Ponavljanje istog broja

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Ponavljanje istog broja

Počalji  Marijan500 taj Sub Jan 12, 2013 4:12 am

Pozdrav svima!

Ne znam gdje da svrstam temu,ali ako netko moze pomoci,bio bih zahvalan.

Svjestan sam astrologije,numerologije itd...Ima tu nesto...U mojem slucaju ako pratim cistu logiku i slijed dogadaja,definitivno mi netko treba pomoci objasniti...

Vec duze vrijeme me pratio broj 1234. Znaci,pogledam na sat 12:34, iznos na blagajni,novine,oglas na internetu i jos X slucajeva...Ali najvise sto me pokrenulo da to istrazim je sljedece...Radim u ducanu,otvorim novu kutiju M&M bombona i uzmem nasumce jednu vrecicu da ocitam bar kod radi cijene... I na POLEDINI tih bombona kod vremena proizvodnje veliki brojevi 1234 ! ! ! E to ne moze biti slucajno...Od svih kutija koje imamo itd. I ja bas primim za njih...

Uglavnom,u to vrijeme sam upoznao jednu curu,druzili se itd. I cijelo vrijeme me pratio 1234. Nakon nekog vremena smo se zblizili .... I od tada me STALNO sad prati broj 123! Gdje je nestala četvorka?

Opet nebitan slijed dogadaja i situacija. Dnevno najmanje 2 puta...Neki ce reci da je to fobija,pa stalno trazim brojeve...Nije tako...

Ocitam stanje robe 123 kom...Idem je nazvati,pogledam na telefon 01.23h ujutro...

Nesto se promijenilo,a ne znam sto...?

Ako netko zna nesto,neka pomogne...

Hvala unaprijed!

Marijan500

Broj poruka : 1
Datum upisa : 12.01.2013

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: Ponavljanje istog broja

Počalji  Rasheljka taj Sub Jan 12, 2013 7:20 am

E super tema. Inače imam isti problem. Uvijek pogledam na sat i ono 17:07 i 09:10. Ok rođena sam 09:10. 7 mi je uvijek bio sretan broj. Valjda. I sto god da pogledam uvijek su tu negdi te brojke. Mene isto zanima - ima li to nekog smisla? scratch

Rasheljka

Broj poruka : 58
Godina : 32
Datum upisa : 06.01.2013

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu