Solar 2015

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Solar 2015

Počalji  gernica taj Pon Feb 09, 2015 8:15 pm

Ako bi neko mogao da prokomentarise solarno osmo i deveto polje tj konjukciju Jupitera, Venere i Meseca. Zanima me moze li doci do nove veze? Ili, pak do obnavljanja stare? Mislim da aspekti podrzavaju i jedno i drugo, ali mi se cini da bi nove veze bile bolje po mene, zbog trigona Urana na gore pomenuti stelijum, dakle Jupiter, Veneru i Mesec. Takodje me zanima sta bi mogao doneti solarni Saturn u kvadratu sa Jupterom? Hvala unapred

Poslednji izmenio gernica dana Pet Feb 20, 2015 8:15 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

gernica

Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.01.2009

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: Solar 2015

Počalji  gernica taj Sub Feb 14, 2015 9:57 pm

Evo da ja pokusam malo da protumacim konjukciju Ve, Mo, JU u osmom polju, pa ako bi se neko prikljucio tumacenju i malo pomogao ne bi bilo na odmet. Vidjala sam ovu konjukciju kada je godina bila propracena bitnijim desavanjima na ljubavnom planu. Znam i da JU donosi vise prilika, mada ovaj Sa u kvadratu sa JU mozda moze to da ogranici. Mozda su ovo (JU90Sa) i neka prevelika, nerealna ocekivanja ili pak nemogucnost realizovanja nekih planova...

gernica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  mila1978 taj Pon Feb 16, 2015 11:43 pm

Mozda ovaj trigon ukazuje na promjenu mjesta boravka.Uran je u cetvrtoj solarnoj kuci i pravi trigon na Ve,koja je vladar cetvrte natalne.Me u devetoj kuci,i solarnoj i natalnoj moze da ukazuje na inostranstvo.
Moze biti povoljno i za ljubav,vjerovatno novu s obzirom da je ukljucen Ur.Solarni Asc ti pada u petu natalnu,opet ljubav.
Sa90Ju vjerovatno donosi neka ogranicenja,nisam bas sigurna,a Sa je u 12,mozda neko povlacenje u sebe,ne mora nuzno znaciti lose.
Logos!?

mila1978

Broj poruka : 58
Datum upisa : 16.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  gernica taj Uto Feb 17, 2015 3:37 pm

Hvala mila1978. Mislis li da taj Sa moze biti i neko iz proslosti posto je retrogradan? Ur trigon Ve u solaru i meni lici na neku novu ljubav, ali Ur mi je u natalu retrogradan, jos i vladar VII polja. Kako to da tumacim?

gernica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  mila1978 taj Uto Feb 17, 2015 6:38 pm

Mislim da to sto je Ur retrogradan u natalu nista ne znaci,a kako je vladar sedmog polja navedeni trigon se definitivno odnosi na partnerstva.Jedino mi se ne svidja Sa,mada nisam sigurna kako to protumaciti,jer je vladar sestog i sedmog polja,a nalazi se u solarnom 12.Mozda ukazuje na neke zdravstvene probleme.A kvadrat sa Ve i Ju,hm,definitivno prepreke,teskoce,mozda stariji partner.
Jedva cekam da se ukljuci neko iskusniji da nam razrijesi dilemu.

mila1978

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  gernica taj Uto Feb 17, 2015 10:48 pm

Da li su solarni Sa i solarna Ve u kvadratu, obzirom da su u poljima koja su u sekstilu? I ja bih volela da se neko ukljuci i pomogne u tumacenju ovog Sa. Samo se nadam taj kvadrat Sa sa Ju ne znaci da je taj neko zazet, jer u natalnom imam kvadrat Ve i Sa.

gernica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  mila1978 taj Sre Feb 18, 2015 12:30 am

Da,solarni Sa je u kvadratu sa solarnom Ve i solarnim Ju,a u trigonu sa natalnom Ve,pa trigon sa So,Mo,Asc.Mozda ovi pozitivni aspekti prevladuju.
Ako se pojavi gospodin zauzeti uvijek imas mogucnost izbora,mada ne vjerujem da ce tako biti.Ur je cetvrtom polju,neces se valjda seliti zbog zauzeta osobe.

mila1978

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 11:38 am

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma: