molim za odgovor

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

molim za odgovor

Počalji  acopetrovic taj Ned Feb 23, 2014 7:22 pm

Postovanje meni je sunce u ovnu u 2 kuci tu nemam nijednu planetu a u peta kuca mi je uRaku takodje nemam nijednu planetu a sesta kuca mi je takodje u Raku i tu nemam nijednu planetu a sedma kuca mi je u Lavu sa Planetama Mars u devici -venera u devici a rodjen sa,m 21.10.1983 u 14.20 casova i 20 minuta u Priboju na Limu Republika Srbija kada cu imati emotivnu vezu sa devojkom unapred hvala.

acopetrovic

Broj poruka : 18
Datum upisa : 09.12.2013

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: molim za odgovor

Počalji  logos taj Pon Feb 24, 2014 3:50 pm

V kuća (ljubav) je u znaku Raka (dom, porodica) simbolizuje osobu koja želi ljubav u svom domu i da ta osoba bude domaćica kao što je njegova majka (Mesec u II kući - hrana). Vladar V kuće je Mesec (majka, emocije, dom, porodica) koji je u znaku Ovna i u opoziciji sa Suncem (osoba) ukazuje na majku kao autoritet i stereotip prema kome su osoba upravlja u emotivnom životu. Mesec je u trigonu (skladan aspekt) sa Neptunom a Sunce u sekstilu (isto skladan aspekt) sa Neptunom (idealizovanje, nestvarno, samoća) što predstavlja majku kao ideal koji osoba ima u podvesti kada traži osobu sa kojom bi stupila u emotivnu vezu (V kuća, Mesec, ljubav) što potvrđuje sekstil Neptuna sa Asc (osoba). Sa dve planete na istoku (Mesec i Neptun) trebalo bi više pažnje posvetiti sebi u smislu upoznavanja sebe samog jer se tako lakše prevazilaze strahovi i blokade (Neptun) i bolje komunicira sa drugim ljudima.

Tranzitni Jupiter (velika sreća) je već u V kući (ljubav) a početkom leta kroz tu kuću će tranzitirati i Merkur (komunikacija), Sunce (osoba), Venera (ljubav) i Mesec (emocije) što ukazuje na povoljan period za emotivnu vezu. Natalnu hormonsku dilemu koju simbolizuje konjunkcija Venere (estrogen) i Marsa (testosteron) bi mogao razrešiti dugotrajni tranziti Marsa kroz naglašenu natalnu VIII kuću (seks) i trigon tranzitnog Plutona (seks) sa navedenom konjunkcijom Marsa i Venere (Pluton je u XI kući - moguć kontakt sa prijateljicom).

logos

Broj poruka : 377
Datum upisa : 29.01.2014

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu