Help mee..

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Help mee..

Počalji  Merisha taj Pet Feb 22, 2013 2:05 am

Molim Tanju ili nekog od vas da pogleda moju natalnu kartu. Rodjena sam 25.03.1987 u 08:40h . Njegov datum je 15.02.1982 . Otisao je bez reci,pred samo vencanje. Imali smo duzu vezu. Hocu li biti sa njim ili sta mi predstoji,molim da mi pogledate kucu braka,jer se ne razumem. Unapred zahvalna!

Merisha

Broj poruka : 3
Datum upisa : 19.02.2013

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: Help mee..

Počalji  ena1976 taj Sub Mar 09, 2013 5:43 pm

Moguće je da je UR taj koji je doneo odustajanje od venčanja obzirom da ti je prešao preko JU0SO (a JU je vladar tvoje VII) a on obično razbuca to što ne valja i to iznenada.
Nagađam, jer nisi navela mesto rođenja, a trebala si da napišeš njegove pune podatke da bi se mogla napraviti njegova karta

ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Merisha taj Ned Mar 10, 2013 3:36 am

Mesto rodjenja Pozarevac. Njegovo vreme rodjenja ne znam. Kakvog muza vidis u mom natalu... Hvala ti I love you

Merisha

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  ena1976 taj Ned Mar 10, 2013 10:06 pm

ono na šta me uvek asocira vrh VII u strelcu je da bi partner mogao da ima veze sa inostranstvom. pošto je JU u XI mogla bi ga upoznati preko prijatelja, a ozirom da imaš JU0SO rekla bih da se udaješ za nekoga sa kim si prvobitno bila prijatelj.

ena1976

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Merisha taj Čet Mar 14, 2013 3:58 am

Ena, I love you si.. Toliko mrzim inostranstvo Mad , je li to jedino asocira za vrh sedme u strelcu? A reci mi koja profesija partnera je u pitanju? .. pokusavam da naucim,ali ne ide mi,gde se to gleda ? .. Hvala ti.. si.. sta si ti u horoskopu? flower

Merisha

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  ena1976 taj Čet Mar 14, 2013 10:30 pm

Merisha ::Ena, I love you si.. Toliko mrzim inostranstvo Mad , je li to jedino asocira za vrh sedme u strelcu? A reci mi koja profesija partnera je u pitanju? .. pokusavam da naucim,ali ne ide mi,gde se to gleda ? .. Hvala ti.. si.. sta si ti u horoskopu? flower
Knjiški si primer osobe sa IX kućom u Jarcu, pa ne voliš inostranstvo Smile
O zanimanju partnera govori tvoja XII kuća (jer je to njegova VI) pa počni od znaka na vrhu XII
Ima otvorena tema, mislim da je naziv "u kom znaku će vam biti partner" ili nešto sl, pa pogledaj malo tamo..a moja natalna je u potpisu.
Savetujem ti da postaviš kartu u potpis jer ćeš tako pre dobiti pomoći pri tumačenjima

ena1976

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 7:59 am

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu