Da li postoji druga prilika ljubavi koja je iz nepoznatih razloga zahladnila.

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Počalji  alexx91CG taj Uto Avg 19, 2014 4:49 pm

Postovanje uvazeni, ja sam ovdje novi i zelim da postavim par pitanja u vezi nekih nedoumica, dakle prvo da predstavim neku vrstu razvoja situacije. Krajem Jula mjeseca od jednom je zahladnio odnos izmedju mene i moje djevojke, veza je trajala od 6 aprila ove godine, pa sve do kraja jula, razlog ne znamo ni ja ni ona, jednostavno to je ono sto me ubija, zato sam ovdje da postavim svoj natal i da mi kazete da li je ikako moguce da se ta veza obnovi jer smo i dalje u kontaktu ali to nije ista osoba koju sam ja poznavao i po ponasanju i po pisanju i prici. Ona je inace rukometasica, u Madjarskoj je sada na pripremama, jezik ne zna, vise je povucena, ima jednu djevojku iz crne gore koja je vadi u toj situaciji, njoj je 26 godina planirali smo sve, i porodicu i sve sam ostavio bukvalno zbog nje, ona mi je rekla pre svega ovoga mozda je neko vreme potrebno za nas, od tada je otislo sve niz brdo.
Interesuje me samo da mi date odgovor na ovo pitanje, posto je ovo velika ljubav bila, vise sam se ja njoj svidjao nego ona meni, jedva je cekala da me vidi brojala je dane, zato mi nista nije jasno a ni njoj.

Bio bih vam do neba zahvalan samo da mi kazete mogu li se nadati nekoj promjeni u svemu ovome da opet krene kako je i bilo medju nama.

Aleksandar Gavrilovic, 20.10.1991. Podgorica 21.00

http://i.imgur.com/HxinKRg.png?1
http://i.imgur.com/vZqFnJz.png?1

ako jos sta treba pisite mi, njeno vreme rodjenja ne znam zato nisam ni radio za nju. ako treba doznacu.

Ako jos nesto treba poslacu sve sta treba, interesuje me da li je ovo samo privremeno ili ce da potraje ili ti nece nista vise biti.

Unapred sam vam zahvalan!

alexx91CG

Broj poruka : 7
Godina : 25
Локација : Danilovgrad
Datum upisa : 12.08.2014

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: Da li postoji druga prilika ljubavi koja je iz nepoznatih razloga zahladnila.

Počalji  logos taj Uto Avg 19, 2014 11:40 pm

Bilo bi dobro da imamo podatke za nju makar datum i mesto radi sinastrije i da napišeš koja ti je to po redu ozbiljna (važna, značajna) veza da bi mogli da je anliziramo kroz tvoj horoskop.

Karta ti nije dobro urađena i, generalno, nije potrebno da je sami radite već je dovoljno da napišete tačne podatke bitne za izradu horoskopa.

logos

Broj poruka : 373
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  alexx91CG taj Uto Avg 19, 2014 11:45 pm

26 februar 1988 Kryvyi Rih, Ukraina.

ovo je moja druga ozbiljna veza koja je bas davala neke dobre vibracije sa obe strane, do kraja jula.

ako treba jos nesto saljem.

alexx91CG

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  alexx91CG taj Čet Avg 21, 2014 1:21 pm

Ja se iskreno nadam da vam ne oduzimam dragoceno vreme, samo trazim da neko pogleda ko moze i ko ima vremena Smile) posto ja ne umem to da tumacim.

alexx91CG

Nazad na vrh Ići dole

Re: Da li postoji druga prilika ljubavi koja je iz nepoznatih razloga zahladnila.

Počalji  logos taj Pet Avg 22, 2014 3:14 pm

Natalna karta

Druga značajna veza je predstavljena VII kućom čiji je vrh u znaku Jarca (čekanje, zrelost, odbijanje, racionalnost) i na 10° (analogija Jarca i Saturna). Na samom vrhu VII kuće je Uran (žurno, ishitreno, naglo, prekidi, prijatelji, sloboda) i konjunkciji sa Neptunom (skriveno, nejasno, zbunjeno). Vladar VII kuće Saturn je na 0° znaka Vodolije (nulti stepen svakog znaka ima simboliku znaka u kome se nalazi u ovom slučaju ima simboliku Vodolije). Sve navedeno simbolizuje vezu sa zrelijom osobom (Saturn) koja počinje naglo, burno, euforično (Uran na vrhu VII kuće) gde se razvija velika ljubav (Venera /ljubav/ u konjunkciji sa Jupiterom /veliko/ u trigonu sa vrhom VII kuće, Uranom i Neptunom) sa osobom stranog porekla (Jupiter – stranac). Naglašena ja V kuća (ljubav, zabava) u kojoj se nalazi jak stelijum Sunca (osoba), Marsa (seksualnost) i Merkura (vladar Jupitera i Venere iz znaka Device) a tu je i Pluton (seks, strast, fatalnost) i u svom znaku Škorpije. Jupiter i Venera sa jedne strane, Uran i Neptun sa druge zajedno sa planetama iz V kuće čine važan stelijum gde su planete iz V kuće u fokusu. Dakle, euforična (Uran) veza (VII kuća) sa primesama opijenosti (Neptun), veliko zaljubljivanje (Venera u konjunkciji sa Jupiterom) sa osobom stranog porekla (Jupiter) koja je na radu (Jupiter u Devici) u inostranstvu (tvoja III kuća je njena derivatna IX kuća). Njena derivatna VI kuća (posao) je u znaku Blizanaca (ruke) a vladar Merkur (ruke) je u konjunkciji sa Marsom (sport, snaga, pokret) što ukazuje da ima snažne ruke i da se bavi rukometom.  

Na vrhu VII kuće (druga veza) Uran (novo, neuobičajeno, sloboda, naglo, prekidi) simbolizuje da se moraju poštovati partnerove slobode (Uran) jer u protivnom može doći do prekida u vezi (Uran na vrhu VII kuće) što može uzrokovati neku vrstu “rane na srcu” jer su vrh VII kuće, Uran i Neptun i neugodnoj inkonjunkciji sa Hironom (rana koja ne zarasta) iz znaka Lava (srce, ljubav). Sunce, Mars, Merkur i Pluton iz tvoje V kuće (ljubav) su u njenoj derivatnoj XI kući pa ona vašu vezu doživljava više kao slobodnu i prijateljsku (XI kuća) u kojoj se ostvario strastven telesni kontakt (Mars, Merkur i Pluton u Škorpiji) dvoje zaljubljenih (Jupiter i Venera u sekstilu sa Suncem, Marsom i Merkurom iz V kuće).

Tranziti

Tranzitni Pluton (seks, strast, fatalno) na vrhu VII kuće (druga veza) i na 11° (analogija XI kuće i znaka Vodolije) ukazuje na obaveznu radikalnu promenu u vezi gde se veza može održati samo ako se poštuju slobode partnera a to potvrđuje i kvadrat tranzitnog Urana sa svojim natalom. Tranzitni Saturn (racionalnost, trezvenost, prisebnost) je u V kući (ljubav) na natalnom Plutonu gde kao vladar VII kuće (druga veza) simbolizuje radikalnu promenu (Pluton) i racionalni (Saturn) nastup partnera (Saturn vlada VII kućom partnestva) jer je i sama rekla “da je možda neko vreme potrebno za vas”. Tranzitni Jupiter (stavovi, ubeđenja, vera, optimizam, uspeh) je trenutno na natalnom Hironu pri čemu je aktivirao natalnu inkonjunkciju Hirona sa planetama na vrhu VII kuće ukazuje da ćeš sve pokušati da održiš vezu.

Vladar Asc Mesec u X kući (status) blizu MC (status, Zenit) u znaku Riba (imaginacija, zanos, maštanje) i u sekstilu sa planetama sa vrha VII kuće (druga veza) ukazuju na razmišljanja o ozvaničenju veze ali Saturn kao vladar VII kuće ukazuje na trezvenost, racionalnost i mudrost u odlučivanju.

Njena derivatna III kuća (komunikacije) počinje u Vodoliji (slobode, prekidi) a završava se u znaku Riba (zbunjenost, nejasnoće, ćutanje) a tranzitni Neptun je u njoj i u opoziciji (suprotstavljenost) sa natalnom Venerom i Jupiterom (velika ljubav) pa je ona dosta zbunjena onim što joj se dešava i ne ume da to objasni pa bi bilo dobro pustiti je na miru (Ribe, Neptun) i u slobodi (Uran vladar III kuće) razmisli dobro o svemu, onako, sama sa sobom (Ribe, Neptun) jer samo tako imate šanse za opstanak veze. Ovako, može ispasti da ona nešto krije (Neptun) od tebe.

Sinastrija

I sinastrijska karta pokazuje da je njen Neptun na vrhu tvoje VII kuće (druga veza, partneri) i da verovatno postoji nešto što ti nije rekla a bitno je za opstanak veze. Njen stelijum Mars, Saturn i Uran su u tvojoj VI kući (bolesti) i u kvadratu sa tvojim Mesecom (vladar tvog Asc, emocije, duša, psiha) pa to energetski može negativno delovati na tebe. Taj stelijum je u skladnom trigonu sa tvojom Venerom i Jupiterom (velika ljubav) ali je njeno Sunce (ona) iz znaka Riba (tajno, skriveno, nejasno, strah) u opoziciji sa tvojom Venerom i Jupiterom pa se ona verovatno boji tolike ljubavi ali to krije u sebi. Njen Pluton na tvom stelijumu iz V kuće ukazuje da i sa njene strane postoji fatalna privlačnost a opozicija (suprotstavljenost) njenog Jupitera (stavovi, ubeđenja, optimizam) sa tvojim Suncem i Marsom da ona ima drugačije mišljenje od tvog i da joj teško razume tvoju energiju pogotovo u početnoj fazi veze (njen Jupiter u kvadratu sa vladarom tvoje VII kuće Saturnom). Njen Mesec iz tvoje XII kuće u trigonu je sa tvojim Suncem ukazuje na njene emocije prema tebi ali kvadrat njenog i tvog Meseca iz znaka Riba da može postojati emocionalni sukog među vama jer svaka strana donekle krije svoje emocije, tj. Držite ih u sebi.

Sve u svemu, treba o svemu natenane dobro razmisliti i jer među vama postoji “hemija” samo treba naći “dobru formulu” za dobar “ljubavni napitak” koji će delovati kao pravi “eliksir”.

Poslednji izmenio logos dana Ned Nov 16, 2014 9:27 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

logos

Broj poruka : 373
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  alexx91CG taj Pet Avg 22, 2014 4:07 pm

Hvala vam na iscrpnom objasnjenju dobro sam skapirao ove stvari Smile jos jednom veliko hvala Smile

Dobro se dobrim vraca Smile

alexx91CG

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 7:31 am

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu