Ajde da vas vidim sad :)

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Ajde da vas vidim sad :)

Počalji  ena1976 taj Pon Feb 11, 2013 8:04 pm

Situacija je sledeća:
Imamo natusa koji ima dete iz prethodnog braka. U braku je sa osobom koja takođe ima dete iz prethodnog braka. I imaju zajedničko dete.
Koje dete gledamo u kojoj kući horoskopa?
Da li idemo po starini, (što mi nema baš logike)?
Ako gledamo XI natusovu kuću kao V kuću partnera to bi trebalo da bude samo partnerovo dete, zar ne? A u kojoj onda kući gledamo zajedničko?
Da ne komplikujem više Smile Valjda ste me razumeli Shocked

ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: Ajde da vas vidim sad :)

Počalji  Vita83 taj Pon Feb 11, 2013 8:28 pm

Mislim da je zajedničko dijete sedma kuća, odnosno da je ona drugo dijete kod svakog.

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  ena1976 taj Pon Feb 11, 2013 8:34 pm

Vita83 ::Mislim da je zajedničko dijete sedma kuća, odnosno da je ona drugo dijete kod svakog.
Ajde da bude tako. Jel misliš onda da partnerovo iz prethodnog braka gledam u XI? Ili u IX kao treće dete?

ena1976

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Vita83 taj Pon Feb 11, 2013 8:38 pm

Gledaš ga kroz 11. kuću tvoju npr., jer je to njegova 5. tj. njegovo prvo dijete.

Vita83

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  sputana taj Uto Feb 12, 2013 5:51 pm

na osnovu stecenog znanja, a vezano za ovu temu, slazem se sa vitom, ali bi mogao jos neko da se ukljuci da to potvrdi ili demantuje Smile
i jos ovo, kapiram da ce moja deca biti nesto posebno, samo su mi `decje` kuce pune :p

sputana

Broj poruka : 94
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Vita83 taj Uto Feb 12, 2013 8:02 pm

Da, neka se još neko uključi. Moja peta kuća je uklještena i u njoj 4 planete, ali mislim da neću imati puno djece, jer mi je vladar 5. oštećen i u jalovom znaku - Venera na 29. stepenu djevice, Ve90Ne, Mo90Ve i Ve0Ma. Biću zadovoljna ako bude bar jedno, iako mi je želja uvijek bila dvoje djece. Very Happy

Vita83

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  ena1976 taj Uto Feb 12, 2013 9:23 pm

Hvala devojke. Znam da se partnerova deca gldaju u XI, ali me zbunila situacija, kad uz to još ima i druge dece.
Nisam ovo pitala za sebe, ja decu još uvek (nažalost) nemam Sad Ali gledajući vladara moje V na mom MC, ja bih od svog deteta mogla očekivati samo najbolje. Možda bi bio neki mali sportista Smile

ena1976

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  sputana taj Čet Feb 14, 2013 1:42 am

ena1976 ::Hvala devojke. Znam da se partnerova deca gldaju u XI, ali me zbunila situacija, kad uz to još ima i druge dece.
Nisam ovo pitala za sebe, ja decu još uvek (nažalost) nemam Sad Ali gledajući vladara moje V na mom MC, ja bih od svog deteta mogla očekivati samo najbolje. Možda bi bio neki mali sportista Smile

ne znam za sportistu ali mislim da ce biti pametan, produhovljen, obrazovan i ugledan, sav na mamu Smile ali verovatno i buntovan i nece prihvatati autoritete

sputana

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  ena1976 taj Čet Feb 14, 2013 11:22 pm

sputana ::ne znam za sportistu ali mislim da ce biti pametan, produhovljen, obrazovan i ugledan, sav na mamu Smile ali verovatno i buntovan i nece prihvatati autoritete
ljubi ga majka, sav na mene Smile
veruj mi da mi je svejedno kakvo će dete biti, samo da ga bude! ali sa ovako loši aspektima za brak i ljubav, verovatno ću morati da preuzmem stvar u svoje ruke i sama se potrudim da dobijem dete, a u ovoj našoj šugavoj zemlji još nije usvojen zakon da žena koja nema partnera može da uradi VTO i postane samohrana majka-sramota!

ena1976

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  sputana taj Pon Feb 18, 2013 12:32 am

ljubi ga majka, sav na mene Smile
veruj mi da mi je svejedno kakvo će dete biti, samo da ga bude! ali sa ovako loši aspektima za brak i ljubav, verovatno ću morati da preuzmem stvar u svoje ruke i sama se potrudim da dobijem dete, a u ovoj našoj šugavoj zemlji još nije usvojen zakon da žena koja nema partnera može da uradi VTO i postane samohrana majka-sramota![/quote]

pa dobro, nije toliko strasno, samo lici na vanbracnu zajednicu (mada ne mora da znaci ), al i tu se lepa deca prave Smile a sto se tice vto, opasan je za zdravlje, vrlo, sto knjishki sto iz ril primera..

sputana

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Zorica taj Čet Jul 25, 2013 3:01 pm

Evo i mog odgovora na ovu temu. U natalu svakog od roditelja decu gledamo od petog polja. Prvo dete 5 drugo 7 trece 9 i tako dalje. Ukoliko ima abortusa i njih ubacimo u natal i radunamo za dve kuce napred.
Partnerovo prvo dete je 11 polje,drugo partnerovo dete je 1 polje u natalu i tako dalje.Znaci zajednicko dete cemo gledati posebno u svkom natalu po redu koji mu pripada.Nemozemo ga gledati drugacije.

Zorica

Broj poruka : 249
Godina : 50
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 7:30 am

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh