PET TIBETANACA

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

re

Počalji  IVA taj Sre Sep 14, 2011 2:14 pm

Dunja ::hej,jel mogu ja da pitam nesto??

radim ove vezbice vec nedelju dana,i odlicno se osecam,zaista!!! bas osecam da mi je dobro,a i stomacic je poceo da mi se zateze Razz to jest,cela sam pocela da se zatezem,sto je i dobro..
hvala unapred..Smile)

i ja sam se osecala oteceno, i spavalo mi se po celi dan. te vezbe u stvari nisu bas lake i sigurno da imas blagu upalu misica, to su efikasne vezbe....ne osecas da su teske...a rade.... probaj da radis za pocetak 2-3 puta nedeljno , dok ne osnazis misice. a pritisak je od vode i ovog vremena......
znaci smanji malo....2 puta nedeljno.....da se odmoris , ok Very Happy Very Happy

IVA

Broj poruka : 420
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: PET TIBETANACA

Počalji  Dunja taj Sre Sep 14, 2011 3:32 pm

ma,ok,imam ja upalu misica blagu,i evo popila sam andol sada...a nije meni problem fizicka aktivnost...zato sto idem i u teretanu,tako da je moje telo naviklo na to.bas pre nego da pocnem da ih radim isla sam u teretanu neko vreme,pa sam prestala jer nemam vremena trenutno za toliko odsustvo od par sati..zato sam se i obradovala kad sam vidla ove vezbice koje ce da mi uzmu samo 5-10 min vremena dnevno..Smile tako da moji misici nisu bas toliko atrofirali od ne vezbanja..Smile

ali,hvala ti sto si podelila svoje iskustvo samnom,koje je ocigledno bilo isto Laughing

pozzz

Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

re

Počalji  IVA taj Sre Sep 14, 2011 8:46 pm

Dunja ::ma,ok,imam ja upalu misica blagu,i evo popila sam andol sada...a nije meni problem fizicka aktivnost...zato sto idem i u teretanu,tako da je moje telo naviklo na to.bas pre nego da pocnem da ih radim isla sam u teretanu neko vreme,pa sam prestala jer nemam vremena trenutno za toliko odsustvo od par sati..zato sam se i obradovala kad sam vidla ove vezbice koje ce da mi uzmu samo 5-10 min vremena dnevno..Smile tako da moji misici nisu bas toliko atrofirali od ne vezbanja..Smile

ali,hvala ti sto si podelila svoje iskustvo samnom,koje je ocigledno bilo isto Laughing
pozzz

,i ja idem u teretanu i fitnes...a yogu sam probala letos,,kad teretana nije radila..
pa sam imala to zataezanje u misicima...od teretane pumpas misice a ovde ih teglis....
nadji neke vezbe yoga od 15-20-30min na youtubu, celi cas...mozda ce ti vise prijati nego samo ove vezbe:)

IVA

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Dunja taj Čet Sep 15, 2011 1:44 am

nisam ja rekla da mi ne prijaju ove vezbe!! NAPROTIV!! osecam se odlicno!! moje je interesovanje samo postalo vece za to sta i kako se prepoznaje kao pomak!!

Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

re

Počalji  IVA taj Čet Sep 15, 2011 2:42 am

Dunja ::nisam ja rekla da mi ne prijaju ove vezbe!! NAPROTIV!! osecam se odlicno!! moje je interesovanje samo postalo vece za to sta i kako se prepoznaje kao pomak!!

ok ok ok Smile Smile i ja radim jogu i odusevljena sam Smile

IVA

Nazad na vrh Ići dole

re

Počalji  IVA taj Pet Okt 28, 2011 9:18 pm

IVA ::
Dunja ::nisam ja rekla da mi ne prijaju ove vezbe!! NAPROTIV!! osecam se odlicno!! moje je interesovanje samo postalo vece za to sta i kako se prepoznaje kao pomak!!

ok ok ok Smile Smile i ja radim jogu i odusevljena sam Smile
odlican video:

IVA

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 4:59 am

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole