Vjecni student

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Vjecni student

Počalji  nikica taj Pon Feb 11, 2013 11:39 am

Nova sam na forumu koji me odusevljava, puno sam naucila i sama citajuci vase postove...uz uobicajenu temu ljubav prije svega me zanima da li ce se ikada moje studiranje zavrsiti, da li cu napokon imati diplomu u rukama. Nije stvar u ucenju vec u manjku motivacije. Pokusavala sam sama proucavati svoju kartu, znam da se gleda 9. kuca, ali nisam mogla dokuciti odgovor na to pitanje, pa eto, ako bi mi netko zelio izaci u susret. Hvala! Wink

nikica

Broj poruka : 20
Godina : 37
Datum upisa : 11.02.2013

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: Vjecni student

Počalji  nikica taj Pon Feb 11, 2013 11:47 am

Jos uvijek se borim da stavim natalnu kartu kako treba u potpis. Wink

nikica

Broj poruka : 20
Godina : 37
Datum upisa : 11.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tanja1 taj Pet Jun 28, 2013 1:38 pm

Zdravo!

Za slucaj da ti niko nije odgovorio jos uvek... a ja sam sad videla post.

Pa cini mi se da ces zavrsiti fakultet ali postoje tu aspekti koji ga otezavaju. Mars je u Aq ali ima otezavajuce aspekt, kv sa Ur i ink. sa Sa. Ur moze govoriti o naglim prekidima studija, a Sa otezava celu situaciju. Moraces se malo vise pomuciti da bi uspela u zavrsavanju studija. A Ve je u ink sa Ju, ne ocekuj srecu i uspeh da ce doci sami od sebe. Moraces da ulozis dosta truda i rada i znanja i onda ces uspeti. Zvezde ti nece dati diplomu na poklon, naprotiv da bi ti je dale zahtevaj trud i rad i zalaganje.

Nadam se da sam ti pomogla. Smile

Tanja1

Broj poruka : 118
Datum upisa : 22.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Zorica taj Uto Jul 02, 2013 11:18 am

Imas 3 aspekta koji te koce da dovrsis fakultet. Medjutim ja mislim da ukoliko stvarno zelis da to ucinis , tako ce i biti. Ti sebi mozes dati snagu i doci do cilja, ponekad se umoris pred ciljem . Pripazi malo na nacin zivota, na svoj bioritam, jer za ucenje ti treba da vodis zdrav i uredan zivot, da bi imala dobru koncentraciju. Potrudi se da zavrsis fakultet dok ti uran ne udje u 9 kucu jer tad mozes naglo prekinuti studije.

Zorica

Broj poruka : 249
Godina : 50
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 5:21 am

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh