Dramatican solar 2015

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Dramatican solar 2015

Počalji  Bambola taj Sub Feb 28, 2015 5:15 pm

Dobar dan svima,

Imam vrlo dramaticnu situaciju u solaru za 2015: PL0Ma, Ve0Ne, Smc0Ur, Ur0So,Pl 0asc, ve0sa, Mo 0 ne0Ju, Sa 0 Ju0Ne.....cijela karta je aktivirana, ovo nije normalno Question
Kako da pristupim svemu ovome sa optimizmom, sta da ocekujem dobro da mi se desi?
Narocito me plasi ovaj Pluton na asc, u konjukciji sa nat Marsom.
I prosle godine mi je bio dramatican solar sa velikim krstom, ali je godina kad se sve pogleda, bila mirna, bez vecih dogadjanja, bura je bila vise unutrasnja nego spoljna. Imala sam jednu neuspjesnu vezu, mnogo kreativnog napretka, unutrasnjeg nemira i sukoba po pitanju eventualnog povratka na Balkan( sad sam tu dramu rjesila odlukom da ostajem ipak na zapadu). Jedna vazna poslovna vrata su se odskrinula prosle godine (zeljezna kapija od 5 katanaca), bilo je mnogo finansijskih problema, tu je i dalje katastrofa koju brodim na jedrima mog natalnog zemljanog trigona:znaci, samorestrikcija, strpljenje, trud i strpljenje, strpljenje.
Vazan detalj je bio da sam izbjegla saobracajnu nesrecu u junu, za boziju sekundicu, taj dan je bio tr Ma 0 nat Ur!! pale  a tr Ju(spasilac) 0 asc... sunny
I eto sad, ovaj solar 2015..! affraid

SOLAR 2015:
http://i454.photobucket.com/albums/qq268/babajaga_04/astro_31gw_01_ja_2015228.49554.16599.gif

Bambola

Broj poruka : 190
Datum upisa : 13.12.2008

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: Dramatican solar 2015

Počalji  Bambola taj Ned Mar 01, 2015 4:36 pm

A zar nije cudno da su skoro sve planete stale na pozicije okupirane drugim planetama u natalu!? Cak je i osa asc/dsc na samo 6 stepeni od natalne dsc/asc.

Bambola

Broj poruka : 190
Datum upisa : 13.12.2008

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu