Bolesti u kojim kućama?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Bolesti u kojim kućama?

Počalji  Rasheljka taj Sre Jan 09, 2013 7:41 pm

Pozdrav svima, zanima me u kojim kućama i kojim aspektima se vidi ako je netko bolestan? Ako netko ima neka slična iskustva pa da podijeli
Rasheljka

Broj poruka : 58
Godina : 33
Datum upisa : 06.01.2013

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: Bolesti u kojim kućama?

Počalji  sara taj Čet Jan 10, 2013 7:15 pm

Sklonosti ka bolesti gledaju se kroz šestu, osmu i dvanaestu kuću, pošto je tebi mjesec u ovnu u 6. kući mislim da si živahna osoba
koja stalno traži nekakvu akciju, ali vrlo promjenjivog raspoloženja, moguće da te oscilacije raspoloženja dovode do depresije, tim vise
što je on u t-kvadratu s merkurom i to me0so i mo90mars, … mjesec u ovnu je dosta tvrdoglav, hoće raditi onako kako on zamišlja i
uči se na vlastitim greškama, teško prihvaća savjet, imaš pomalo, kako bi se reklo, neukroćenu energiju…
s obzirom da ti je me i so u 12 kući, ne možeš iskazati svoju pravu sunčevu energiju, jer je so u vagi u padu i u 12 kući, a zbog
merkura ni jasne misli i riječi, prisutna usamljenost (so), zatvorenost u komunikaciji (merkur) i potištenost me90mo, povlačiš se od svojih
akcija ukoliko ne uspiješ, iako u sebi nosiš borbu, a s njihovom dispozicijom ve0sa u sco dolazi do vlastitog ograničavanja i posesivnosti, zadržavanja stanja i na području ljubavi ali i prijateljstva, otpuštanje i neograničavanje bilo koga ili prema bilo kome bi u mnogome
pomoglo, ono što se kaže život je kao rijeka i pusti neka samo teče, znači dati više slobode sebi i drugima…vladar tvog mo je ma u jarcu,
koji su u kvadratu i s njegovom dispozicijom sa0ve u sco, moglo bi se općenito reći da nepopustljivost, ograničavanje, posesivnost,
zbog čega unutar sebe doživljavaš određene konfuzije kojih se trebaš osloboditi i zamijeniti sa više popustljivosti, prilagođavanja,
otvorenosti i slobode prema drugima…

sara

Broj poruka : 179
Datum upisa : 09.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Rasheljka taj Pon Jan 14, 2013 5:57 pm

Hvala ti puno na trudu! Naime bila sam nesto kratko bolesna prije nekih 3 godine, pa me zanima koji planeti su mi donijeli tu bolest pa sad to malo istrazujem. Ako slučajno nesto vidiš ili saznas jako bi vijećnika tvoje mišljenje. Hvala jos jednom!
Rasheljka

Broj poruka : 58
Godina : 33
Datum upisa : 06.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics