VENERA U JARCU

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

VENERA U JARCU

Počalji  sara taj Uto Mar 17, 2015 6:17 pm

...Istina je da venera u jarcu hoće vjernu ljubav, jako je vezana za samu ljubav, dugo je čeka, osjećanja su duboka i trajna…
Venera u jarcu je, da tako kažem,  jedna veoma koplicirana venera u smislu  dobivanja  ljubavi, ali se može doskočiti njezinom problemu, na način da bude upozorena, da ta venera nije baš.. Question ..to jest da njezin vladar saturn nije blagonaklon, da je vezana za sudbinu, da joj saturn mnogo toga određuje, da pazi na saturnovo reduciranje i selekcioniranje veza...

Znači, jarac je simbol patnje i odricanja kao i njegov vladar saturn, venera u jarcu će vam biti jasnija ako je gledate kroz prizmu ili simboliku njezinog vladara saturna, jer sam došla do zaključka da je svaki saturn je saturn, s više ili manje dostojanstva……

Venera u jarcu je žena patnica, u ljubavi, u egzistenciji svakodnevnog života koja teško dolazi do svojih dobara, bilo da je to ljubav ili novac, jer je njezin vladar saturn, znatno će poprimiti neke njegove osobine, ozbiljnost, odgovornost, samoću, vezanost za sudbinu, karmičke veze, borbu za egzistenciju, jer znamo da gdje god dođe saturn tu nam teško ide a venera je simbol ljubavi i novca, zarade, kao takva planeta ako je u dobroj kući i s dobrim aspektima ona će tu situaciju olakšati, ali ona ipak nosi uvijek neki teret.

venera u jarcu je općenito zena  koja o svemu pretjerano brine (sa), brine o redu u kući, o financijama, ona je ustvari gospodarica u kući, posebno ako se ve u jarcu nađe u 7. kući,jer je i njen vladar saturn šef, koji pravi red, ona je uvijek sama (sa) što je normalno da bi mogla postati i depresivna (sa), ukoliko ne pronađe nove sardržaje, jer ona uvijek čeka svoje partnere, koji su obično u nekoj odsutnosti ili daj-bože na nekom poslovnim putovanju, kod mene je bilo na utakmici, ali sport je bio starački,

venera u jarcu je vrlo često  osoba koja se nikad ne udaje, sama je (sa), ne zato što ona puno bira, nego zato što je njen vladar restriktivan i selekcinira joj veze, ukoliko venera u jarcu nije prema tome oprezna, ostat će sama, iz razloga što manje-više mi svi od ljubavi puno očekujemo, a ona nije svjesna da je vazana za sudbinu (sa) i da su njoj uglavnom suđene (sa) mrvice (sa) i ako ona nije oprezna u ljubavi i pronicljiva, da ono najbolje izvuče što joj je moguće dano, i iz tog razloga ostaje sama, sama o sebi skrbi (sa) i živi u skromnim uvjetima...

koliko sam vidjela da ve u jarcu, a znam ih dosta, nije zena koja se ženi za matreijalni interes ili bilo koji interes, jer je to skromna venera, koja ne zna uživati u blagodatima života, luksuzu, poklonima, a u ljubavi ovisno je kakvog će partnera dobiti, ipak oscilacije postoje, ne mora značiti da će ve u jarcu dobiti uglavnom hladnog partnera, može to biti prava i postojana ljubav, ajmo reći tako okvirno, jer postoje olakotne okolnosti kao smještaj venere u kući i njezini aspekti, pa i aspekti njezinog vladara (sa)…

saturn je inače kvaliteta, tako da je venera u jarcu kvaliteta, dugoročne kvalitete, a pisala sam puno o njoj u temi venera u znacima i mislim da sam pogodila bit i što se tiče ve u jarcu i ve u vodenjaku, jer ih vezuje isti vladar.

venera u jarcu ne voli novac, nego ga ona mukotrpno zarađuje, zato se ona doima da ga voli, jer se za njega jako trudi i ne pada joj s neba (kao veneri u biku) da li njoj samoj ili njenom partneru, ona stalno radi ali malo zaradi, a udaje se vrlo siromašno, ako je saturn u 7. kući osoba se sto-posto udaje za siromašnog partnera, koji jedva kraj s krajem veže, ako ne postoje druge planete koji to ispravljaju, saturna više vezujem za ambiciju, potvrdu u uspjehu, najčešće jako ulaže u  obrazovanje i moje je iskustvo da sam upoznala jarce koji teže više obrazovanju nego stvaranju neke materijalne vrijednosti…znači, za veneru u jarcu vezujem misao da se ona ženi za jako siromašnog partnera prije nego bogatog, jer je to bilo moje iskustvo.  

Uvijek se nekako vezuje da venera u jarcu više voli materiju, da se ona vezuje za partnera zbog koristi. Svaka venera teži ka ljubavlju, jer to je njezina domena, čežnja, ali kako venera predstavlja ljubav koju ćemo dobiti od partnera, pa kako je venera u jarcu savjesna, odgovorna i čuvarica tradicije, gospodarica u kući, muškarac je gleda kao dobar proizvod, prije bi rekla da nju muškarac uzima iz koristi nego ona njega, znači bit je u muškarcu, zato ženske budite oprezne, naravno da to može biti i različito, pa sam sto-posto sigurna da ni mene ni važnog jarac nije vezao nikakav interes.

Ono što je najvažnije je da venera u jarcu uvijek čezne za ljubavlju i ona  se mora boriti za ljubav, mislim boriti, hoću reći birana je radi svojih kvatiteta, boriti se na način da mora biti strpljiva da dočeka i "uzme" onu ljubav koja se njoj sviđa...

sjetila sam se tak naknadno nakon dugog vremena, da su mi se udvarala još dva jarca, znači da nisu bila uopće važna… jedan je bio totalno neprivlačan i bio je visoko školovan, a nakon dugo vremena sam se sjetila da mi se i nabacivao nadređeni, bio je depresivan, bolestan od depresije, nije bio uopće privlačan…
znači ne mora značiti ako vam se udvara bilo koji jarac da ćete reći to je taj, znači mora vam se dopasti…a onda sam srela jarca koji mi se jako dopadao u svemu, da ne duljim, znači da najproblematičnija venera u jarcu (jer saturn je problem) može upoznati svoju ljubav i biti sretna u ljubavi, ali ona mora jako uložiti napora i biti na oprezu da sretne i dočeka svoju ljubav, jer je njen vladar restriktivan, jer za tu veneru se kaže ako se ne umori od čekanja, pa uz neki usputni sadržaj studij, sport, druženje, zabavljanje, hobije, potrefi će se ljubav  da neće tu težinu ni osjetiti…

Venera u jarcu shvaća ljubav prozbiljno (sa) tako i povredu shvaća preozbiljno, nema smisla za šalu i ima ego jarca da pred drugima ne pokazuje koliko je povrijeđena i povlači se u samoću (sa) i postaje zatočenica svojih emocija i zabluda i nije ni čudo da je sklona depresiji, a planeta venera je radost, razigranost, tako ve u jarcu treba malo zraka (ili vode) da kao venera  u vagi i blizancima sve pretvori u igru, radost, da bi olakša svoju bol … inače zemljane ve su vatrenije venere, od zračnih, zračnima nedostaje malo postojanosti, suštine.

kada gledam bilo koju planetu pogotovo u sinastriji, za slaganje dvoje u ljubavi, u ovom slučaju veneru, jako mi je bitna elementarnost znaka, da bi se slagali i da bi bili slični u mnogo čemu.  Laughing

vidjela sam da se ve u lavu i ve u strijelcu slažu, čak i ve u ovnu, ve u blizancima i ve u vodenjaku se slažu, ve u blizancima s ve u vagi se slaže, da ne govorim kako se u sinastriji slažu ve u istom znaku Laughing

sara

Broj poruka : 179
Datum upisa : 09.10.2010

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu