nešto više, ostvarenje ambicija kroz karijeru,koja potom donosi novac.

Mila, 9. kuća je i duhovnosti i kako je tu Neptun umešao prste, onda bi to moglko biti i kroz neko duhnovno učenje,ili kroz nešto što ima veze sa poslom koji je vezan za nadahnuće, kao što je umetnost,ples ili moda. Osećaj za lepotu i sklad poseduješ i trebala bi to da koristiš da bi došla do zarade.
Mene ne čudi što nisi do sada radila, jer u ovoj kombinaciji Venere i Neptuna nema praktičnosti . Mđutim, ti imaš vladara Ascedenta Marsa u Devici, koji je radan, marljiv i u stanju da se zadržava na detaljima, da uloži i fizički napor, onda će ti on pomoći u poslu koji je vezan za detalje i sl. Za tebe je Mila, važno da radiš, da si aktivna, da trošiš svoju energiju na svakodnevne aktivnosti.
Pretpostavljam da te je tranzitni Saturn u poslednjih više od dve i po godine ometao da dođeš do posla i da to još uvek radi.

Ono što je za tebe bitno da sagledaš šta bi to mogla da radiš i u šta treba da ulažeš. Moje mišljenje je da je to kretaivan posao i da može imati veze i sa javnošću,ili udurživanjem partnerstvom, mislim zajedno sa partnerom, jer je signifikator Venere Jupiter u konjukciji sa Dc.-om.
sunny

Natalna karta mog oca:
http://www.fotorola.com/uploads/5df8f9144c.jpg

Filip:
http://www.fotorola.com/uploads/df40930d7d.gif

Astrotanja

Broj poruka: 3852
Godina: 49
Datum upisa: 22.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Uto Feb 16, 2010 3:49 pm

Astrotanja ::Tanjice, za tebe je važnan ne svakodnevni posao, obaveze, nego nešto više, ostvarenje ambicija kroz karijeru,koja potom donosi novac.

Mila, 9. kuća je i duhovnosti i kako je tu Neptun umešao prste, onda bi to moglko biti i kroz neko duhnovno učenje,ili kroz nešto što ima veze sa poslom koji je vezan za nadahnuće, kao što je umetnost,ples ili moda. Osećaj za lepotu i sklad poseduješ i trebala bi to da koristiš da bi došla do zarade.
Mene ne čudi što nisi do sada radila, jer u ovoj kombinaciji Venere i Neptuna nema praktičnosti . Mđutim, ti imaš vladara Ascedenta Marsa u Devici, koji je radan, marljiv i u stanju da se zadržava na detaljima, da uloži i fizički napor, onda će ti on pomoći u poslu koji je vezan za detalje i sl. Za tebe je Mila, važno da radiš, da si aktivna, da trošiš svoju energiju na svakodnevne aktivnosti.
Pretpostavljam da te je tranzitni Saturn u poslednjih više od dve i po godine ometao da dođeš do posla i da to još uvek radi.

Ono što je za tebe bitno da sagledaš šta bi to mogla da radiš i u šta treba da ulažeš. Moje mišljenje je da je to kretaivan posao i da može imati veze i sa javnošću,ili udurživanjem partnerstvom, mislim zajedno sa partnerom, jer je signifikator Venere Jupiter u konjukciji sa Dc.-om.
sunny
Nisam do sad radila nista vezano za detalje(sem sporta gde sam inspirisana detaljima i najduze ostala), ali sam radila od 18god.do pre par godina, naravno menjajuci poslove po potrebi. I naravno sve su to poslovi u kojima vlada rutina, rutina je dobra ali ne ona u kojoj ne mozes da izneses svoju kreativnost, koja te tacnije blokira.
Nema prakticnosti, to je tacno..ali se ljdui i pored toga verno bave onim sto vole.. sunny Ali svoju neprakticnost mozes okrenuti u prakticno samo ako zaista volis ono sto radis, a ja zavrsih srednju ekonomsku study
Hvala, Astrotanja.

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu