Sta mi je?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Sta mi je?

Počalji  tamaradinka taj Ned Dec 07, 2014 2:47 am

U poslednje vreme, bez obzira na nagomilani posao i nedostatak vremena, imam stalnu povisenu temperaturu.
Da li slucajno postoji mogucnost za materinstvo? Jos uvek nisam uradila test, sacekala bih da prodje jos neko vreme.
U poslednja dva meseca vidjala sam se sa jednom osobom i ko bi ga znao.
Ranije me da budem majka i nije zanimalo, ali sada imam sasvim drugaciji pogled na to. Zanima me, buduci da je Ve u zanimljivim aspektima,
da li me ocekuju nekakve komplikacije? Da li postoji mogucnost da otac bude druge rase?

Hvala, postovacu svaki odgovor!
Smile  Smile

tamaradinka

Broj poruka : 2
Datum upisa : 01.06.2013

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: Sta mi je?

Počalji  logos taj Sre Dec 17, 2014 2:42 pm

tamaradinka ::U poslednje vreme, bez obzira na nagomilani posao i nedostatak vremena, imam stalnu povisenu temperaturu.
Da li slucajno postoji mogucnost za materinstvo? Jos uvek nisam uradila test, sacekala bih da prodje jos neko vreme.
U poslednja dva meseca vidjala sam se sa jednom osobom i ko bi ga znao.
Ranije me da budem majka i nije zanimalo, ali sada imam sasvim drugaciji pogled na to. Zanima me, buduci da je Ve u zanimljivim aspektima,
da li me ocekuju nekakve komplikacije? Da li postoji mogucnost da otac bude druge rase?

Hvala, postovacu svaki odgovor!
Smile  Smile

Na osnovu iznetih podataka astrološki bi to moglo ovako da se objasni:

Tranzitni Mars kroz VI kuću (akutne bolesti i problemi sa zdravljem) ukazuje između ostalog i na povišenu telesnu temperaturu.

U natalu je Jupiter (uvećanje) u trigonu (skladno, lako) sa Mesecom (jajnici) a oni su oni važni za astrološko praćenje trudnoće. Jupiter je u XII kući (tajno, nejasno, skriveno) pri samom Asc (osoba, telo) u znaku Raka (materinstvo) i na 20° (stepen Škorpije – telesni kontakt) a njegov vladar Mesec je u znaku Riba (tajno, nejasno, skriveno) gde je Jupiter drugi vladar tako da su oni u uzajamnoj recepciji po znaku pa deluju muđusobno kao da su u svom sedištu (jako dejstvo). Mesec je na 11° (stepen Vodolije – iznenada, slobodan odnos) a zajedno sa Jupiterom i Uranom (iznenada, slobodan odnos) na 12° (stepen Riba – tajno, nejasno, skriveno) znaka Škorpije (telesni kontakt) i na vrhu V kuće (ljubav, prva trudnoća) u skladnom velikom trigonu. Sve ovo može ukazivati na sklonost ka iznenadnoj trudnoći (Jupiter i Mesec) za koju osoba nije sigurna (XII kuća, 12°, znak Riba) i na neformalnu i slobodnu vezu (Uran u sekstilu sa Venerom). Sekstil Urana sa Venerom (ljubav, prijatno, lepo) koja je na 12° ide tome u prilog. Opozicija Venere sa Mesecom i zajedno u kvadratima sa Neptunom (konfiguracija promenljivi T-kvadrat) može ukazivati na brigu i neizvesnost za krajnji ishod.

Polovimom meseca novembra su se tranzitno Sunce (osoba), Venera (ljubav) i Merkur (komunikacija) pridružili tranzitnom Saturnu u V kući (ljubav) u Škorpiji (telesni kontakt) i tada su prvo bili u povoljnom sekstilu sa natalnom Venerom a potom i u skladnom trigonu sa natalnim Jupiterom (uvećanje, trudnoća), Asc (osoba, telo) i Suncem (osoba, život) pa je tada moglo doći do trudnoće. Prisustvo Saturna bi ovde moglo ukazivati na kontakt sa osobom tamnije puti (Saturn) i možda muslimanske vere (Škorpija) mada Saturn predstavlja i Srbe.

Što se tiče problema, mogući su na početku trudnoće jer tranzitni Uran (prekidi) ima tri neugodna aspekta, dve inkonjunkcije (velika prilagođavanja), jednu sa svojim natalom sa vrha V kuće (prva trudnoća, deca) a drugu sa Venerom koja vlada IV kućom (materinstvo) u znaku Vage što znači da bi bilo dobro imati partnera (Vaga) a na to upućuje i tranzitni Saturn u V kući jer vlada VII kućom partnera, i opoziciju sa Plutonom (fatalno) koji ima neugodni natalni kvadrat sa Jupiterom (trudnoća) i Asc (osoba) i inkonjunkciju sa Mesecom (jajnici, bitan za trudnoću). Pluton vlada cistama i drugim nepoželjim izraslinama pa bi bilo dobro kod ginekologa to redovno kontrolisati.

logos

Broj poruka : 372
Datum upisa : 29.01.2014

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu