pogresan korak

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

pogresan korak

Počalji  blueday36 taj Sub Jan 05, 2013 4:29 pm

Dragi moji, postovanje, imam par pitanja i nadam se da ce neko moci da mi da konkretan odgovor. Razvela sam se pre 7 godina i imam dva decaka iz prethodnog braka. Uslovno nemam los zivot, ali u ljubavi nikako nemam srece. Da li cu naci i kada nekog sa kim bih mogla da budem u bracnoj zajednici>??
Da li mi je sudjena obostrana ljubav ili mi je sudjeno sa imam prolazne veze i vezice ??unapred hvala

Poslednji izmenio blueday36 dana Ned Jan 06, 2013 2:12 am, izmenjeno ukupno 1 puta

blueday36

Broj poruka : 1
Datum upisa : 31.12.2012

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: pogresan korak

Počalji  Vita83 taj Sub Jan 05, 2013 6:28 pm

Ja nijesam kompetentna, ali evo... Ako sam dobro vidjela, ti si blizanci/rak, sa Mjesecom u lavu i Saturnom u raku u 1. polju, prvi muž je bio karmički partner, ali takve veze obično ne traju, još je Saturn u kvadratu sa Uranom, pa je do razvoda moralo doći, još je So180Ne, Ve180Ne. Deveta kuća - drugi brak je u vodoliji i nastavlja se u ribama, Uran u škorpiji u petoj kući, a Neptun u strijelcu u 6., drugi partner bi mogao biti prijatelj ili ga upoznaješ preko prijatelja, možda kolega, mada bi sa ovim položajem bi više odgovarala vanbračna zajednica ili pomirenje sa bivšim, pa da se više ne vjenčavate. Very Happy Uran u petoj daje i da je jedno od djece pilot, bavi se nekim novotarijama, ili živi u vanbračnoj zajednici.

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu