Aspekti koji ukazuju na povratak bivse ljubavi

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Aspekti koji ukazuju na povratak bivse ljubavi

Počalji  nikica taj Pet Mar 08, 2013 12:02 pm

Zanima me da li se u natalu moze vidjeti novi pocetak stare, bivse ljubavi...

nikica

Broj poruka : 20
Godina : 37
Datum upisa : 11.02.2013

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: Aspekti koji ukazuju na povratak bivse ljubavi

Počalji  **Bilja** taj Pet Mar 08, 2013 6:51 pm

neznam baš za natal, ali u solaru ja mislim da može... malo pregledaj teme, negdje sam vidila da ima ta tema.. Very Happy

**Bilja**

Broj poruka : 13
Godina : 33
Datum upisa : 12.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  ena1976 taj Pet Mar 08, 2013 9:33 pm

U natalu ne može! Natalna karta je u skup astroloških simbola, tj. raspored nebeskih tela u trenutku tvog rođenja.
Da bi mogla da tumačiš mogućnosti nekog dešavanja, u neko drugo vreme, potrebno je da koristiš neku od metoda predikcija (tranzite, direkcije, progresije...)

ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  mrgud78 taj Pon Mar 25, 2013 2:09 pm

Ja mislim da moze uopsteno da li ce biti vracanja nekoj ljubavi. Npr. Ako je 5 kuca u jarcu. Ali ce polozaj i aspekti Sa pokazati da li je u pitanju suzdrzanost u ljub.vezama, mali broj veza, stariji partneri ili vracanje staroj ljubavi.

mrgud78

Broj poruka : 52
Datum upisa : 25.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  vanja1983 taj Pon Mar 25, 2013 3:17 pm

Onako laicki, pretpostavljam da se iz natala uopsteno moze videti sklonost natusa ka vracanju starim ljubavima, odnosno neki obrazac koji ce se cesto ponavljati... U ovom slucaju, mozda to sto je vladar pete retro + sto mu je dispozitor u vodoliji (prekidi) u konjukciji sa marsom (burno, sukobi) i merkurom (reci, razmisljanje). Dobijamo svadje, uvrede, pa razmisljanje da li jezik bio brzi od pameti, pa akciju da se stvari isprave... Ali opet, ovo se cesto desava bez obzira na natalnu kartu...

Da, i ja mislim da samo tranziti mogu nesto da donesu i promene...

vanja1983

Broj poruka : 16
Godina : 33
Локација : beograd
Datum upisa : 23.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  mrgud78 taj Sre Mar 27, 2013 12:50 pm

I ja mislim da tranziti mogu doneti dogadjaj ili promene ali samo ako to sam natal podrzava. Ja sam na tel pa ne vidim natal ali kako je Vanja navela onda su tu samo prekidi, nista Ve ili Sa kao neka trajna ljubav ili povezanost

mrgud78

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  sara taj Sre Mar 27, 2013 5:20 pm

vraćanje stare ljubavi, ponovno obnavljanje prošle veze, gleda se s retrogradnim marsom, venerom i merkurom, te preko
retro. vladara 5. 7. kuće

sara

Broj poruka : 179
Datum upisa : 09.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  mrgud78 taj Sre Apr 03, 2013 10:48 am

Ja nemam retro Ve, Me ili Ma. Vladari 5 i 7 su Sa, Ju i Ne(r). Ali ovaj rNe nema veze sa tom ljubavi. Mada mislim da se treba razgraniciti o kakvom povratku se govori. Da li je to stalno prekidanje i nastavljanje iste veze, da li se ta veza nadogradjuje ili je posle svakog prekida/nastavka ista kao i pre toga. Ili se radi o ljubavi koja ni posle vise godina ne prolazi, bez obzira da li se veza nastavlja ili ne.
Planete koji bi pokazali tu povezanost su Ve, Sa, Pl...

mrgud78

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Zorica taj Sre Jul 17, 2013 3:26 pm

Na vracanje stare nove ljubavi pokazuju retro planete. Venera ako je retrogradna u blizancima, ribama, vagi daje povratak partnera i to vise od jednom. To je osoba koja se rastaje pa pati pa se vraca i sve tako...
Dispozitor 5 kuce ako je retrogradan (ali nije u kvadratu sa maleficima saturnom, uranom, neptunom plutonom i marsom) daje vracanje ljubavi ali u vezama pre braka. Nije dobro da u 5 kuci lice ima retrogradnog saturna jer ce se ta osoba vracati ali ce svaki put biti vece mucenje za onog koji ima saturn u 5 kuci . To je teska karma. Ako je taj saturn nedaj Boze u kvadratu sa drugim malefikom , taj sto se vraca svaki put skracuje zivot onom kome s evraca.
Dobar aspekt je kad je venera retro u trigonu sa dispozitorom pa makar je i saturn. Tad se posle svadje izmirenje dozivljava kao lek ...
Jak aspekt i tezak je retro venera u 5 kvadrat pluton. To ni dusmanima nebih zelela jer je to aspekt koji moze ugroziti zivot ali i ugroziti dete osobe.
Ako je lice bilo u braku i razvelo se gledamo dispozitora 7 kucu dali je dvojan gde se nalazi koja je planeta. naprimer ako je osoba rodjena u znaku vage sa podznakom ovan , a venera je u 7 kuci sa suncem ta osoba dva puta se udaje za istog muza.

Kad je osoba dva puta udavana , pa se razvede a zeli da joj se vrati drugi muz, treba da vidi aspekte vezane sa 9 kucom. Planete u 9 kuci i njihove aspekte ali i 11 kucu kao sledeci brak.

Zorica

Broj poruka : 249
Godina : 50
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  malamo taj Sre Jul 17, 2013 3:44 pm

Zorica ::Na vracanje stare nove ljubavi pokazuju retro planete. Venera ako je retrogradna u blizancima, ribama, vagi daje povratak partnera i to vise od jednom. To je osoba koja se rastaje pa pati pa se vraca i sve tako...
Dispozitor 5 kuce ako je retrogradan (ali nije u kvadratu sa maleficima saturnom, uranom, neptunom plutonom i marsom) daje vracanje ljubavi ali u vezama pre braka. Nije dobro da u 5 kuci lice ima retrogradnog saturna jer ce se ta osoba vracati ali ce svaki put biti vece mucenje za onog koji ima saturn u 5 kuci . To je teska karma. Ako je taj saturn nedaj Boze u kvadratu sa drugim malefikom , taj sto se vraca svaki put skracuje zivot onom kome s evraca.
Dobar aspekt je kad je venera retro u trigonu sa dispozitorom pa makar je i saturn. Tad se posle svadje izmirenje dozivljava kao lek ...
Jak aspekt i tezak je retro venera u 5 kvadrat pluton. To ni dusmanima nebih zelela jer je to aspekt koji moze ugroziti zivot ali i ugroziti dete osobe.
Ako je lice bilo u braku i razvelo se gledamo dispozitora 7 kucu dali je dvojan gde se nalazi koja je planeta. naprimer ako je osoba rodjena u znaku vage sa podznakom ovan , a venera je u 7 kuci sa suncem ta osoba dva puta se udaje za istog muza.

Kad je osoba dva puta udavana , pa se razvede a zeli da joj se vrati drugi muz, treba da vidi aspekte vezane sa 9 kucom. Planete u 9 kuci i njihove aspekte ali i 11 kucu kao sledeci brak.

ja sam vlasnik bogate palete retro planeta i vladar 7 i 5 i karme. meni se desava da kada sam sa nekim i jako zaljubljena u njega (sto je retko sa venerom u jarcu) ta veza nekako ne moze da uspe i uglavnom me nekako zaj..ava i ne shvata ozbiljno cak i ako je i on zaljubljen u mene. onog trenutka kad odlucim da odem iz te veze i kad se odljubim, tako pocnu da se javljaju, vracaju, pokusavaju da okaju svoje grehe (odjednom bi sve) ali- kasno marko na kosovo stize.. tad mi postaju smesni
uglavnom, svi moji bivsi mi se kad tad vrate ili bar se jave i obnove neki kontakt iz nekog razloga

malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Zorica taj Sre Jul 17, 2013 3:50 pm

Najveci uticaj na ceo horoskop ima konacni dispozitor horoskopa. Treba videti aspekte te planete i traziti put za resavanje svih situacija.

Zorica

Broj poruka : 249
Godina : 50
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Kalliopi77 taj Sub Okt 25, 2014 4:42 am

U mom slucaju tranzitna venera (vladar pete) u jarcu u 7 polju mislim da je donela obnovljenu komunikaciju sa bivsim deckom.
Nije doslo do obnavljanj veze ali smo svakodnevno u kontaktu.

Kalliopi77

Broj poruka : 2
Datum upisa : 09.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  mrgud78 taj Ned Avg 02, 2015 1:24 pm

Ja sam nakon 18 godina ponovo zapocela vezu sa starom ljubavi. Zivimo zajedno, imamo dete

mrgud78

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 11:21 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma: