Aspekti iz natala ostvareni u sinastriji

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Aspekti iz natala ostvareni u sinastriji

Počalji  Ivje taj Sre Mar 20, 2013 3:52 pm

Imate li iskustva kada neke aspekte iz natalne karte pronađete i u sinastriji sa nekom osobom? Koliko su jaki takvi aspekti?
U mome slučaju dečko u natalu ima kvadrat Sunca (ribe) i Neptuna (jarac) i također u našoj sinastriji imamo kvadrat njegovog sunca i moga neptuna (29 stupanj strijelca).
Također on ima u natalu opoziciju marsa (bik) i plutona (škorpija) kao i u sinastriji u opoziciji su njegov mars i moj pluton.

Ivje

Broj poruka : 3
Datum upisa : 20.03.2013

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: Aspekti iz natala ostvareni u sinastriji

Počalji  vanja1983 taj Sub Mar 23, 2013 5:05 pm

Evo ovako, ja cu da probam da ti odgovorim...Posto su Neptun i Pluton bas spore planete, njegovo Sunce i Mars prave te aspekte sa gomilom ljudi, odnosno sa svim pripadnicima par generacija gore-dole... Pogledaj da li se u sinastriji ponavljaju jos neki aspekti iz natala,a da je rec o medjusobnom kontaktu Sunca, Meseca, Marsa, Venere i Merkura. To bi moglo da bude znacajno. Ako nisam u pravu, nek me neko ispravi, ovo je bila cista logika, a ja sam pocetnik Smile)

vanja1983

Broj poruka : 16
Godina : 33
Локација : beograd
Datum upisa : 23.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  ena1976 taj Ned Mar 24, 2013 12:15 am

slažem sa sa Vanjom, očigledno je razlika u godinama između vas dvoje mala, obrati više pažnje na brže planete

ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Ivje taj Pon Mar 25, 2013 11:12 am

Hvala vam cure, a razlika je među nama cca 4 i pol mjeseca Smile ja u natalu imam konjukciju sunca i plutona u škorpiji a u sinastriji njegov pluton pravi konjikciju sa tom mojom konjukcijom Smile od ostalih aspekata nemamo se s čime pohvaliti ( on ne zna tačno vrijeme rođenja što otežava tumačenje).
Sunce (ribe) mu pravi kvadrat sa mojim neptunom (strijelac), njegova venera(retro u ovnu) ne aspektirana, njegov merkur (ovan) u kvadratu sa mojim marsom (jarac) i trigonu sa uranom (strijelac), njegov jupiter (vodenjak) sekstil moja venera (strijelac) i kvadrat moje sunce (škorpija)... postavila bih sliku ali ne dopušta mi forum Smile

Ivje

Broj poruka : 3
Datum upisa : 20.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 3:19 am

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma: