Help!

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Help!

Počalji  jelena1777 taj Ned Nov 04, 2012 1:13 pm

Poštovani...evo dugo već čitam forum ali se nisam priključila do sada...malo mi duže treba Very Happy ...ono što me zanima je slijedeće ako mi netko može vidjeti...naime u zadnje dvije godine generalno sam se počela mijenjati. Puna sam nezadovoljstva, frustracija i želje da svoj život korijenito izmjenim. Znam da su tranziti u pitanju, tj. konjukcija Plutona i mog Asc...Uran u Ovnu, makar sam zadnja dekada...Saturn koji me je terorizirao iz VAge dvije i pol godine???? Uglavnom...želim sve promijeniti i ne mogu od toga odustati...da li to čini Pluton? Uran...tko?
Ujedno sam se totalno zaljubila prije dvije godine u osobu koja ima SMČ na mojoj Veneri, u 12. kući u Djevici ima Plutona, Mjesec, Jupiter, Urana, a ja u 8 kući u Djevici...imam Marsa(konjukcija sa njegovim Mjesecom), Urana i Plutona. On ima Mars u 4 kući na mom Asc....7 kuća mu je u Ovnu, tamo mu je Saturn...ja sam starija 2,5 godine od njega...i tamo mu je i SMČ točno na mom Suncu i Veneri...koliko je ovo karmički predodređeno...želim iz tog pobjeći, a ne mogu!!!
Kako loše tranzite učiniti manje teškima i da li se uopće mogu izbjeći...što raditi u slučajevima kada su neke sile jače od našeg razuma i mogućnosti da stvari gledamo racionalno....ne znam da li ću dobiti odgovor, ali ako dobijem, biti ću jako zahvalna...i da forum je super, dugo ga pratim, a trenutno sam kako rekoh baš u nekom skučenom prostoru iz kojeg bih htjela pobjeći....hvala.

jelena1777

Broj poruka : 1
Datum upisa : 03.11.2012

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu