komentar

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

komentar

Počalji  dobrilabgd taj Sre Jul 31, 2013 5:11 pm

Opsti komentar....potpuno sam slomljena i iscrpljena Crying or Very sad 

http://imageshack.us/photo/my-images/546/kjw.gif/

dobrilabgd

Broj poruka : 7
Datum upisa : 10.03.2013

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: komentar

Počalji  ena1976 taj Sre Jul 31, 2013 6:36 pm

Saturn draga Dobrila.
Imaš na ovom forumu baš puno o njegovim tranzitima, pa ti preporučujem da ih pročitaš

ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  dobrilabgd taj Čet Avg 01, 2013 4:41 pm

Citala sam, ali mi se nesto ne uklapa.
Pored preispitivanja, raskidanja sa losim stvarima u zivotu i ostalih pretumbacija koje Saturn donosi, imam i tranzit Saturna na natalnu Veneru (koja je u 12 kuci). Za to sam procitala da donosi tradicionalni brak....? Obzirom na moju izmorenost i iscrpljenost, malo mi ne ide ovo tumacenje...ili sam ja pogresno procitala.
Uz sve to, za koji dan putujem...pa me hvata jeza zbog Saturna Neutral 

dobrilabgd

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  ena1976 taj Čet Avg 01, 2013 7:08 pm

Pozicija vladara VII u XII nije baš sjajna, ali dobro... Natalno ti VE/SA nisu u aspektu. Trebalo bi pogledati da li imaš još neki pokazatelj za brak, ali to zahteva vremena...
Simbolika SA je velika... Generalno, može tranzit on preko vladara VII da probudi kod osobe osećaj odgovornosti i želju za stabilnošću, pa da se odluče za brak, ali ume kod ljudi koji su u braku da donese i teškoće pa i razvod.
Svedok sam da kod osoba koje nisu u braku, SA0VE ume da donese probleme, zahlađenje odnosa, pa i prekid veze, a čest je i povratak bivših ljubavi... a da ne navodim sad pojavljivanje osoba u simbolici SA ili sa osobinama SA jer ne bi bilo kraja mom tekstu...

ena1976

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  dobrilabgd taj Pet Avg 02, 2013 12:01 pm

Znam da nije sjajna. Koliko znam donosi tajnu vezu koja prerasta u brak (bez papira) i problem nalazenja partnera ili partnera koji je vec zauzet....blagi uzas.

Sto se tice Saturna i veza, doneo mi je veliko zahladjenje...mada zahladjenje odnosa je pocelo pre dve godine. Sada mi je doneo pored teske komunikacije i zahladjenje u intimnim odnosima, i to zahladjenje dolazi sa moje strane...
Volela bih negde da procitam oko pojavljivanje osoba sa osobinama SA, ako mozes da mi preporucis neki tekst ili da mi napises u kratkim crtama.

dobrilabgd

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  ena1976 taj Pet Avg 02, 2013 7:48 pm

Može se desiti da iz neke tajne veze uđeš u brak, to se slažem. Ali za papir je zadužen JU, a on pravi lep aspekt na tvoju VE. Normalno je da mi (ASC) ne vidimo ono što je iza nas (XII kuća) pa si zato naišla na tumačenje "problem pronalaženja partnera".

Jasno je da si prolazila kroz težak period, obzirom da ti je SA tranzitirao XII kućom, pa prelazio preko ličnih planeta PL (ako ga gledamo kao vladara ASC) i SO, i da još prolaziš obzirom da je na VE koja je dispozitor tvog SO i da se hladiš jer kvadrira MO... i još će trajati obzirom da će kvadrirati i MA uskoro... Ne znam šta bih ti rekla... možda da pročitaš knjigu "Veličanstveni Saturn"...
Simbolika SA je skoro pa beskonačna, počevši od one, da kažem "osnovne" tipa muškarac u znaku Jarca, pa ozbiljan, odgovoran, naizgled hladan, stariji muškarac... može to biti neko saturnovsko zanimanje i svašta nešto osim toga... stvarno imaš dosta o SA na ovom forumu, pa kreni da čeprkaš Smile 

ena1976

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  dobrilabgd taj Sub Avg 03, 2013 12:58 am

Hvala na razjasnjenju. Bacam se na citanje. Verovatno mi dosta toga nece biti jasno, pa cu se opet javiti sa nekim pitanjem.
Uh...razbija ovaj Saturn...opsti utisak mi je kao da nosim neko tesko breme na ledjima i ne mogu da ga se otarasim.
Znaci, bice sve gore u vezi...pa raskid.

Posto se razumes mnogo bolje od mene, moram jos nesto da te pitam tj da proverim. Drugarica koja mi je gledala natal rekla mi je da sam buduceg muza vec upoznala i to u periodu kad se SA priblizavao natalnom PL, kad je tek ulazio u moju XII kucu. Ja tad i jesam upoznala momka, samo zauzetog, tako da nista nije bilo, iako se i dalje poslovno susrecemo. E, sad, jel to samo nagadjanje ili mi je drugarica stvarno bila upravu?

dobrilabgd

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  ena1976 taj Sub Avg 03, 2013 7:25 pm

dobrilabgd ::...opsti utisak mi je kao da nosim neko tesko breme na ledjima i ne mogu da ga se otarasim.
E Dobrila, ovo što si napisala, baš to i jeste (nažalost) SA...
To sa momentom upoznavanja muža, kad ti SA dođe na vladara ASC je tuturutu priča, tipa one ako si Lav u podznaku najbolje je da se ne udaješ jer ti UR vladar DES, ili VII ti je u Vagi pa će ti muž biti Vaga.
Evo ti moj primer: SA mi je već mesecima u konjukciji sa vladaocem VII, osećam se spremnom za ulazak u brak, želim da prihvatim odgovornost, čak se i zabavljam sa čovekom kome je SA vladar znaka... tu je i taj veliki vodeni trigon u kome SA učestvuje... i sad ovo neko pročita i kaže pa to je super za partnerski odnos, ali džabe, u stvarnosti se ništa ne dešava i osećam se baš kao u tvom citatu.
Dakle, mačku o rep takva generalizovanja, bez celokupne, detaljne i objektivne analize

ena1976

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  dobrilabgd taj Ned Avg 04, 2013 2:09 pm

Eh, draga moja, tu te potpuno razumem.
Ja sam u vezi vec 9 godina i zelim da udjem u brak i zasnujem svoju porodicu....ali do toga nikako ne dolazi. Jednostavno, kao da se radi o nemogucnoj misji. A to bi trebalo da je lako i jedna od lepish stvari u zivotu koja moze da ti se desi. Pocinjem da preispitujem sebe i sta ja uopste vise radim u takvoj vezi.....a opet ne zelim bilo kome da namecem svoje zelje.

Koliko se ja razumem u tumacenje, a to je izuzetno skromno, ja bih ti rekla da ti je super u vezi i da je to-to. Sad sam se setila, da sam negde procitala da SA ne mora odmah da deluje kad tranzitira neku planetu i da moze da ima odlozeno dejstvo i tek kasnije da se oseti njegov uticaj. Mozda je to slucaj kod tebe...

To za tumacenja se slazem, ali je veliko pitanje ko ti tumaci i kako. Ja sam se tu malo razocarala. Tumacenje su mi radila 2 astrologa: jedan poznat, a drugi po preporuci. Ovaj poznat mi je rekao da se necu udati i imati porodicu jer mi je vladar horoskopa PL i da tu nema takve mogucnosti i da imam lose aspekte. A ovaj drugi, po preporuci, da cu se udati u narednih dve godine i da sam buduceg muza vec upoznala kad je SA bio na PL, a da je moja dugogodisnja veza u fazi raspada. A moja situacija nema bas puno veze sa svim tim tumacenjima. I tako...onda sam odlucila, da sama malo ceprkam i pitam ljude da mi razjasne, ako mi nesto nije logicno. I...eto imala sam srecu, pa sam upoznala tebe Very Happy 

dobrilabgd

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  ena1976 taj Ned Avg 04, 2013 3:18 pm

dobrilabgd :: Eh, draga moja, tu te potpuno razumem.  
Ja sam u vezi vec 9 godina i zelim da udjem u brak i zasnujem svoju porodicu....ali do toga nikako ne dolazi. Jednostavno, kao da se radi o nemogucnoj misji. A to bi trebalo da je lako i jedna od lepish stvari u zivotu koja moze da ti se desi. Pocinjem da preispitujem sebe i sta ja uopste vise radim u takvoj vezi.....a opet ne zelim bilo kome da namecem svoje zelje.
Kapiram te 100% i ja se mučim, a nemam snage da odem...
dobrilabgd :: Koliko se ja razumem u tumacenje, a to je izuzetno skromno, ja bih ti rekla da ti je super u vezi i da je to-to. Sad sam se setila, da sam negde procitala da SA ne mora odmah da deluje kad tranzitira neku planetu i da moze da ima odlozeno dejstvo i tek kasnije da se oseti njegov uticaj. Mozda je to slucaj kod tebe...  
ma sve su to samo mogućnosti, koje se ne podudaraju sa stvarnošću... jbga kad nije do mene, za to je potrebno dvoje
dobrilabgd ::  I...eto imala sam srecu, pa sam upoznala tebe Very Happy 
Nisam ni ja neki stručnjak, al volim da pomognem ljudima kad nešto pitaju, kad već ne mogu sebi da pomognem da bar neko ima koristi

ena1976

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  dobrilabgd taj Pon Avg 05, 2013 11:53 pm

Draga Ena,

Sutra putujem, pa me nece biti neko vreme na forumu.
Kad se vratim i malo vise procitam o SA, pisem.

Svako dobro i ne daj se

dobrilabgd

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 11:40 am

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics