aspekti koji ukazuju na neverstvo

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

aspekti koji ukazuju na neverstvo

Počalji  tara888 taj Uto Jul 03, 2012 7:24 pm

U natalnoj karti kod muske osobe, sklonost ka neverstvu pokazuje izazovni aspekt Urana sa Mesecom. Dok, u natalnoj karti kod zenske osobe indiciju ka neverstvu otkriva izazovni aspekt Urana sa Suncem. Zanimljivo je da tranzit Urana prema jednom od ova dva nebeska tela (svetla), ukazuje na ocekivani period – prognozu kada ce se neverstvo manifestovati.
Volela bih da cujem vase komentare, saznanja Smile

tara888

Broj poruka : 7
Datum upisa : 19.06.2012

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: aspekti koji ukazuju na neverstvo

Počalji  venerica taj Uto Jul 03, 2012 11:39 pm

Moram priznati da su meni ovi izazovni aspekti Urana na Sunce i Mesec pre asocijacija na razvod, koji ne mora biti iniciran neverstvom nosioca pomenutog aspekta.

Osobe sa Sunce-Uran aspektom se, između ostalog, mogu okarakterisati kao samostalne, svoje, kao osobe koje insistiraju na nekoj vrsti lične slobode i koje ne trpe ograničenja. Moja bliska prijateljica ima SO90UR, vrlo je verna i posvećena osoba, ali usled neverstva supruga nepokolebljivo je istrajala da izađe iz tog braka. Nije osoba koja je sklona osciliranju u partnerskim odnosima, nije sklona ni histeričnim ispadima niti samoživosti, naprotiv, vrlo je smirena i staložena, i taj njen aspekat SO90UR se u potpunosti iskazao kroz njenu nepokolebljivu volju da istraje u teškoćama kroz koje je prolazila u toku razvoda. Osoba koja nije htela da laže pre svega sebe a potom ni partnera niti decu da će nakon neverstva supruga moći da nastavi da živi u tom braku. Ovo bi bilo moje, moram priznati i jedino blisko iskustvo sa napetim aspektom SO i UR.

U muškom natalu izazovan aspekt MO i UR takođe je jedan od pokazatelja razvoda, neovisno od neverstva. Kako Mo predstavlja emocije, dušu ovaj aspekat će svakako u izvesnoj meri doneti emotivne turbulencije, neku vrstu emotivne nestabilnosti i nesređenosti, što naravno može da rezultira i neverstvom. A može takođe da opisuje i ženu kao takvu u muškom natalu, kao što u ženskom natalu napet aspekt SO i UR delom opisuje njenog partnera.
Poznajem muškarca sa MO0UR, koji takođe nije sklon neverstvu, naprotiv, kao partner je pouzdan i lojalan, ali zato njegova partnerka je osoba koja insistira na izvesnom stepenu lične slobode i nezavisnosti. Smile

venerica

Broj poruka : 172
Datum upisa : 01.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  tara888 taj Sre Jul 04, 2012 2:10 am

Ali ja uzimam u obzir i to da Uran moze biti i cuvar braka. Meni vrlo bliska osoba ima sl. aspekte meseca trigon uran, mesec kvadrat saturn, ali druga stvar je sto ja sada njega malo tako i dozivljavam (venera mu je u vagi, a moja u skorpiji, sve vam je jasno Twisted Evil) ali  slazem se sa tobom da to moze pre ukazati na razvod nego neverstvo. Mada smatram da je za to dovoljno pogledati i 12 kucu ( tajne) i vrh sedme kuce, pa ukoliko je u ribama, vodoliji, blizancima, takodje je dovoljan pokazatelj paralelnih veza ili tzv. izleta. Pretpostavljam da i 5 kuca moze dosta toga reci po tom pitanju.

Poslednji izmenio tara888 dana Pon Jul 15, 2013 12:55 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

tara888

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  darling09 taj Sre Jul 04, 2012 10:53 am

Neki kazu neptun u sedmoj...
imam isti..ali nisam bas od nevernih

darling09

Broj poruka : 5
Godina : 34
Datum upisa : 24.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Marinko taj Pet Jul 06, 2012 1:36 pm

tara888 :: Ali ja uzimam u obzir i to da Uran ( tradicionalista) moze biti i cuvar braka.

Jel može neko pojašnjenje u vezi sa boldovanim delom?

Marinko

Broj poruka : 2
Datum upisa : 17.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  sladjana taj Pet Jul 06, 2012 2:42 pm

Saturn je tradiconalista a ne Uran, koliko ja znam...
Za neverstva treba gledati Ne i Ma i Ve....i povezanost sa 5 kucom ili 12 , 5 kuca zabava, 12 tajne ....

sladjana

Broj poruka : 123
Datum upisa : 21.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  tara888 taj Pet Jul 06, 2012 3:48 pm

Izvinjavam se, mali propust, procitah na netu da Saturn bez obzira kakvi su aspekti sa Uranom moze sacuvati brak Rolling Eyes

tara888

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Vita83 taj Sre Dec 19, 2012 3:46 pm

U mom natalu sve pršti od nevjerstva:
- vladar 12. u 5. - Me u sco
- vladar 5. u 4. - Ve u vir
- Ve90Ne
- Ma90Ne
- Mo0Ne

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Buby30 taj Sre Jan 02, 2013 4:19 pm

hm tema...

Moja venerica u 12k u jarcicu..
Radi kvadratic sa Saturnom u 8k u vagi
Ve kvadrat Pl isto u 8k u vagi...

Jel ovo mogu biti pokazatelji nevjerstva... Embarassed

Buby30

Broj poruka : 11
Datum upisa : 02.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  mrgud78 taj Čet Apr 04, 2013 9:07 am

Ja sam okoncala svoj brak kada sam slucajno naisla na dokaz o neverstvu m og supruga. Varao me je dugo sa komsinicom, mojom prijateljicom. Mogu da postavim natal, pa da iz mog primera pronadjemo neke smernice. Ne znam kada je to sve tacno pocelo ali mozda mi pronadjemo zajedno. Inace ima istine u tome da ce tranzit Ur ka svetlima otkriti neverstvo. Uran mi je tranzitirao preko Meseca u to vreme i pravio kvadrat na Sunce. Mogu da postavim i njegov natal ali bez kuca jer ne znam tacno vreme rodjenja.
Inace u natalu imam Mo120Ur Mo90Ne So120Ur

mrgud78

Broj poruka : 52
Datum upisa : 25.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Strijelac taj Čet Dec 19, 2013 4:59 pm

Neptun na ascedentu, jak Mars (Lav), slaba Venera (Djevica), napadnut Mjesec, evo ti jednog primjera tipičnog švalera

http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&gif=astro_2gw_03_n.50277.23578.gif&res=100&va=&cid=oetfilejyYv5G-u1379511613

Strijelac

Broj poruka : 52
Datum upisa : 13.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 6:39 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma: