vertex0chiron

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

vertex0chiron

Počalji  spaceoddity taj Pet Mar 07, 2014 1:13 am

Pozz zanima me kako bi protumacili vertex0chiron u raku u 8.kuci na 25.stupnju?

spaceoddity

Broj poruka : 11
Godina : 25
Datum upisa : 05.11.2013

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: vertex0chiron

Počalji  spaceoddity taj Pet Mar 07, 2014 9:43 pm

Ajdeeee neka se javi neko iskusnijiiiii da malo cakulamo o tomeee Smile)

spaceoddity

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  logos taj Pon Mar 10, 2014 5:19 pm

spaceoddity ::Pozz zanima me kako bi protumacili vertex0chiron u raku u 8.kuci na 25.stupnju?

Natalna karta Spaceodditi:

Obzirom da se nalazi na zapadnoj strani horoskopa koja simbolizuje one druge koje kroz život upoznajemo, gde su okolnosti na koje imamo manje uticaja, Vertex je reaktivna tačka gde smo mi više prijemčivi i predstavlja reakcije na ono što smo započeli te je potencijal rasta koji treba osloboditi i aktivirati. Deluje na posvesnom nivou ali osoba oseća potrebu da se izrazi.

U VIII kući istraživanja, seksa, okultnog, regeneracije, operacije i sl. u konjunkciji sa Hironom (ranjeni iscelitelj, rana koja ne zarasta), u Znaku Raka (dom, porodica, majka, grudi) u trigonu sa Plutonom iz znaka Škorpije (istraživanje, seks, okultno, regeneracija, operacija) i u opoziciji sa Sev. Mes. Čvorom (tačka uvećanja i dobitka, put koji treba preći da bi se postigao cilj) iz II kuće (vredost, novac), Vertex bi mogao ukazivati na potencijal rasta iz simbolike VIII polja kroz stalno žrtvovanje sebe radi ostvarenja zadataka. Obzirom da je Verteks i član stelijuma Jupiter (optimizam, ubeđenja), Mars (seks, energija, testosteron) i Venera (ljubav, simpatija, estrogen) iz VIII polja i znaka Lava (ljubav, život), možda bi jedan od zadataka u budućnosti predstavljao rešavanje unutrašnje hormonske dileme kroz telesne kontakte sa ljubavnim partnerom kroz davanje i činjenje u smislu nekog žrtvovanja pri čemu je moguće nešto eksperimentisati (Vertex i Hiron u opoziciji sa Uranom /nešto novo, neuobičajeno/) a moguć je i kontakt sa lekarom (Verteks i Hiron u opoziciji sa Neptunom /lekar/, Neptun u I kući /osoba, lično/).

logos

Broj poruka : 372
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  spaceoddity taj Pon Mar 10, 2014 6:29 pm

Hvala na odgovoru Smile i ima li veze taj 25. stupanj sa recimo nekakvim sretnim ishodom?buduci da navodno nosi svojevrsnu zastitu?

spaceoddity

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  logos taj Uto Mar 11, 2014 4:53 pm

spaceoddity ::Hvala na odgovoru :)i ima li veze taj 25. stupanj sa recimo nekakvim sretnim ishodom?buduci da navodno nosi svojevrsnu zastitu?

Prema mojim saznanjima po teoriji o stepenima 1°, 13° i 25° svakog znaka nosi simboliku znaka Ovna i planete Mars pa bi to značilo da ima i njihovu karakteristiku. Ne znam za to da "navodno nosi svojevrsnu zaštitu" a to ne znači i da nije to. Gde si to pročitala?

logos

Broj poruka : 372
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  spaceoddity taj Uto Mar 11, 2014 7:58 pm

Pa malo po internetu njuskam pa san eto naletila na taj podatak o 25 stupnju...

spaceoddity

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 3:18 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics