mars u zenskom horoskopu kao pokazatelj tipa muskarca

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: mars u zenskom horoskopu kao pokazatelj tipa muskarca

Počalji  Tanja1 taj Ned Jan 06, 2013 5:40 am

MARS U ŠKORPIONU – gleda smrti u oči

Mars je ovde vrlo jak jer se nalazi u sedištu. Krasi ga: odlučnost, borbenost, mobilnost u opasnim siuacijama. Ne beži od opasnosti - prkosi, smeje se smrti, jedini smrti sme da pogleda u oči - nema kompromisa. Ove osobe imaju veliku dozu samokontrole i potencijane surovosti i destruktivnosti. Za njih je poraz ravan propasti, smrti. Oni prosto ne umeju da izgube. Jako su fizički izdržljivi imaju puno snage (zbog mišića Marsa). Vole oružje i dobro barataju oružjem. Često su u situacijama izazova ili koje nisu želeli. Sudbina ih odvuče na takvo mesto gde bivaju ranjeni ili nekog ranjavaju. Ovo je položaj za odličnog ljubavnika. U sexu su to jaki muškarci, posesivni, potentni.... itd...

Ovo je sve tacno... moj tip muskarca... Smile

Poslednji izmenio Tanja1612 dana Čet Jan 17, 2013 3:18 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Tanja1

Broj poruka : 118
Datum upisa : 22.04.2012

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: mars u zenskom horoskopu kao pokazatelj tipa muskarca

Počalji  Vita83 taj Ned Jan 06, 2013 12:26 pm

Niko nešto posebno ne hvali ovaj moj Mars u djevici, koji je dispozitor mog vladara 7. kuće Saturna u škorpiji. Kažu dobar je za administrativne poslove, računovodstvene, planiranje, tehnika, crtanje, pisanje, nešto specijalističko, usko-stručno, pa i kritičar. Da, da, a on svakako opisuje i mene, a ne samo mog budućeg supruga, i ja sam kritična, gunđalo, a bavim se stručnim i adminstrativnim poslovima, papirologijom, a ovaj Mars je dobar i za ljude koji se bave nekim zanatom ili pružaju usluge. Kako je meni u 4. kući potičem iz porodice u kojoj su se svi bavili s očeve strane pružanjem nekih usluga u okviru svojih zanimanja. Very Happy

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu