Fizički izgled bračnog druga

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Fizički izgled bračnog druga

Počalji  SaraBg taj Pet Mar 01, 2013 12:53 pm

Vita83 ::Nema ti natalne karte.

Izgleda je isteklo, evo sad je opet aktivno Smile). Nadam se da ces videti pre nego istekne Smile

SaraBg

Broj poruka : 5
Datum upisa : 26.02.2013

Pogledaj profil korisnika http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&gif=astro_w2gw_0

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Vita83 taj Pet Mar 01, 2013 2:14 pm

Samo da znaš da ja nijesam astrolog, samo se igram i znam ponešto.

Tebi je 7. u škorpiji, što opisuje partnera koji je crn i srednjeg rasta, sa možda nekim mladežom na tijelu ili ožiljkom. Vladar 7. u 3. je Mars u raku, što govori o partneru iz drugog grada ili države, možda druge nacije ili vjere, kojeg možda upoznaš i na nekom putu. On je vjerovatno situiran ili mu je novac jako važan ili se bavi ekonomijom što potvrđujem time što je Mars u konjukciji sa vladarem 2. kuće. Mars u raku u 3. može ukazati i na neke verbalne svađe u okviru porodice. To je sve što znam protumačiti. Very Happy

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  SaraBg taj Pet Mar 01, 2013 2:21 pm

Hvala puno Vita na trudu Smile

SaraBg

Broj poruka : 5
Datum upisa : 26.02.2013

Pogledaj profil korisnika http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&gif=astro_w2gw_0

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  sputana taj Ned Mar 03, 2013 12:18 am

Vita83 ::
Sputana, za tvog suđenika bih rekla da će biti crn i srednjeg rasta, upoznavanje je na javnom mjestu, Me60Ju, pa ćete biti usklađeni, dobro je što su u povoljnom aspektu vladar 1. i 7. kuće, brak zbog trudnoće ili iz velike ljubavi. Mislim da će se on baviti nekim humanim poslom, humanitarni, socijalni radnik ili ljekar.
Very Happy
A po čemu si zaključila da će ovaj moj biti prijatnog izgleda? Smile

hm, cudno mi to za humanitarca, inace sam clan humanitarne organizacije ali te ljude ne gledam na takav nacin, mada opet nikad se ne zna Smile
rekla sam prijatan izgled zbog sa 60 mo, mora dati prijatnost, omeksati saturna Smile a u pravu je Astrotanja, zapostavili smo ma, tvoj je u devici, sto znaci opet sitnija gradja ali konjukcija sa ve ume da popuni i da lepotu ili bar sarm Smile a sto se tice psiho profila mars tu daje marljivu, metodičnu, istrajnu i analitičnu osobu. U cetvrtom polju, covek domacin, rodoljub.. A i perfekcionista ce biti garant, jedino ovaj kvadrat sa ne mi se ne svidja, a imam ga i ja..

sputana

Broj poruka : 94
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Vita83 taj Ned Mar 03, 2013 11:03 am

Ni meni se ne sviđa što je dispozitor vladara 7. kuće - Mars u djevici u kvadratu sa Neptunom, to kao da će biti u njemu neke poročnosti, prevare ili umjetnički talenat. Jedino ako Me60Ma ne izvuče situaciju. Mada možda bude druge vjere ili nacije, oće Neptun da da stranca, pa bude neslaganja njegovih oko toga. Još je meni vladar 7. Saturn u konjukciji sa vladarem 3. tj. njegove 9., pa to može biti stranac ili će imati neke veze sa inostranstvom. Smile

Vita83

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  sputana taj Ned Mar 03, 2013 1:51 pm

Ni meni se ne sviđa što je dispozitor vladara 7. kuće - Mars u djevici u kvadratu sa Neptunom, to kao da će biti u njemu neke poročnosti, prevare ili umjetnički talenat. Jedino ako Me60Ma ne izvuče situaciju. Mada možda bude druge vjere ili nacije, oće Neptun da da stranca, pa bude neslaganja njegovih oko toga. Još je meni vladar 7. Saturn u konjukciji sa vladarem 3. tj. njegove 9., pa to može biti stranac ili će imati neke veze sa inostranstvom. Smile

ja kazem ne svidja mi se, ali svaki aspekt moze da se preokrene pozitivno, Sanja Peric kaze da taj aspekt daje posebne ljude, natprosecne, velike umetnike Smile a koliko ja znam, Ne je simbol katolicanstva, a meni je u 7, a 7 u strelcu, tako da se nadam da ce i ovaj moj imati nesto strano, drugacije Smile

sputana

Broj poruka : 94
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Vita83 taj Ned Mar 03, 2013 2:19 pm

Da, da, da, samo što je sva prilika da će biti toliko kasno, ali bolje ikad nego nikad. Very Happy

Vita83

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tanja1 taj Uto Mar 12, 2013 11:20 am

Vita pohvale za temu cheers

Moja 7. pocinje u CA, MO u LE. Rak daje neki srednji rast, vitak, smedj, a opet lav misicav je ili mrsav, kosa naglasena. Sunce u Strelcu opet potvrdjuje smedju kosu, srednju visinu, moze znaciti i gojaznost ali i misicavost, daje specifican sarm. Mesec ima dosta inkonjukcija, da li se to gleda? Smile

Tanja1

Broj poruka : 118
Datum upisa : 22.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Vita83 taj Uto Mar 12, 2013 11:34 am

Vjerovatno ko oće što preciznije da opiše da gleda, ali ne treba ići toliko u detalje... Meni se čini da će tvoj biti visok, puniji, plav, sa širim ramenima, sav važan, popularan, omiljen u društvu. Very Happy

Vita83

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tanja1 taj Uto Mar 12, 2013 11:48 am

A necu da bude plav, ne volim plavusane i visoke, pa jos i debeo... Crying or Very sad ja bih ako moze jedan smedj ili crn, a zgodan? Very Happy Ovo ostalo je tacno - vazan, glavni u drustvu, to da tongue

Hvala ti flower

Tanja1

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Vita83 taj Uto Mar 12, 2013 11:50 am

Biće smeđ svijetle puti, a za takve se kaže plav. Laughing

Vita83

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tanja1 taj Uto Mar 12, 2013 11:52 am

Onda dogovoreno Very Happy cheers Zaboravih da napisem MO180VE to znaci da nece biti lep??? I MO90PL - to ne znam sta znaci... scratch

Tanja1

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Vita83 taj Uto Mar 12, 2013 11:54 am

Tanja1612 ::Onda dogovoreno Very Happy cheers Zaboravih da napisem MO180VE to znaci da nece biti lep??? I MO90PL - to ne znam sta znaci... scratch

Ne mora da znači Mo180Ve da neće biti lijep, ja baš mislim da oće, to možda govori o nekom njegovom ženskom društvu, a Mo90Pl, govori o njegovoj posesivnosti ili da malo teže pokazuje osjećanja, tako nešto ja bih rekla.

Vita83

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tanja1 taj Uto Mar 12, 2013 11:58 am

Ne mora da znači Mo180Ve da neće biti lijep, ja baš mislim da oće, to možda govori o nekom njegovom ženskom društvu, a Mo90Pl, govori o njegovoj posesivnosti ili da malo teže pokazuje osjećanja, tako nešto ja bih rekla.

Sve se poklapa... Idem sad da ga zaprosim, to je to bounce Very Happy

Tanja1

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Vita83 taj Uto Mar 12, 2013 12:01 pm

Tanja1612 ::

Sve se poklapa... Idem sad da ga zaprosim, to je to bounce Very Happy

Good luck!!! santa

Vita83

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  woman1 taj Pet Mar 15, 2013 11:51 pm

Može li neko da pogleda kako će da izgleda moj budući, nikako da ga dočekam Smile)
http://imageshack.us/photo/my-images/545/astrow2gw01dadaehp61602.gif/

woman1

Broj poruka : 9
Datum upisa : 14.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tanja1 taj Pon Mar 18, 2013 2:02 pm

woman1 ::Može li neko da pogleda kako će da izgleda moj budući, nikako da ga dočekam Smile)
http://imageshack.us/photo/my-images/545/astrow2gw01dadaehp61602.gif/

Izgledace ozbiljno, pomalo strogih crta lica, pravilnih, uspravan hod, tamnije kose, verovatno visok i mrsaviji. Izgledom ce ostavljati utisak pouzdane, kontrolisane osobe,pomalo vojnicki stav. Smile

Tanja1

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  vanja1983 taj Sub Mar 30, 2013 5:51 pm

Ako moze neko i meni da pogleda...

vanja1983

Broj poruka : 16
Godina : 33
Локација : beograd
Datum upisa : 23.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Antelope taj Sre Apr 10, 2013 1:15 am

I meni, i meni, i meni. Very Happy

http://s1327.photobucket.com/user/Antelope989/media/352d08b6-e5ff-47bd-b40e-ee3c91109a6e_zpsac5016a3.jpg.html

Antelope

Broj poruka : 17
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Camili taj Sre Avg 10, 2016 11:48 am

Dobar dan,

Zanima me opis drugog partnera iz moje IX k.

Ne mogu link sa slikom natalne da postavim. IX kuca pocinje u ribi, zavrsava se ovnom. Vladari neptun u V k. u strelcu, Jupiter u XII k. u lavu. Koilko sam upućena da treća kuća opisuje baš fizički izgled. Ona mi počinje u devici, završava vagom. Merkur je otišao u XI u blizancima a venera u X. u biku. Po ovome bih rekla da je muškarac srednje visine oko 180cm, smeđ, snažnije građe. Da li sam u pravu?

Hvala unapred

Camili

Broj poruka : 17
Godina : 37
Datum upisa : 07.08.2016

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 7:38 am

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3