Mars u raku.

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Mars u raku.

Počalji  Dragance91 taj Pet Avg 01, 2014 7:27 am

Primetio sam da mars u raku daje ekstremnu preosetljivost, preteranu emotivnost i znatno otezava direktan pristup problemima i teskim situacijama, ne volimo sukobe bezimo od njih ali kada je neko od nasih najdrazih ugrozen ili napadnut ne prezamo ni od cega, sve u svemu po meni ne tako dobra pozicija za mars(bar iz onoga sto sam ja iskusio na svojoj kozi).
Moje pitanje bi bilo da li mars u raku ima i neke svoje prednosti, pored toliko mana ???

Dragance91

Broj poruka : 7
Datum upisa : 01.08.2014

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: Mars u raku.

Počalji  Lola1111 taj Pet Avg 01, 2014 12:18 pm

Imam i ja taj mars, nije ni cudo sto je tako "mekan" kad je u padu. Very Happy Tacno je to za preosetljivost ali zavisi dosta toga i od aspekata...ali pazi, ma u raku ima dosta uspesnih sportista koje odlikuje ne samo fizicka vec i psihicka snaga. Primer su Novak Djokovic, Federer... Lose je to sto uvek ima problema u kuci, sa roditeljima na prvom mestu... Ali je vrlo human, voli da pomaze i to mu ne pada tesko. Onako domacinski i tradicionalni tip, vrlo emotivan. U kojoj kuci ti je polozen i kakve aspekte pravi? Gde je mesec?

Lola1111

Broj poruka : 14
Datum upisa : 30.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Dragance91 taj Sub Avg 02, 2014 8:13 pm

Ovako , mars mi je u desetoj kuci i pravi dva negativna aspekta, u opoziciji je sa uranom i neptunom koji su u cetvrtoj kuci u jarcu, sa druge strane mesec mi je u blizancima u devetoj kuci i ima tri pozitivna aspekta(bar ja mislim da su to pozitivni aspekti) mesec konjukcija venera, mesec trigon saturn i mesec sekstil jupiter, dali to menja stvari takav polozaj meseca i takvi aspekti ???

Dragance91

Broj poruka : 7
Datum upisa : 01.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  lilyrose taj Ned Avg 03, 2014 11:53 am

Dragance91 ::Ovako , mars mi je u desetoj kuci i pravi dva negativna aspekta, u opoziciji je sa uranom i neptunom koji su u cetvrtoj kuci u jarcu...

Ne znam na kojem ti je stupnju Mars - bilo bi dobro da postaviš link na kartu - ali mislim da kod tebe trenutno djeluje i tranzit Urana u Ovnu koji ti kvadrira ovu opoziciju u 4.kući (dom, porodica)...
Isto tako, Jupiter je bio u Raku, pa je opet zahvatio tu opoziciju, a da ne pričam o Marsu koji je isto dugo bio u Vagi i opet ti kvadrirao tu opoziciju...
Znam to i po sebi, ja natalno imam T kvadrat između Saturna-Marsa-Venere, i kad god budu spore planete u Raku/Vagi/Ovnu/Jarcu, eto problema... (doduše, nešto je lakše kad je Jarac u pitanju, jer mi se tada aktivira i Veliki trigon pa bude lakše)...

lilyrose

Broj poruka : 63
Datum upisa : 27.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 5:05 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma: