tranzit jupitera preko AC i natalnog mjeseca

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

tranzit jupitera preko AC i natalnog mjeseca

Počalji  sanci88 taj Ned Jan 25, 2015 8:26 pm

Pozdrav svima!Da li neko moze da mi napise sta bi mogao doneti tranzit jupitera u djevici preko AC i natalnog mjeseca u 1.kuci,i jupiter i mjesec prave sve dobre aspekte ,jupiter ne vlada nijednim poljem,ali se natalno nalazi u 9.kuci u biku,uostalom evo natalna pa ako neko nadje vremena samo par recenica o ovom tranzitu,unapred hvala! http://tinypic.com/view.php?pic=f28qyd&s=8#.VMUuGGP960h

sanci88

Broj poruka : 10
Datum upisa : 18.07.2014

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: tranzit jupitera preko AC i natalnog mjeseca

Počalji  logos taj Ned Jan 25, 2015 9:54 pm

sanci88 ::Pozdrav svima!Da li neko moze da mi napise sta bi mogao doneti tranzit jupitera u djevici preko AC i natalnog mjeseca u 1.kuci,i jupiter i mjesec prave sve dobre aspekte ,jupiter ne vlada nijednim poljem,ali se natalno nalazi u 9.kuci u biku,uostalom evo natalna pa ako neko nadje vremena samo par recenica o ovom tranzitu,unapred hvala!

Jupiter vlada velikim delom IV kuće (genetika) i suvladar je VII kuće (partneri, brak), natalno je u Velikom kardinalnom trigonu sa konjunkcijom Meseca i Asc sa jedne strane i stelijumom sa vrha V kuće (ljubav, prva trudnoća) iz znaka Jarca (brige, problemi, teškoće, prepreke) koji čine Uran (naglo, iznenada, prekidi), Saturn (brige, problemi, teškoće, prepreke) i Neptun (neizvesno, nesigurno, zablude, lekari). To bi trebalo da simbolizuje veliku sklonost (IV kuća) ka trudnoći (Mesec u trigonu sa Jupiterom) koja može biti iznenadna (Uran) a koja se može završiti prekidom (Uran) zbog nekih problema (Saturn) intervencijom lekara (Neptun u kvadratu sa Suncem iz VIII kuće u znaku Ovna).

Sve to bi mogao aktivirati tranzitni Jupiter preko Asc i natalnog Meseca u septembru ove godine a tada bi tranzitno Sunce prelazilo preko Asc i Meseca. Astrološki gledano nepovonjo je što je tranzitni Pluton u V kući i u kvadratu sa natalnim Suncem iz VIII kuće a nije povoljno ni što je tranzitni Neptun sa početka VII kuće iz znaka Riba u opoziciji sa Asc i natalnim Mesecom.

logos

Broj poruka : 372
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  sanci88 taj Ned Jan 25, 2015 10:29 pm

Logos ,hvala od srca na odgovoru!Ja sam trenutno trudna,trebala bih se poroditi krajem aprila,pocetkom maja...Joj ,ja sam se bas ponadala da bi mi to mogao biti lep period ,citala sam neka znacenja tranzitnog jupitera,a izgleda da nece biti bas tako...

sanci88

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  logos taj Pon Jan 26, 2015 2:34 am

sanci88 ::Logos ,hvala od srca na odgovoru!Ja sam trenutno trudna,trebala bih se poroditi krajem aprila,pocetkom maja...Joj ,ja sam se bas ponadala da bi mi to mogao biti lep period ,citala sam neka znacenja tranzitnog jupitera,a izgleda da nece biti bas tako...

Čestitam na lepoj vesti. Nemoj da mnogo brineš jer astrologija ima mnogo više kombinacija nego što se to dešava u stvarnom životu. Analiza se odnosila na tranzit Jupitera preko Asc i natalnog Meseca u I kući bez saznanja da si ti u već poodmakloj trudnoći. Kad se budeš porađala (kraj aprila, početak maja) Jupiter će biti u prvoj polovini XII kuće tako da to nema veze sa porođajem. Trudnoća nije samo prelazak Jupitera preko Asc i njegov boravak u I kući jer postoji mnogo drugih pokazatelja za to a ja sam to pomenuo samo kao jednu mogućnost.

Trenutak kada si ostala u drugom stanju bi mogao biti negde krajem jula prošle godine kada su tranzitni Jupiter, Mesec i Sunce bili u međusobnoj konjunkciji na početku znaka Lava, u povoljnom trigonu sa natalnim Suncem, u kvadratu sa natalnim Jupiterom (kvadrat ovde označava akciju), u inkonjunkciji (prilagođavanje) sa konjunkcijom natalnog Urana (iznenada, neformalno, carski rez) i Saturna (malo više truda i muke) sa vrha V kuće (ljubav, prva trudnoća) i u opoziciji sa natalnim Marsom (telesni kontakt) pri čemu se aktivirao natalni trigon Marsa i Venere koji ukazuje na obaveznu ljubav u telesnim kontaktima.

logos

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  sanci88 taj Pet Jan 30, 2015 10:54 pm

Hvala jos jednom na izdvojenom vremenu za moju natalnu.Hvala i sto si mi napisao aspekte u vreme kada sam ostala u drugom stanju,pokusavam i sama nauciti nesto,pa ce mi to objasnjenje dobro doci.Mozes li mi molim te jos napisati ako nadjes vremena sta znaci mars na MC?Vrh 10.kuce je u ribama i tu je znaci mars u ribama,retro merkur i venera ali je ona u ovnu!?

sanci88

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  logos taj Sub Jan 31, 2015 2:31 am

sanci88 ::Hvala jos jednom na izdvojenom vremenu za moju natalnu.Hvala i sto si mi napisao aspekte u vreme kada sam ostala u drugom stanju,pokusavam i sama nauciti nesto,pa ce mi to objasnjenje dobro doci.Mozes li mi molim te jos napisati ako nadjes vremena sta znaci mars na MC?Vrh 10.kuce je u ribama i tu je znaci mars u ribama,retro merkur i venera ali je ona u ovnu!?

Bilo bi dobro da napišeš natalne podatke i postaviš konkretno pitanje da izbegnemo teorijska nagađanja.

logos

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  sanci88 taj Sub Jan 31, 2015 2:54 am

Ne znam postaviti kartu,evo podaci ,pa kao mozete pogledati 07.04.1992,10:10h ,Gradacac,BiH.Pokusavam da rastumacim 10.polje,tj,karijeru,to je karta moga brata,on je trenutno u Americi,zanima me da li ce imati uspeha u poslu,karijeri,ne znam da li sam dovoljno konkretna!?

sanci88

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  logos taj Ned Feb 01, 2015 12:56 am

sanci88 ::Ne znam postaviti kartu,evo podaci ,pa kao mozete pogledati 07.04.1992,10:10h ,Gradacac,BiH.Pokusavam da rastumacim 10.polje,tj,karijeru,to je karta moga brata,on je trenutno u Americi,zanima me da li ce imati uspeha u poslu,karijeri,ne znam da li sam dovoljno konkretna!?

Mars (rad, sport, akcija) je vladar XI kuće (klub, društvo, prijatelji) i suvladar VI kuće (posao), nalazi se u X kući (lični posao) pri MC (karijera, status) u znaku Riba (daleka prekookeanska zemlja), u trigonu je sa Asc (osoba) i Južnim čvorom (lakši put, linija manjeg otpora) i u sekstilu sa Sev. čvorom (put uspeha) pri vrhu VII kuće (partneri) ukazuje na mogućnost rada i karijere u privatnom poslu. Mars je u opoziciji sa Jupiterom (inostranstvo) koji je na vrhu IV kuće (kuća, stan u inostranstvu) u Devici (posao) gde je u izgonu (loš položaj) a zajedno u kvadratima sa Mesecom (emocije, psiha) vladar je Asc (osoba) a nalazi se u XII kući (daleka zemlja, izolacija, psiha) koji je žižna tačka formiranog promenljivog T-kvadrata u koju se sliva negativna energija pomenute konfiguracije pa se treba čuvati emotivnih i psihičkih reakcija na moguće probleme. Ta energija se donekle može neutralisati sekstilom Marsa (rad) sa Sev. čvorom (cilj, uspeh) i trigonom Jupitera (umeren optimizam zbog izgona) sa istim čvorom.  

IX kuća (inostranstvo) počinje na 10° (stepen X kuće, znaka Jarca i Saturna) znaka Vodolije (društvo, klub), u njoj je Saturn (teškoće, problemi, prepreke, izdržljivost) koji je u povoljnom sekstilu sa Suncem (osoba) i trigonu sa Mesecom (emosije, psiha) što simbolizuje prirodnu izdržljivost čak i kada se čini da se dotaklo dno (Saturn u kvadratu sa Plutonom (stradanje) sa vrha VI kuće (posao) iz znaka Škorpije (stradanje). Uran (klub, društvo) kao vladar IX kuće (inostranstvo) je u VII kući (partneri) može ukazivati na pomoć partnera (VII kuća, Uran u konjunkciji sa vladarom X kuće Neptunom) sa kojim bi mogao biti u slobodnoj vezi (Uran) jer bi suprotno to moglo smetati (Uran u kvadratu sa Suncem).

Sve u svemu, ima mogućnosti da se nešto učini tamo gde je mada bi prema astrografskoj karti preko Marsa bolji uspeh postigao u srednjoj Evropi (vertikalna braon linija koja polazi od Marsa (MC) dole i prelazi kroz srednju Evropu:

logos

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  sanci88 taj Ned Feb 01, 2015 11:55 am

Logos,stvarno ne znam kako da ti se zahvalim sto si mi izasao u susret i pogledao i moju i bratovu natalnu,zaista veliko hvala!Nadam se da ce se dozvati pameti i otici negde u Evropu,ako nista drugo bar je blize.Srdacan pozdrav!

sanci88

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 5:25 am

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma: