U kom znaku su osobe sa kojima se ne slažete? Koje su to aspekti u upor.?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

U kom znaku su osobe sa kojima se ne slažete? Koje su to aspekti u upor.?

Počalji  Astrotanja taj Sub Dec 06, 2008 7:48 pm

Primetila sam da me veoma privlače za druženje septembarske vage, ali da smo veoma različite i da taj odnos se ne završava srećno po mene.
Inače aspekti koji su me najvoše uznemirevali, uzbuđivala, izazvali osećaj povređenosti su Mars neke osobe na mom Mesecu, kao svađe Merkur na mom Marsu. Mad

Natalna karta mog oca:
http://www.fotorola.com/uploads/5df8f9144c.jpg

Filip:
http://www.fotorola.com/uploads/df40930d7d.gif

Astrotanja

Broj poruka : 4038
Godina : 51
Datum upisa : 22.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Re: U kom znaku su osobe sa kojima se ne slažete? Koje su to aspekti u upor.?

Počalji  Estera taj Sre Dec 17, 2008 6:15 pm

Osobe koje imaju Pluton,Saturn ili Mars na nečijem Asc ili vladaru Asc(obično deluju na fizičkom planu na nas),iste planete na Mjesecu(emotivno)Merkuru(problem u komunikaciji),pa ako su napeti aspekti prema vladaru naše 3.kuće..ima toga jako puno,ali ovisi o cijelom natalu,kako tko podnosi pritisak i da li je sklon svađi.Za takva pitanja je lako,samo treba izbjegavati konflikte,ali ako nam netko gadno aspektira Mjesec,to je već teže podnijeti.

Estera

Broj poruka : 7
Datum upisa : 04.12.2008

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  andjela pizelli taj Ned Feb 01, 2009 1:32 pm

stavila bih aspekte ispred znaka...

obavezno pogledam sinastriju svakoga sa kim stupam u kontakt..necu da se trosim na ljude,koji ce me povrijediti poslije izvjesnog vremena
isto tako ako vidim da ja za nekog nisma dobra,izbjegavam kontakt

eto izdvojila bih aspket kad se moj mjesec nadje u T kvadratu sa planetama druge osobea kvadrat cine malefici(saturn,uran,mars...)
zatim kad se moj mars nadje u opoziciji sa necijim saturnom,(sto sam jako osjetila od jedne zenske osobe na jednom forumu)
da ne pricamo o kvadratu venere i urana..itd..itd

andjela pizelli

Broj poruka : 25
Локација : montenegro
Datum upisa : 26.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Kocka je bacena taj Pet Feb 13, 2009 1:05 pm

To su definitivno device,cak je dovoljno i da bude ASC devica,ili mesec u devici...Ne znam da li je to zbog toga sto sam ja na ASC ribe,ali to su ljudi koji su me najvise povredili u zivotu i smatram ih potpuno emocionalno retardiranim ljudima!!!!

Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 31
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

vedrana

Počalji  vedrana taj Čet Feb 26, 2009 2:30 pm

Ne znam,ali kod mene su to lavice,mozda je to zbog moje venere u XII polju.Ali od najranijeg detinjstva
oduvek su mi "drugarice" bile u znaku lava.I veoma imam lose iskustvo.

vedrana

Broj poruka : 121
Datum upisa : 03.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Čet Feb 26, 2009 5:38 pm

Vedrana, vrh davaneste i gotovo cela dvanaesta ti je u Lavu, gde ti se nalazi i Venera. Julski Lavovima je Sunce bilo u tvojoj jedanaestoj i moguća su prijateljstva sa njima.
Takođe do prijateljstava je dolazilo jer je tvoja Venera pravila verovatno konjukciju sa Suncem, eventualnom Merkorom, koji nije daleko od Sunca, pa je mnogim Lavovima ili u Lavu, ili u Raku, Devici. Međutim kako je dvanaesta kuća tajni, one su skrivala nešto od tebe, a moguće je da osobe koje imaju planete u 12. kući budu i naši skriveni neprijatelji.
dok je sedma kuća između ostalog može da upućuje na otvorene neprijatelje, a ne samo partnere, posebno ukoliko su planete poput Marsa, Urana, Plutona i prave kvadrate,opozicije sa nekim našim planetama, posebno emocija, Venerom, Mesecom, Neptunom, ali i drugim planetama.

Natalna karta mog oca:

Filip:

Astrotanja

Nazad na vrh Ići dole

vedrana

Počalji  vedrana taj Čet Feb 26, 2009 9:19 pm

Da tanja,uglavnom su to bile neke tajne,predstavljale su se kako bih ja volela da jesu,
a ne kakve su im prave licnosti,pa posle izvesnog vremena,pokazu pravo lice.A pokusacu da razmotrim
moje VII polje.pozz

vedrana

Broj poruka : 121
Datum upisa : 03.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DzindzerSumadinka taj Sub Sep 18, 2010 3:26 am

Najvise me nerviraju zene Strelci, Vodolije, Device, Bikovi,Vage i Skorpije pogotovo ako su duple. U tim znakovima su rodjene neke od zena koje nikada ne bih mogla ocima da vidim - iako sam i sama Devica (srecom Lavica u podznaku). To su osobe koje su me povredile najvise puta u zivotu i kojima to nikada necu oprostiti. No

DzindzerSumadinka

Broj poruka : 20
Локација : Beograd
Datum upisa : 17.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  jassna taj Ned Sep 19, 2010 3:33 am

Ne zelim nikoga da uvredim, naravno da je celi natal bitan, ali napisacu svoje iskustvo..

Device ne varim, makar ove koje mene okruzuju..Ne umeju da sanjaju, a kada primete da neko sanja imaju potrebu da ga poliju hladnom vodom, previse su oprezne, ta preterana opreznost i u poslu i u medjuljudskim odnosima me iritira, svo to sitnicarenje, preracunavanje, nemaju dubinu, ne dozvoljavaju da ih ponese strast (ne mislim tu samo na ljubav), nikako da se cele daju nekome (ili necemu)..Najcesce nemaju smisla za umetnost i lepe stvari, a moj zivot se vrti oko toga..I brate mili, mnogo vole da kritikuju, da namecu pravila, stalno neka pravila kada su oni u pitanju, neke silne forme i formalnosti, a ja sa ovim mojim kolericnim Marsom i Uranom na Ascedentu to ne trpim..

I mnoge, ali mnoge od njih su me povredile, jedna je iz porodice..

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Ned Sep 19, 2010 12:43 pm

Oprostiti nije lako, a zahteva i da se suočimo sa sopstvenim egom, ali kada se naučimo da praštamo, onda veliki teret sa naše duše, ili našeg emotivnog prtljaga biva oslobođen, pa lakše putujemo dalje, sa većim unutrašnjim mirom. sunny

Natalna karta mog oca:

Filip:

Astrotanja

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Rebeka taj Ned Sep 19, 2010 4:58 pm

U vatrenim znakovima gotovo uvijek.
To ne znači da ne volim vatrene znakove, baš naprotiv, obožavam ih i redovito me privuku, ali jednostavno loše završi.

Rebeka

Broj poruka : 46
Godina : 25
Datum upisa : 28.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  malkav taj Sre Jun 15, 2011 6:33 pm

voda

malkav

Broj poruka : 93
Godina : 40
Локација : zemun
Datum upisa : 11.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  venus_pisces taj Sre Jun 15, 2011 11:26 pm

Evo i da ja kazem po koju heheh Smile

Meni na primer ( mozda ce delovati suludo) ali jako idu na nerve vodolije ... a ja dupla vodolija!! heheh Smile... znaci uopste ne mogu da se uklopim sa drugim vodolijama, vecito nalecem na onaj tip vodolije koji su totalno otudjeni, ludaci na neki nacin, koji istuci svoju veliku pamet non stop...a o muskarcima vodolijama da ne govorim,uopste me ne privlace cak me iritiraju.... mislim da je kod mene konkretno jaci znak riba u natalu, zato sto su mi licne planete tu u stelijumu a i puna mi je 12 kuca (sto je prirodno polje riba) pa mi samim tim leze vodeni znaci,konkretno skorpije ...sa njima imam idealan odnos bilo prijateljski, poslovni ili ljubavni...svaki moj momak je ili bio skorpija ili je imao nesto u tom znaku...svaka prijateljica mi ima neki vodeni mesec i nesto u sco...Konkretno mislim da ljudi koji imaju kompatabilan mesec sa nasim ,odnos super funkcionise a ako su tu neki kvadrati ( npr od urana ili saturna,neminovni su konflikti).

Kad gledam sinastrije, najbitnije su mi odnosi medju licnim planetama...koliko su ugrozeni i da li su uopste.

Vidim da se povela prica o devicima...ja za sad nemam negativnih iskustava, uspevam nekako sa njima ali je cinjenica da su jako teske i kad imaju neke svoje zute minute, umeju da ubiju u pojam...me nervira sto kad ulaze u raspravu sa nekim,ne biraju reci, u stanju su da ti saspu takve gadosti u facu,da ti ne bude dobro posle...i nekako ne mogu da skapiram njihov nacin pokazivanja emocija i shvatanja istih uopste...ne mogu reci da nisu emotivne ali mozda su pomalo povrsne.

venus_pisces

Broj poruka : 72
Datum upisa : 03.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  draga taj Čet Jun 16, 2011 10:59 am

cao svim! ja sam uglavnom imala lose odnose sa blizancima i devicama.....( ja sam u znaku blizanac a u podznaku devica What a Face ) merkur mi je strasno gadno postavljen, a mama i sestra su mi blizanci a tata devica....inace tatino sunce pada u u porednom horoskopu na moj ascedent , a njegova konjukcija meseca i venere je u opoziciji sa mojom konjukcijom marsa i venere.....njegova peta kuca pocinje u biku Razz i eto ti haooosa u kuci!

draga

Broj poruka : 52
Godina : 39
Локација : beograd
Datum upisa : 27.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  draga taj Čet Jun 16, 2011 11:12 am

ejjj sada vidoh ...mama ima konjukciju meseca i neptuna u opoziciji sa mojom konjukcijom marsa i venere....sve bolje i bolje.... Basketball cherry

draga

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  venus_pisces taj Čet Jun 16, 2011 12:56 pm

draga ::cao svim! ja sam uglavnom imala lose odnose sa blizancima i devicama.....( ja sam u znaku blizanac a u podznaku devica What a Face ) merkur mi je strasno gadno postavljen, a mama i sestra su mi blizanci a tata devica....inace tatino sunce pada u u porednom horoskopu na moj ascedent , a njegova konjukcija meseca i venere je u opoziciji sa mojom konjukcijom marsa i venere.....njegova peta kuca pocinje u biku Razz i eto ti haooosa u kuci!

Malo sam bacila pogled na tvoju kartu, nadam se da nemas nista protiv Very Happy
Tobom bi trebao da vlada merkur zbog tvog asc u devici i So u blizancima...ali kao sto kazes dosta je lose postavljen zbog opozicije sa mesecom i uranom i kvadratom sa saturnom. Mislim da kod tebe preovladava vodeni element u karti,evo zasto to kazem...Mo u skorpiji (iako je on u padu tu) u konj sa uranom, takodje jaka 8 kuca (koja je po prirodi skorpijska i vodena)... trebalo bi po ovome da ti vise leze vodeni znaci a i da se ti sama vise vodis kroz emocije nego kroz razum.... kod mene je slicno,meni vladar asc uran koji pravi samo kvadrate na ve,mo,ma a taj stelijum u ribama i plus imam jaku 12 kucu...naravno da imam karakteristika vodolije ali nisu u tolikoj meri izrazene,zato me iritiraju osobe sa znakom ,asc ili bilo cim u vodoliji...ne umem sa njima. Verovatno i tebi zbog loseg merkura ne prijaju ljudi koji su kao ti odnosno kojima takodje vlada merkur.

venus_pisces

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  malamo taj Čet Jun 16, 2011 12:59 pm

venus_pisces,
i ja imam slicno iskustvo. vodolija sam, a nikad me nisu privlacile vodolije. imam jednu drugaricu vodoliju koja je jako slicna meni pa se slazemo, a sve ostale drugarice su mi skorpije (bez obzira sto su vodolije i skorpije u kvadratu. valjda zbog mog ac-a u raku) i sa njima imam jako lepa i dugotrajna prijateljstva, jos od osnovne i srednje skole. takođe, slazem se i sa muskarcima skorpijama, vise sa onima koji imaju ac ili stelijum u skorpiji.

malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  draga taj Pet Jun 17, 2011 12:42 pm

cao venus!!!!
evo sam i ja tebi malo zvirnula u natal....mislim da se dobro slazes sa skorpijama jer ti je neptun u jedanaestoj kuci prijateljstva super aspektovan sa plutonom iz osme kuce...a posto ti je pluton na kraju osme kuce i deveta ti pocinje u skorpiji....one te pozitivno transformisu i uticu na tvoju veru i duhovnost....te skorpije mozda mogu biti druge vere,u nekom smislu stranci ili obrazovane osobe....
ja se nadam da sam bar u vezi necega u pravu... Cool puno ti hvala na tumacenju moje karte cyclops

draga

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  draga taj Pet Jun 17, 2011 12:49 pm

merkurovska deca mi uopste ne prijaju...ali mi ih zivot staaaaalno servira , pocevsi od porodice , prijatelja , ljubavi...ali polako ucim kako sa njima, najbezbolnije! Rolling Eyes kada upotrebim saturna u svoju korist tj.kada sam stalozena , ne brzam, emocije NE DAJ BOZE DA PRORADE, hladne glave ,kao sa komsijama Very Happy
POZDRAV!!!!!!!!!

draga

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  venus_pisces taj Sub Jun 18, 2011 12:18 am

draga ::cao venus!!!!
evo sam i ja tebi malo zvirnula u natal....mislim da se dobro slazes sa skorpijama jer ti je neptun u jedanaestoj kuci prijateljstva super aspektovan sa plutonom iz osme kuce...a posto ti je pluton na kraju osme kuce i deveta ti pocinje u skorpiji....one te pozitivno transformisu i uticu na tvoju veru i duhovnost....te skorpije mozda mogu biti druge vere,u nekom smislu stranci ili obrazovane osobe....
ja se nadam da sam bar u vezi necega u pravu... Cool puno ti hvala na tumacenju moje karte cyclops

U pravu si itekako Smile ... neke skorpije su mi mnogo pomogle po pitanju neke moje zivotne filozofije i zivotnog puta a dosta njih je iz inostranstva...ja imam nogo prijatelja stranaca a neki od njih su skorpije Smile ... mada, uglavnom su mi skorpije bitne za moj ljubavni zivot...jake ljubavi koje sam do sada imala su bile upravo sa njima...odgovara mi senzualnost koju poseduju iako umeju malo i da udave nekad...al prosto mi prijaju kao i svi vodeni znaci Smile... sa vazdusnim znacima nemam puno dodirnih tacaka iako bi trebalo da se uklope sa mojim ascedentom i suncem...mada, ja uvek kazem...gde ti je mesec u kom polju i znaku,mozda moze da te opise mnogo vise nego sam ascedent..a i meni je mesec planeta sa najvise aspekata...mozda i zato sebe najvise pronalazim kroz znak riba, u vodoliji sem sunca i ascedenta nemam nista a i vazdusni element mi je deficitan u natalu Very Happy ... kazu da treba gledati sta ti manjka u natalu pa traziti osobe koje bi to mogle da popune...al sta vredi kad sa vazdusnim znacima ja ne mogu na duze staze Smile

venus_pisces

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 5:05 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu