Koje osobe vaze za najveca zlopamtila?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Koje osobe vaze za najveca zlopamtila?

Počalji  Darko taj Pon Dec 08, 2008 4:18 pm

U kom znaku su rodjene osobe koje vaze za najveca zlopamtila... Koliko sam citao, cesto tu osobinu vezuju za skorpije, mada npr ja sam vodolija, a sto se ovog dijela tice mislim da mi nijedna skorpija nije ravna...

Primjetio sam da je kombinacija jarac / skorpija dosta nezgodna...

Koji aspekti na to uticu? Kakva su vasa iskustva?

Natal: http://www.fotorola.com/uploads/3a14be0335.gif

Darko

Broj poruka : 159
Datum upisa : 25.10.2008

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: Koje osobe vaze za najveca zlopamtila?

Počalji  Astrotanja taj Pon Dec 08, 2008 6:16 pm

Ljudi koji imaju jak ego često su zlopamtila, pa sam ovo zatcala kod nekih osoba koje imaju Mesec u Lavu, a Ascedent u Ovnu, istaknute vatrene elemente. Osobe koje imaju Mars u osmoj u kvadratu sa Plutonom, a pri tome Sunce u Škorpiji, ili Sunce u Lavu, a Mars u Škorpiji u kvadratu sa Suncem, izražene fiksne znake itd.
Strelac-Vaga, sa suncem u konjukciji sa Marsom u trećoj,jer tu ume da se ljuti a pri tome ukoliko je Venera u opoziciji sa Mesecom ( u Blzancima), pa ako je povređen u ljubavi, u horoskopu muškarca,lukavo , sa predomišljajem se sveti.

Dakle fiksni znaci, koji siu jačeg ega, pa i uvredljiviji.

Natalna karta mog oca:
http://www.fotorola.com/uploads/5df8f9144c.jpg

Filip:
http://www.fotorola.com/uploads/df40930d7d.gif

Astrotanja

Broj poruka : 4039
Godina : 51
Datum upisa : 22.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  hajkula taj Čet Feb 19, 2009 11:41 pm

Astrotanja ::
Strelac-Vaga, sa suncem u konjukciji sa Marsom u trećoj,jer tu ume da se ljuti a pri tome ukoliko je Venera u opoziciji sa Mesecom ( u Blzancima), pa ako je povređen u ljubavi, u horoskopu muškarca,lukavo , sa predomišljajem se sveti.

Opis iz ovako prikazanih planeta, lici mi na osobu koja siri traceve, spletkari. Opasne spletke pa i nesto vise, ako su te planete upletene u aspektima sa Saturnom i Plutonom. Narocito je nezgodan aspekt Meseca 0, 90 i 180 sa Plutonom i Saturnom (naravno uz jos po nesto).

Ako osoba nije sposobna da prasta. To je prvi uslov. Osvetoljubivi su ne samo oni sa jakim egom, vec i oni bez ega. Neki se svete sa ,,visim ciljem,,.

hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  mesmerized taj Čet Feb 19, 2009 11:50 pm

Astrotanja :: kod nekih osoba koje imaju Mesec u Lavu
da se prijavim i potvrdim Wink Mo u Lavu, sujetna, veliki ego = zlopamtilo... ali nije toliko strasno, uglavnom grmim verbalno, ali iz toga ne proizilazi delanje koje bi naudilo drugima flower

mesmerized

Broj poruka : 99
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Čarobnica taj Pet Feb 20, 2009 12:18 am

Poznajem jednu Vaga/Strelac osobu čija je omiljena izreka "ko se meni zameri, neće dobro da prođe.....!" i nakon toga osveta!

Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

b

Počalji  hajkula taj Pet Feb 20, 2009 3:38 am

Čarobnica ::Poznajem jednu Vaga/Strelac osobu čija je omiljena izreka "ko se meni zameri, neće dobro da prođe.....!" i nakon toga osveta!

a kakvi su joj aspekti? Pre svega, Meseca, Marsa, licnih planeta sa Saturnom, Plutonom?

hajkula

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Čarobnica taj Pet Feb 20, 2009 8:51 am

hajkula ::

a kakvi su joj aspekti? Pre svega, Meseca, Marsa, licnih planeta sa Saturnom, Plutonom?

Ne znam, ali znam da je spremna na sve!

Čarobnica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Ascaron taj Pet Feb 20, 2009 12:15 pm

Da se prijavim u ovu grupicu xD Ja pripadam ovde,mesec mi je u Lavu a i pamtim i dobro i loshe,pa se tako da kad mi neko nesto ucini loshe,uvek gledam da vratim istom ako ne i gorom merom,

Ascaron

Broj poruka : 32
Godina : 31
Datum upisa : 19.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Kocka je bacena taj Pet Feb 20, 2009 2:50 pm

I ja imam Mesec u lavu,i pamtim kad me neko povredi,ali trudim se da ne vratim...mada uvek imam potrebu da kazem tim ljudima barem koliko ih mrzim...

Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 31
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Čarobnica taj Pet Feb 20, 2009 3:08 pm

Proverila, Mesec je u Ovnu, u kvadratu s Marsom a Mars u kvadratu sa Plutonom, Suncem, Uranom i retro Merkurom i trigonu sa Saturnom! Pa Mesec u opoziciji sa Suncem, retro Merkurom i Uranom!!! I ovo su sve dominantni aspekti.

Ima samo 4 dobra aspekta a to je zemljani trigon Marsa, Saturna i Venere i Neptun sekstil Pluton! Neptun je još u kvadratu sa Venerom... affraid

Poslednji izmenio Čarobnica dana Pet Feb 20, 2009 10:46 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Čarobnica

Nazad na vrh Ići dole

eh

Počalji  hajkula taj Pet Feb 20, 2009 10:27 pm

(merkur R u lavu, 90 jupiter, pa zbog loseg karaktera koji je vidljiv u horoskopu, sve radi iz interesa - potkupljuje, plete mrezu, ucenjuje, ,,prodaje,,) sunce, mesec, pluton, JMC - konjunkcija u lavu u kvadratu sa marsom u skorpionu, i kvadrat (i opozicija) sa jupiterom u biku

hajkula

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  hajkula taj Pet Feb 20, 2009 10:51 pm

Čarobnica ::

Proverila, Mesec je u Ovnu, u kvadratu s Marsom a Mars u kvadratu sa Plutonom i trigonu sa Saturnom!

Mesec u Ovnu, to je borbeni, lako zapaljivi mesec, tresne samar i ide dalje. Uzvraca. Osveta je nesto drugo.

Treba da razlikujemo uzvracanje, udarac na mah, trenutni bes od dugotrajnog pamcenja uvrede i cekanja na zgodan trenutak, na zgodnu priliku da se nekome osveti. Mesec u ovnu se naljuti pa ako malo vremena prodje, prosla ga ljutnja. Kako se naljuti, tako se odljuti. Kod (kod meseca u ovnu) ovnova nema nista podlo, skriveno, smisljeno. Reaguju trenutno.
Uopste, brzi znakovi se ne svete. Da, uzvratice nekada (a nekada ne) ali se ne svete; brzo misle, ne bave se dugo necim, ne zadrzavaju se, brzo ih prolaze emocije. Mesec u strelcu, mesec u vazdusnom znaku u 9-toj kuci - najlakse prastaju.
Da bi bili zlopamtila, osvetoljubivi, zli, treba dosta toga, losi aspekti Saturna i Plutona na licne planete. Za osvetu je potrebna dugotrajna, jaka mrznja. Zlo-pamcenje tj Merkur koji pamti uvredu, povredu. Osteceni, duboko povredjeni Mesec. Poremecaj protoka energije Marsa.

Tvoj primer, ima Mesec u Ovnu u kvadratu sa Marsom (iz raka ili jarca?) Da li Saturn pravi kvadrat sa Merkurom, Venerom? Ima li Sunce neke lose aspekte?

hajkula

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Čarobnica taj Pet Feb 20, 2009 11:04 pm

Mesec u Ovnu, to je borbeni, lako zapaljivi mesec, tresne samar i ide dalje. Uzvraca. Osveta je nesto drugo.

Treba da razlikujemo uzvracanje, udarac na mah, trenutni bes od dugotrajnog pamcenja uvrede i cekanja na zgodan trenutak, na zgodnu priliku da se nekome osveti. Mesec u ovnu se naljuti pa ako malo vremena prodje, prosla ga ljutnja. Kako se naljuti, tako se odljuti. Kod (kod meseca u ovnu) ovnova nema nista podlo, skriveno, smisljeno. Reaguju trenutno.
Uopste, brzi znakovi se ne svete. Da, uzvratice nekada (a nekada ne) ali se ne svete; brzo misle, ne bave se dugo necim, ne zadrzavaju se, brzo ih prolaze emocije. Mesec u strelcu, mesec u vazdusnom znaku u 9-toj kuci - najlakse prastaju.
Da bi bili zlopamtila, osvetoljubivi, zli, treba dosta toga, losi aspekti Saturna i Plutona na licne planete. Za osvetu je potrebna dugotrajna, jaka mrznja. Zlo-pamcenje tj Merkur koji pamti uvredu, povredu. Osteceni, duboko povredjeni Mesec. Poremecaj protoka energije Marsa.

Tvoj primer, ima Mesec u Ovnu u kvadratu sa Marsom (iz raka ili jarca?) Da li Saturn pravi kvadrat sa Merkurom, Venerom? Ima li Sunce neke lose aspekte?

Mars je u Jarcu, ali evo da ponovim...Mesec je u Ovnu, u kvadratu s Marsom a Mars u kvadratu sa Plutonom, Suncem, Uranom i retro Merkurom u Vagi i trigonu sa Saturnom! Pa Mesec u opoziciji sa Suncem, retro Merkurom i Uranom!!! I ovo su sve dominantni aspekti.

Ima samo 4 dobra aspekta a to je zemljani trigon Marsa, Saturna i Venere i Neptun sekstil Pluton! Neptun je još u kvadratu sa Venerom.

Čarobnica

Nazad na vrh Ići dole

uf

Počalji  hajkula taj Pet Feb 20, 2009 11:22 pm

Ne podnosi suparnike. Samo da pomisli, da umisli, da joj se ucini, da je neko konkurencija, kraj!

hajkula

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Čarobnica taj Pet Feb 20, 2009 11:30 pm

hajkula ::Ne podnosi suparnike. Samo da pomisli, da umisli, da joj se ucini, da je neko konkurencija, kraj!

Baš tako, pogotovo žene! Uglavnom umišlja i onda traži načine da se reši, bez obzira na to da li je stvarno reč o konkurenciji i obožava da se koristi magijom da bi se rešila protivnika affraid

Čarobnica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Strelica taj Sub Feb 28, 2009 1:37 am

Ja nekako imam utisak da to donosi kombinacija Ovna i Device. Evo,recimo moj brat...Nisam u zivotu upoznala tako malodusnu osobu i vece zlopamtilo. Zao mi je sto to sad ovako zvuci, ali tako je... On je Ovan\Devica Ima Sunce u 8. sa Mesecom u Devici u 12. i taj mesec je u opoziciji sa Jupiterom. Generalno ja tesko podnosim Mesec i Jupiter u losem odnosu,to donosi vecito nezadovoljstvo,manjak vere,dzangrizavost...pa jos ako je mesec u Devici... Uzas!
Ja Device jako voli,moje 11.je u Devici i sa puno Devica se druzim,Kum mi je Devica, ali su jako nezgodne. Sa njima bas treba znati,ali kad su im planete "naklonjene",bolji humor necete naci nigde,nego u drustvu Devica Very Happy

Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 34
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

Pogledaj profil korisnika http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Pamti pa vrati, a ko će koga ako ne svoj svoga...

Počalji  astromaestro taj Uto Nov 03, 2009 1:23 am

U globalu, najduže pamte i ne praštaju oni koji su nekad bili jako povrijeđeni, koji nisu emotivno dovoljno otvoreni, koji trpaju sve u sebe......Recimo da je to nekakav Škorpionski profil, ili ljudi koji imaju teže kvadrate ili opozicije na emotivne planete, jako tvrdoglavi ljudi, oni koji žele imati kontrolu nad drugima i sl... ne pada mi baš sad nešto na pamet, ako mi padne na pamet, onda će me boljeti pamet, ili glava...... a pun je mjesec.... hi hi hi hi lol!

astromaestro

Broj poruka : 39
Godina : 53
Локација : Zagreb
Datum upisa : 03.11.2009

Pogledaj profil korisnika http://astromaestro.webnode.com/

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 3:17 am

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu