FAKULTET

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

FAKULTET

Počalji  Ana525 taj Sub Avg 23, 2014 12:18 am

Da li mozete pogledati sta me ocekuje na polju studija?
Ne uspevam postaviti link. ( Datum: 20.6.1995, 23:56 Banjaluka)
Imam ascedent u ribama. 9.polje je u skorpiji.
U njemu se nalazi retrogradni Jupiter u strelcu i retrogradni Pluton u skorpiji. Aspekti koje primaju ove dve planete: JU0PL, JU0MC (10.polje u strelcu); PL90ASC. (vladar 9. MA u 7);planiram medicinu.
Ne znam moze li sta pomoci? Koje studije su u opticaju? Bilo kakav komentar? Hvala.

Ana525

Broj poruka : 2
Datum upisa : 20.07.2014

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: FAKULTET

Počalji  logos taj Sub Avg 23, 2014 10:23 pm

Ana525 ::Da li mozete pogledati sta me ocekuje na polju studija?
Ne uspevam postaviti link. ( Datum: 20.6.1995, 23:56 Banjaluka)
Imam ascedent u ribama. 9.polje je u skorpiji.
U njemu se nalazi retrogradni Jupiter u strelcu i retrogradni Pluton u skorpiji. Aspekti koje primaju ove dve planete: JU0PL, JU0MC (10.polje u strelcu); PL90ASC. (vladar 9. MA u 7);planiram medicinu.
Ne znam moze li sta pomoci? Koje studije su u opticaju? Bilo kakav komentar? Hvala.

Ana525 - natalna karta

IX kuća (studiranje) obuhvata dva znaka, Škorpiju (medicina - hirurgija) i Strelca (studiranje, više obrazovanje, inostranstvo) tako da to odgovara izraženoj želji "planiram medicinu". Pluton je vladar Škorpije i nalazi se u IX kući a i Jupiter kao vladar Strelca je u istoj kući pa to još više naglašava astrološke predispozicije za medicinu - hirurgiju možda i u inostranstvu (Strelac, Jupiter - Srbija je formalno inostranstvo). XI kuća (master, postdiplomske studije, specijalizacija) je u znaku Jarca (karijera, zrelije godine, status) a vladar je u I kući (osoba) u znaku Riba (medicina, lekari, bolnica, izolovane ustanove) i ako se doda da je vladar Asc (osoba) Neptun (lekar, lečenje, bolnica) u XI kući (master, postdiplomske studije, specijalizacija) može se zaključiti da postoji dobra mogućnost nastavka studiranja i ostvarivanja karijere.

Dakle, dobro planiraš. Srećno!

logos

Broj poruka : 373
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Ana525 taj Ned Avg 24, 2014 10:46 am

Logos, mnogo Vam hvala na odgovoru i ulozenom trudu.

Ana525

Broj poruka : 2
Datum upisa : 20.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 7:29 am

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu