21 12 2012

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

21 12 2012

Počalji  astromaestro taj Ned Nov 18, 2012 5:09 pm

prođe vrijeme šrođe rok... eto mene skok na skok...
Ok nisam ništa dugo pisao, pa da se javim....
naime, pokupio sam neke informacije za koje prije nisam znao pa da ih šaljem dalje..
u stvari, nije ništa novo... dakle to će kao početi 20 i trajati do 23 12 2012...
naime ta tri dana kada se bude prolazilo kroz centar galaksije, će na zemlji biti totalni mrak, i navodno ništa neće raditi što radi na struju...
ako je vjerovati ovoj osobi, mislim da je dovoljno ok da ne mulja http://www.youtube.com/watch?v=L2q9cXKhgTg&feature=fvst
ima još toga ali potražite sami..
preporućujem da se te dane ostane doma da se meditira i moli, ili što već mislite da je ok...
ima nekaj i o illuminatima, jer oni kao vjeruju da je to fakat kraj ili kaj već..
naime otvaranje olimpiskih igara sa onim bizarnim pričama o starom babilonu i sl... potvrđuju samo to da oni i dalje vrte svoj film...
da .. jedan drugi izvor mi veli da će tob kao trajati 3 sekunde i da će se svima debelo zavrtjeti u glavi i sve će nekako poćeti izgledati na kratko kao da se gleda kroz iskrivljeno ogledalo, ono koje iskrivljuje odraze... mislim da ona prva verzija ima smisla ono o tri dana potpune tame, koja je prouzrokovana elek.mag. zračenjem koje dolazi iz samog centra galakcije.. naime tad sunčev sustav, a i mi sa njime prelazimo kroz, ajmo reć, horizont centra galaksije, i počinjemo se penjati kao kad sunce izaže na horizontu i kreće prema vrhu neba u podne.. Tako i mi sad obavljamo taj prolaz... svi izvori vele da ljudi prelaze iz 3 dimenzije svijesti u 4 dimenziju svijesti i ta tri dana označavaju doslovce kraj tj. početak drugog ciklusa. ima varijacija koje vele da je time označen i kraj kaliyuge perioda.. ali ima vremena..
nažalost ulazimo u katarzu koja će trajati još 18 godina, zaključno sa 2030 godinom ,kada dolazi inibiru i tada, nakon prolazka nibiru, dio čpvječanstva ostaje tu na zemlj, a dio odlazi na nekakve 2 planete negdje drugdje, gdje počinju priću ili nastavljaju priču, gdje su stali..
naime nakon nibirua 75% ljudi će nestati oko 2030g. to isto vrijedi i za isti postotak biljnog i životinjskog svijeta.. navodn se i more diže za 3 do 4 m... tako da nek9i dijelovi planete tonu... bit će potresa i sl.. no namanji postotak ljudi će stradati od elementanih nepogoda.
nakon 2012 2012 godine će se navodno početi otkrivati i raspadati sve što postoji na lažima i manipulaciji... i ljudi koji nisu podigli svojuduhovnu svijest neće moći preživjeti u toj 4 dimenziji svijesti, jer im tijelo neće moći izdržati.. nitko neće znati zašto ljudi umiru, ali to je vjerojatno od tog što sam spomenuo...
navodno illuminati i njihovi pijuni će to sve htjeti iskoristiti i pustit će kao nekakve viruse pa će tvrditi da je to od toga... no to je manipulacija.. prijetit će se ratovima i sl...
bla bla bla..
ah da.. navodno će se pojaviti i vanzemaljci koji će nuditi spas tako što će ljudima nuditi da ih odvezu nekamo na sigurno.. to je navodno laž, navodno se radi o reptilima koji skupljaju ljude za robove ili što već.. ima i gorih stvari od toga... dakle ne vožnji u letećem tanjuru..
toplo preporučujem knjigu koja se zove zemljine promjene i 2012 poruke od utemeljitelja od sal rachele...

astromaestro

Broj poruka : 39
Godina : 53
Локација : Zagreb
Datum upisa : 03.11.2009

Pogledaj profil korisnika http://astromaestro.webnode.com/

Nazad na vrh Ići dole

Re: 21 12 2012

Počalji  gorangrrr taj Čet Jun 13, 2013 1:24 am

očekujem sad kalndar nekih drugih indijanaca za propast sveta.Very Happy

gorangrrr

Broj poruka : 11
Datum upisa : 13.06.2013

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  astromaestro taj Čet Jun 13, 2013 4:02 am

nema potrebe sve se razvija onako kako treba.. papa sotonist.. kao i ratzinger... dolaze komete i gle čzda dolazi nibiru, koji se zove apophis...   od 2029 do 2036 a po nekima od 2021 do 2036...  a ima ih koji tvrde da se i sad može vidjeti blizu sunca...  http://www.youtube.com/watch?v=jf7h-SSDSE8  apophis je boh podzemlja pakla u egipćana...a kako se zove ekvivalent u naše doba???

astromaestro

Broj poruka : 39
Godina : 53
Локација : Zagreb
Datum upisa : 03.11.2009

Pogledaj profil korisnika http://astromaestro.webnode.com/

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 5:25 am

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh