mars u zenskom horoskopu kao pokazatelj tipa muskarca

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: mars u zenskom horoskopu kao pokazatelj tipa muskarca

Počalji  Tanja1 taj Ned Jan 06, 2013 5:40 am

MARS U ŠKORPIONU – gleda smrti u oči

Mars je ovde vrlo jak jer se nalazi u sedištu. Krasi ga: odlučnost, borbenost, mobilnost u opasnim siuacijama. Ne beži od opasnosti - prkosi, smeje se smrti, jedini smrti sme da pogleda u oči - nema kompromisa. Ove osobe imaju veliku dozu samokontrole i potencijane surovosti i destruktivnosti. Za njih je poraz ravan propasti, smrti. Oni prosto ne umeju da izgube. Jako su fizički izdržljivi imaju puno snage (zbog mišića Marsa). Vole oružje i dobro barataju oružjem. Često su u situacijama izazova ili koje nisu želeli. Sudbina ih odvuče na takvo mesto gde bivaju ranjeni ili nekog ranjavaju. Ovo je položaj za odličnog ljubavnika. U sexu su to jaki muškarci, posesivni, potentni.... itd...

Ovo je sve tacno... moj tip muskarca... Smile

Poslednji izmenio Tanja1612 dana Čet Jan 17, 2013 3:18 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Tanja1

Broj poruka : 118
Datum upisa : 22.04.2012

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Vita83 taj Ned Jan 06, 2013 12:26 pm

Niko nešto posebno ne hvali ovaj moj Mars u djevici, koji je dispozitor mog vladara 7. kuće Saturna u škorpiji. Kažu dobar je za administrativne poslove, računovodstvene, planiranje, tehnika, crtanje, pisanje, nešto specijalističko, usko-stručno, pa i kritičar. Da, da, a on svakako opisuje i mene, a ne samo mog budućeg supruga, i ja sam kritična, gunđalo, a bavim se stručnim i adminstrativnim poslovima, papirologijom, a ovaj Mars je dobar i za ljude koji se bave nekim zanatom ili pružaju usluge. Kako je meni u 4. kući potičem iz porodice u kojoj su se svi bavili s očeve strane pružanjem nekih usluga u okviru svojih zanimanja. Very Happy

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  lilyrose taj Pon Apr 03, 2017 6:46 pm

MARS U VAGI: nema čvrstine, uglađenost, rad u rukavicama
Mars je ovde loš jer je u izgonu - nema veliku snagu, uglavnom ne radi za sebe već za druge. Ove osobe ne znaju da odbrane svoje interese, popustljivi su, neistrajni, bez inicijative. Karakter im je bez prodornosti, čvrstine, samopouzdanja. Emotivni su, tolerantni, ne vole sukobe i svađe i u životu idu linijom manjeg otpora. Važno im je jedino da im je lepo i prijatno. Jedina žica im je kada je pravda i istina ugrožena. Dobar je za advokate i pravnike. Ovaj položaj ukazuje na probleme kroz brak - mnogo sukoba, pa i razvoda.SEX: potreba za intimnim vezama je jaka, pa će biti dosta problema. Više osoba izgleda da je seksi nego što ima strasti. POSLOVI: Važno je jedino da joj je lepo i prijatno. Ne dokazuje se. Jedino je može pokrenuti kada je pravda i istina ugrožena. NA LJUBAVNOM PLANU žena najverovatnije neće sresti pravog MUŠKARCA. Traga za idealnim.Aspekt razvoda braka. Problemi sa jajnicima. Obično su joj svi muškarci stvarno lepi, ima kontakte sa (Blizanci, Vaga, Vodolija).

Kad svemu ovome dodam Veneru u Jarcu koja je u kvadratu s Marsom u Vagi(doduše orbis jeste 6 stepeni i separacioni je, ali mislim da ipak djeluje...) - nije ni čudo što nemam sreće u ljubavi... što neću sresti pravog muškarca, niti se realizirati kroz brak (a ni kroz djecu)... pa čak i da sam se udala, razvela bih se (to odavno tvrdim, čak i bez nekog velikog znanja astrologije...)...
Sve u svemu, baš tužno .... a tako se i sama osjećam... nit sreće ni zadovoljstva... (ni u čemu...)
lilyrose

Broj poruka : 73
Datum upisa : 27.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  sputana taj Pet Maj 12, 2017 2:39 pm

Lilly, za jednog strelca sa podznakom u vodoliji, previse ocajavas bre, a uopste nije tako strasno! Smile Jesi razmisljala o odlasku u inostranstvo, daljem obrazovanju? To bi ti moglo doneti uspeh a koliko vidim i muskarca i to kvalitetnog Smile
sputana

Broj poruka : 96
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  lilyrose taj Pet Maj 12, 2017 9:08 pm

A kako ti molim te znaš da li je strašno ili nije.
Misliš da kad imaš 48 godina i ostaneš sam, nemaš ni djece, ni obitelji, da si život potrošio na pogrešnu osobu, misliš da to nije strašno?
Možda i nije, ali bome nije ni veselo ni zabavno.
A razmišljati s maltene 50 godina otići u inozemstvo... pa šta ću tamo? Ovdje imam posao od kojeg zarađujem tako da mogu od toga da normalno, pristojno živim (to mi je još jedino donekle ok u životu...)

Što se obrazovanja tiče, završila sam fakultet i nije da baš imam neke ambicije za još nešto više... a i što će mi iskreno...?

Ah...  Rolling Eyes
lilyrose

Broj poruka : 73
Datum upisa : 27.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  logos taj Sub Maj 13, 2017 12:59 am

sputana ::Lilly, za jednog strelca sa podznakom u vodoliji, previse ocajavas bre, a uopste nije tako strasno! Smile Jesi razmisljala o odlasku u inostranstvo, daljem obrazovanju? To bi ti moglo doneti uspeh a koliko vidim i muskarca i to kvalitetnog Smile

Nije jasno na osnovu kojih astroloških argumenata si to zaključila jer je ovako isuviše naivno i bez imalo astrološki stručnih činjenica i bez smisla? Ipak je ovo astrološki forum na kome se zaključci uglavnom dokumentuju i samo tada imaju smisao i osoba kojoj su upućeni ih može usvojiti i ponekad svoj problem razumeti i prebroditi ga. Poenta je razumevanje i istina preko kompleksne materije zvane astrologija.

Dakle, treba voditi računa o svakoj napisanoj reči ma kako ona izgledala bezazleno naročito ako nema uporište u astrološkim argumentima.

logos

Broj poruka : 451
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics