30. 03. Mesec je u Raku u trigonu sa Neptunom u Ribama

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

30. 03. Mesec je u Raku u trigonu sa Neptunom u Ribama

Počalji  Astrotanja taj Pet Mar 30, 2012 1:07 am

30.03. Mesec ulazi u Raka i pravi trigon sa Neptunom u Ribama. Obratite pažnju na vaše snove, jer postoje mogućnost da budu proročki, da nagovesti buduća događanja. Oni koji budu budni u prvim satima posle ponoći mogu osetiti pojačanu intuiciju, ili imati izraženu maštu, ili kreativnost. Sada se suptilnije i emotivnije doživljavaju stvari, osećanja su nežnija tananija, a odnosi sa drugima obojeni osećanjima, intuitivnim razumevanjem. Opustiti se , sanjarite, maštajte, jer je moć imaginaciuje ogromna i može vam pomoći da privučete ono za čim vam duša čezne.

Osobe koje su ekstrasenzibilne, ili poseduju neke psihičke moći, sada će jače da doživljavaju i koriste svoje talente, ili posebne sposobnosti, intuiciju, ili vidovitost i to pre u snu. A sutra i preksutra posvetite se svojim najbližima, porodici, jer je Mesec u Raku pravo vreme za rešavanje porodičnih stvari i posvećenje domu i porodičnim odnosima, ili pak nekom kreativnom radu. cyclops

Natalna karta mog oca:
http://www.fotorola.com/uploads/5df8f9144c.jpg

Filip:
http://www.fotorola.com/uploads/df40930d7d.gif

Astrotanja

Broj poruka : 4037
Godina : 51
Datum upisa : 22.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Re: 30. 03. Mesec je u Raku u trigonu sa Neptunom u Ribama

Počalji  Arijaaa taj Pet Mar 30, 2012 1:26 am

Tanja ubola si u centar. Tek me je veceras stigla neka tuga od prije par dana kad mi je bivsi rekao da se ozenio. Mislila sam da me je proslo, ali nije... Sad

Arijaaa

Broj poruka : 87
Datum upisa : 31.08.2011

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Pet Mar 30, 2012 11:14 am

Arijaa, pripremi se ti uskoro za novu ljubav, koja će nadam se biti srećnija, jer ti dispoztor Venere Uran aprila, maja pravi sekstil sa Venerom, a ovog proleća i Jupiter će ti biti u trigonu sa Venerom. Mesečevi tranziti su brzi i kako ti je Mesec bio u konjukciji i na vrhu prve, sigurno da je bilo tuge i vraćanja na prošlost. Nova događanja u bliskoj budućnosti donose mogućnost da doživiš nešto što nisi do sada, a kako ti Saturn tranzitira petom, to bi mogao biti neko ko je ili dosta stariji od tebe, ili ozbiljan, odgovaran. sunny

Natalna karta mog oca:
http://www.fotorola.com/uploads/5df8f9144c.jpg

Filip:
http://www.fotorola.com/uploads/df40930d7d.gif

Astrotanja

Broj poruka : 4037
Godina : 51
Datum upisa : 22.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Arijaaa taj Pet Mar 30, 2012 6:35 pm

Hvala Tanja puno!!! Ja samo zelim da se ovaj forum ne ugasi, jer mi mnogo znaci. I love you

Arijaaa

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  sara taj Sub Mar 31, 2012 9:00 am

sunny...da, bilo bi dobro da pratiš tranzit jupitera u biku kada napravi trigon s natalnom venerom, vjerujem da će ti donijeti nešto novo i da ćeš to skoristiti, to je stvarno plodno razdoblje za neka ljubavna ostvarenja, a to što ti se dečko oženio pa to ti je normalno, tipična karakteristika ve u 8. polju, barem jednu ozbiljnu vezu moraš izgubiti, iskusiti to iskustvo, da bi ušla u novo, zamisli da za tu ve mora postojati razlog transformacije...e, pa stvarno... Question tu VE moraš doro osvjestiti i težinu polja u kojoj se ona nalazi (joj, da mi se vratiti nazad, šta bi sve učinila, kakvu bi transformaciju napravila), doista svima kojima nam se nalaze planete u 8. i 12. polju, taj položaj treba dobro osvjestiti, jer je to težak položaj planeta, kako u 12. još je teži u 8. polju, kako su ovi skloni osami, polačenju u sebe, introvertirani su, da bi izbjegli to, moraju težiti aktivnostima na vani, posebno sportskim, kroz druženje, tako i ve u 8. polju nesmije biti sklona ranjivosti i patnjama, a ona je tome sklona, zato i je u 8. polju, ona tu ide u nepotrebnu dubiozu i razmišljanje, opterećujući se time, pojačava taj osjećaj, time što se kaže "sama sebi ponovno baca lopte u mrežu", treba težiti obaveznoj Transformaciji, preobrazbi kao pozitivno rješenje, težiti promjeni raspoloženja, treba biti vesela venera, prema prošlim ranjivim iskustvima imati pozitivni stav...što bi bio čovjek bez životnog iskustva? bezveze! Rolling Eyes Laughing

Poslednji put izmenio sara dana Pet Sep 14, 2012 12:44 pm, izmenio ukupno 3 puta

sara

Broj poruka : 179
Datum upisa : 09.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Arijaaa taj Sub Mar 31, 2012 1:49 pm

sunny...da, bilo bi dobro da pratiš tranzit jupitera u biku kada napravi trigon s natalnom venerom, vjerujem da će ti donijeti nešto novo i da ćeš to skoristiti, to su stvarno plodne godine za neka ljubavna ostvarenja, a to što ti se dečko oženio pa to ti je normalno, tipična karakteristika ve u 8. polju, barem jednu ozbiljnu vezu moraš izgubiti, iskusiti to iskustvo, da bi ušla u novo, zamisli da mora postojati razlog transformacije...e, pa stvarno... Question tu VE moraš dobro razraditi (joj, da mi se vratiti nazad, šta bi sve učinila), ja kažem svima (iako, amater sam) kojima se nalaze planete u 8. polju i 12. polju, taj položaj treba dobro osvjestiti, kao što sam primjetila da je težak položaj planeta u 12. još je teži u 8. polju, kako su ovi skloni osami, polačenju u sebe, introvertirani su, da bi izbjegli to, moraju težiti aktivnostima na vani, posebno sportskim, kroz druženje, tako i ve u 8. polju nesmije biti sklona patnjama, a ona je tome sklona, zato i je u 8. polju, i njima se opijati, to nikako "sama sebi bacati lopte u mrežu" treba težiti transformaciji, promjeni raspoloženja, prema prošlim iskustvima imati pozitivni stav, što bi bio čovjek bez životnog iskustva? bezveze! Rolling Eyes Laughing

[/quote]Ma puna peta kuca donosila mi je uvjek desavanja na ljubavnom planu i to za par zivota i ta desavanja su me omela da rijesim mnogo bitnija pitanja (to tek sad sa punih 30. god. shvatam) kao sto je zavrsetak studija. A VE sam itekako osjetila jer u decembru 2003. mi je pukla prva duga veza, taj raskid sam jako tesko podnjela, mada tu bol ja povezujem i sa SA koji je prolazio kroz prvo polje koje je u raku a MO u natalu pravi 9 aspekata pa se to sve nagomilalo da sam mislila da cu jedva da prezivim., tad mi se vratio i bronhitis koji sam imala kao dijete.
A VE u vodoliji je specificna, voli da voli ali ne u braku.
A kako mislis da VE u 8. moram razraditi? Ja sam je do sad tumacila da je u 9. zato sto je na kraju 8. pa mi je bilo nekako lakse da povjerujem da je u 9.

Arijaaa

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  sara taj Sub Mar 31, 2012 2:04 pm

sunny...pa, po životnim iskustvima u simbolici ve u određenim poljima, znati ćeš da li je u 8. ili 9. polju, ako je u 8. polju općenito pročitaj sve o tome po forumu što govore o tome, dakle iz svojih i drugih iskustava procijeni, s obzirom na znak i polje u kojem se našla, znat ćeš šta trebaš mjenjati kod sebe, da li promjenu vlastitog ponašanja ili što već nešto drugo, u tom smislu mislim da simboliku položaja planete razradiš, da što manje stradavaš u tome polju, da nisi ranjena, u smislu da ti manje veze pucaju i da budu stabilnije...a ako je u 9. polju, tim bolje, s tim poljem je već lakše, tražit će odmora u putovanjima, učiti, sresti ljubav na fakultetu ili putovanju, željeti upoznati druge ljude, što je i karakteristika ve u vodenjaku, ali ako je u 9. polju onda je ona tu veselija i konstruktivnija... Laughing

sara

Broj poruka : 179
Datum upisa : 09.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 3:16 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma: